TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Star Wars Magazine #33

2001-06-27 11:39:00

W warszawskich "Empikach" jest już w sprzedaży #33 Star Wars Magazine. Znajdziecie w nim bardzo dużo stuffu dotyczącego Epizodu II, tzn. maaaasa fotek, wywiadów, itd. Cena: 33,40 zł. Więcej jak wrócę do Warszawy.
Źródło: infolinia Empik.
PS. uwaga dla kupujących !!!, a zwłaszcza pytających !!! Obsługa czasami nie wie gdzie, co jest, a słowo "star wars", "starłors" lub "gwiezdne wojny". hmm, nie zawsze działają i nie dajcie się zwieść "Ciemnej (dosłownie) Stronie Mocy", bo wylądujcie w dziale z gazetkami " Z grilem za pan brat" albo "Działka - Moje życie" lub "Zrób to sam albo z ładną dziewczyną" itp. ;-}
KOMENTARZE (1)

Różne

starwars.pl pod młotek

2001-06-04 11:38:00

Właśnie przeczytałem na "I.C.O." o tym że firma WebMarketing z Warszawy wystawiła na "Allegro" domenę starwars.pl za cenę wywoławczą 20,000 zł.- ciekawe dlaczego ? W/W firma posiada kilka ciekawych domen, na których podobno można zarobić i napewno tak jest (?), więc czemu pozbywają się dość interesującego adresu jakim jest starwars.pl, czyżby zawiało w obszar naszej "planety" szpiegów z imperium G.L., bo jeżeli tak to sprawa może troszkę zalatywać swądkiem, ponieważ domena była wykorzystywana do celów komercyjnych, a takie prawa ma tylko... no sami wiecie kto. Czyżby miała powtórzyć się sytuacja jaka zaistniała z domeną starwars.cz , bo jeżeli tak, to ciekawe co stanie się z następną : starwars.com.pl ??
KOMENTARZE (2)
Loading..