Różne

Po 28 dniach...

Waiting For Star Wars
0

To już prawie miesiąc jak Jeff Tweiten i John Guth "W oczekiwaniu na Star Wars" mieszkają koło kina Cinerama w Seattle... Codziennie na ich oficjalnej stronie pojawiają się fotki, my postanowilismy wybrać kilka ciekawszych i zamieścić:
Oto śmiałkowie!
Wy też macie takie fajne spodnie?
Każdy może sobie zrobić fotkę
Kino Cinerama
Tych panów znacie...
Z tego powstanie coś...
...takiego :)
I znów nasi śmiałkowie

Bluźnierstwo

0

W piątkowej "Gazecie Wyborczej" jest recenzja filmu "Harry Potter i Kamień Filozoficzny". Czytamy tam między innymi: "Film jest jedną z dwóch (obok "Władcy Pierścieni") najbardziej wyczekiwanych premier tego roku." A gdzie AOTC!? Dalej w tym samym tekście: "Pierwszy odcinek sagi o małym czarodzieju (która może swoją popularnością przebić nawet "Gwiezdne Wojny") jest bardzo solidnym produktem." Poczekamy zobaczymy.
Na marginesie dodam, że Harry... dostał cztery gwiazdki.

Jeszcze o kolejce ;)

TF.N
0

Tym razem przedstawiamy tylko plakat przedstawiający pierwszych "kolejkowiczów" - Jeffa i Johna. Zobacz tu.

Kolejka nadal trwa ;)

0

Pisaliśmy już o kolejce po bilety na Epizod II kilka dni temu. Dziś mamy troche więcej informacji: Jeff Tweiten i John Guth, bo to o nich mowa, rozbili swe namioty przed kinem Cinerama w Seattle (stan Waszyngton). Do 16 maja to około cztery i pół miesiąca, więc ciekawe czy dotrwają ;) Sam Jeff Tweiten traktuje ów wyczyn jako projekt artystyczny - ma zamiar stworzyć specjalną stronę internetową poświęconą temu swoistemu "maratonowi". Śmiałkowie pytani, dlaczego zdecydowali się na taki krok, mówią: "Kochamy Gwiezdne wojny i chcemy stworzyć pewien rodzaj sztuki wyrastającej z życia". "Przez najbliższe cztery miesiące mamy zamiar obserwować życie obok nas na ulicach Seattle - będziemy prowadzić specjalne dzienniki, mamy również kamery, by rejestrować wydarzenia" - mówi Jeff Tweiten i John Guth. Jak dodaje serwis interia.pl:

Na pomysł ponad czteromiesięcznego oczekiwania na bilety wpadł w ubiegłym roku Jeff Tweiten. "Chciałem czekać na premierę Star Wars 2: Attack Of The Clones dwa lata, jednak nie udało mi się zrealizować tego pomysłu. A teraz pomyślałem, że początek roku to świetny moment na rozpoczęcie takiego przedsięwzięcia" - tłumaczy miłośnik "Gwiezdnych wojen". "Kiedy Jeff wspomniał mi o swoim pomyśle, przyznałem mu się, iż ja też myślałem o czymś podobnym" - mówi drugi śmiałek, John Guth. "Nie pozostało mi więc nic innego jak dołączyć do Jeffa" - śmieje się John Guth. Więcej informacji o Jeffie Tweitenie i Johnie Guth można znaleźć na stronie: www.seattlestarwars.com My ze swej strony możemy jedynie życzyć Jeff`owi i John`owi powodzenia i wytrwałości w "tworzeniu tego pewnego rodzaju sztuki wyrastającej z życia" ;-)

Kolejka trwa...

TF.N
0

Kolejka w oczekiwaniu na E2 zaczęła się. W Seattle, pod kinem pewien człowiek rozbił namiot, a na ścianie obok przyczepił kartkę "W oczekiwaniu na Star Wars". Dziwne....

Płonące "Gwiezdne Wojny" (i Harry Potter)

USA Today
0

Jak podaje USA Today na swojej witrynie Internetowej, pomimo protestów członkowie Kościoła Wspólnoty Chrystusa w Alamogordo w stanie Nowy Meksyk dokonali spalenia szatańskich dzieł. Pastor Jack Brock nazwał książki z serii "Harry Potter" szatańskim oszustwem, które pod pozorem bajki uczy dzieci jak oddać się czarom (czary z samej natury rzeczy są złe, gdyż pochodzą od demonów). Ale to jeszcze nic, oprócz satanistycznego "Harry`ego Pottera" spalono także szatańskie dzieła Szekspira, diabelskie Tolkiena no i oczywiście demoniczno-newage`owe zabawki z "Gwiezdnych Wojen".

Najlepsza religia roku

TFN
0

Koniec roku to czas podsumowań i takie podsumowanie zrobił magazyn "Parade". W liście najlepszych i najgorszych rzeczy roku 2002 znalazła się pozyczja najlepsza nowa religia. Oczywiście została nią religia Rycerzy Jedi.
Wieki po Królu Arturze, nowy zakon rycerzy strzeże Brytanii - a Luke Skywalker byłby dumny z tego. Gdy spytano o przynależność religijną, wielu Brytyjczyków napisało "Rycerz Jedi", tak wielu, że rząd był zmuszony przyznać "Rycerzom Jedi" własną kategorię w wynikach spisu.

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.