Różne

Ulubione rzeczy Ewana

TF.N i BBC
0

W wywiadzie radiowym z Ewanem McGregorem, zadano aktorowi pytanie jakich 8 nagrań, jaką książkę i jaki inny przedmiot zabrał by na bezludą wyspę (poza Biblią i dziełami Shakespeare`a, które już są na wyspie). Aktor wybrał "W poszukiwaniu straconego czasu" Prousta, harmonijkę, a nagrania to między innymi ballady (np.: "Alone Together", czy "The Long Road") oraz utwory muzyki klasycznej. Pełna lista utworów jest tu. W piątek 4 stycznia o 10 rano (9 GMT) program będzie powtórzony. Można go będzie posłuchać online na stronie BBC.

Coś dla Lucasa

TF.N
0

Na Theforce.Net zadano pytanie "Co chciałbyś podarować Georgowi Lucasowi?" Odpowiedzi fanów są naprawdę zaskakujące. Od zupełnie poważnych, w stylu - "Dziękuję", poprzez zupełnie niedorzeczne jak na przykład - "wielbłąda". Mnie najbardziej rozbawiła jedena odpowiedź: A "Lucas: Beneath the Flannel" VHS. Wszystkie posty można znaleźć tu.

Polak na trzecim miejscu

TF.N
0

Jakiś czas temu na Theforce.Net ogłoszono konkurs na "Świąteczną grafikę Star Warsową". Niedawno ogłoszono wyniki konkursu. Na trzecim miejscu znalazł się Polak Adam Wiliński. Jego grafika jest tutaj.

Wszystkiego Naj...

0

Z okazji nadchądzących Świąt Bożego Narodzenia, życzę Wszystkim abyście spędzili je Pogodnie w gronie najbliższych osób, oraz spełnienia wszelkich marzeń i aby uśmiech i pogoda ducha towarzyszyła Wam zawsze w nadchodzącym Nowym 2002 Roku.
Życzę również wszystkiego najlepszego z okazji imienin wszyskim Ewom i Adamom :)

Niech Moc Będzie z Wami

Aukcja

0

Lucas Film postanowił wspomóc ofiary tragedii z 11 września i wziął udzial w internetowej aukcji. Można było licytować między innymi: hełm szturmowca (35.100$), hełm Dartha Vadera (10.100$). Oczywiście wszystkie zlicytowane przedmioty miały certyfikat autentyczności z potwierdzeniem G.Lucasa.

Świąteczne kartki z oficjalnej

www.starwars.com
0

Oficjalna zaprezentowała dziś specjalne świąteczne kartki. Dwie z nich to buble, ale tę warto zobaczyć.

Gwiezdne Wojny w Cyfrze+

0

Canal+, a właściwie Cyfra+, przygotowała dla wszystkich swoich abonentów miłą, świąteczną niespodziankę. W czasie świąt puszczą "Mroczne Widmo", "Nową Nadzieję", "Imperium kontratakuje" no i "Powrót Jedi". Jak to zwykle bywa na Cyfrze+ będzie to parę razy powtórzone w różne dni o różnych godzinach, więc zainteresowanych odsyłamy do programu telewizyjnego.
O żeby tak TVP zrobiła nam taki prezent, albo chociaż zwolniła z abonamentu.

Beneath the Dome Part 3

www.starwars.com
0

Na oficjalnej pojawił się już najnowszy filmik z wyżej wymienionej serii. Jak w dwóch poprzednich zostaną odsłonięte przed nami zakulisowe perypetie R2-D2.

Błędy w filmach

Newsweek
0

W najnowszym wydaniu "Newsweeka" jest krótki artykuł o "czeskich filmach", czyli o błędach w filmach. Pod tym artykułem znajduje się lista filmów z największa ilością błędów.
Na liście prowadzi "Matrix" z 133 błędami.
"Gwiezdne Wojny" uplasowały się na 6 pozycji z 80 błędami.
"Powrót Jedi" na 13 z 57 błędami.
Natomiast "Mroczne Widmo" znalazło się na 16 pozycji z 56 błędami.
"Imperium kontratakuje" nie znalazło się na topliście z powodu, zaledwie 27 błędów.
Top listę możecie zobaczyć tutaj.

Fascynujący George Lucas

TFN
0

Jak podaje TheForce.Net za magazynem Forbes, George Lucas został uznanym za jednego z najbardziej popularnych, cenionych i fascynujących magnatów roku. Warto dodać, że Lucas jest jednym z najbogatszych ludzi showbiznesu, a jego majątek w przyszłym roku się zapewne powiększy.

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.