Różne

Walentynkowe kartki c.d...

0

W oficjalnym newsletterze StarWarsKids.com poświęcono troszkę miejsca na Walentynki. Pod tym adresem można wszystkim osobom bliskim sercu wysłać walentynkową kartkę z bohaterami Gwiezdnej Sagii (Ep II Love, Saga Love, Droid Love, Creature Love).

Walentynki

TFN
0

Na Theforce.Necie jest możliwość wysłania kartki walentynkowj z obrazkami związanymi z Gwiezdnymi Wojnami. Obrazki są całkiem ładne. (to tylko przykład). Wesołych Walentynek!

Fanowski plakat ;)

0

Paweł Szymczak podesłał nam zrobioną przez siebie polską wersję oficjalnego plakatu. Różni się ona trochę od tej, którą można oglądać w niektórych kinach, ale daje ogólne pojęcie. Jest ona dostępna tutaj.

Star Wars UK Magazine

0

Byłem dzisiaj we Wrocławskim Empiku Megastore i na półce znalazłem najnowszy numer dwumiesięcznika "Star Wars", wydwawnego w Wielkiej Brytanii. (Od razu kupiłem ;). W tym wydaniu, mamy opis trzech zwiastunów, krtótkie artykuły o "R2-D2: Beneath the Dome" i o Johnie Williamsie i TPM na DVD. Ponadto jest jeszcze wywiad z Rickiem McCallumem, pokaźny artykuł o Fettach, mniejszy o dodadtku do RPG zatytułowanym "The Dark Side Sourcebook", artykuł o Star Wars w Muppet Show, o kartach Deciphera, artykuł o Troyu Denningu, i reklamy Star Treka (np. w końcu dowiedziałem się jak wygląda najnowszy Enterprise ;)). Są jescze stałe działy, jak listy itp. Postaram się coś z tego niedługo wrzucić.

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.