Różne

George Lucas sądzi się o miecze świetlne

Filmweb.pl
0

Reżyser George Lucas złożył do sądu pozew przeciwko firmie Minrad Inc, producenta narzędzi medycznych, którą oskarża o to, że bezprawnie przywłaszczyła sobie nazwę "Light Sabers" (angielska nazwa mieczy świetlnych). Zdaniem Lucasa firma ta wykorzystuje popularność Gwiezdnych Wojen do zwiększenia sprzedaży swoich wyrobów.
Prawnicy oskarżonej wytwórni udowadniają, że narzędzia zostały nazwane w ten sposób, ponieważ są sterowane laserem. Zdaniem prawników Lucasa nazywanie w ten sposób narzędzi chirurgicznych może przynieść ich firmie olbrzymie straty, kiedy np. w skutek nieprawidłowego działania jednego z urządzeń dojdzie do śmierci pacjenta.

Komiksowe Tapetki

DarkHorse.Com
0

Tapet o tematyce starwarsowej można znaleść na każdej nieoficjalnej stronie poświęconej SW. Ostatnio nawet pojawiły się na Oficjalnej, a teraz dołączyła do nich strona największego wydawcy komiksów Dark Horse Comics. Znaleść na niej można sporo fajnych komiksowych tapetek.

SWM: Mroczni Lordowie

Star Wars Magazine
0

W ostatnim numerze SW: Magazine, zaprezentowano plakat przedstawiający wszystkich znanych z filmów Lordów Sith.

SW: Insider #55

EuroPress Sp. z o.o., Warszawa, tel. 877.20.80
0

Na oficjalnej, można znaleźć informację dotyczącą ukazania się #55 miesięcznika SW: Insider. Tymczasem nieoficjalnie dowiedziałem się, że firma EuroPress z Warszawy, dostarczająca do Empików miesięczniki:
SW: Comic i SW: Magazine, ma zamiar sprowadzać również Insidera ! Mam nadzieję że, wszystko pójdzie dobrze i za kilka miesięcy będziemy mogli zakupić go w Empiku.

SW: Magazine

0

Pisałem już, że jest w sprzedaży Star Wars Magazine #33, ale tym razem o jego zawartości:
- Dark Force Rising : czyli bardzo obszerny wywiad z Ian MacDiarmindem, okraszony sporą dawką fotek z E2.
- SW: Topps : bardzo dobrzy artykuł opisujący historię kart na przełomie dwóch dekad.
- The Top 10 Pojazdów : no cóż, nic dodać nic ująć :)
- Jawa's Corner : coś dla fanatyków SW: zabawki, gadżety, komiksy, książki i... wywiad z Gregiem Keyesem, autorem książek z serii: Nowa Era Jedi.
Tego autora poznamy zapewne lada moment.

Jego dwie książki z serii Nowa Era Jedi: Edge of Victory I: Conquest i Edge of Victory II: Rebirth, opowiadające o dalszych losach bohaterów SW i ich zmaganiach z inwazją Yuuzhan, zostały nagrodzone przez The New York Times.
Cena: 31,40 zł.

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.