TWÓJ KOKPIT
0

Różne

350 tysięcy Jedi w Australii

2002-06-21 00:22:00 Episode-X

Okazuje się, że w przeprowadzonym w Australii spisie ludności, aż 352.090 osób przyznało się, iż wyznaje religię Jedi. Nie ma wątpliwości, że to fani "Gwiezdnych Wojen". Wynik ten niewątpliwe zszokował wszystkich, zwłaszcza hierarchię kościołów protestanckich w Australii. Pojawiła się sugestia, że może to być błąd oprogramowania i urządzeń skanujących karty spisowe.
KOMENTARZE (1)

Różne

Red Wings - także Star Warsowcy

2002-06-19 08:11:00 Jedi Net

Dopiero co zamieściłem newsa o Lakersach, a tu taki strzał na Jedi Necie. Looknijcie na to
KOMENTARZE (0)

Różne

Lakersi świętują przy muzyce ze Star Wars

2002-06-19 07:57:00 The Force.Net

Wcale nie cieszyłem się, że te klopsy (Los Angeles Lakers) zdobyli mistrzostwo po raz kolejny z rzędu. No ale trudno, kto powstrzyma Shaqa i Kobe'go ? A po zwycięstwie drużyna z Miasta Aniołów podobno świętowała przy muzyce z filmów Star Wars. Aha - jednym z utworów był Throne Room z ANH. Lakeri o raz kolejny zarprowadzili porządek w galaktyce NBA.
KOMENTARZE (0)

Różne

Obejrzymy sobie to raz jeszcze... UPDATE

2002-06-17 23:29:00 Piotrek

Jak podaje Piotrek: Nowy Click Special Fantasy zamieścił płytę a na niej wszystkie trailery do ep.2; niestety zabrakło Across The Stars. Trochę już na to późno, ale osoby posiadające modem mogą się ucieszyć.

Update:
Paweł Szymczak podesłał nam dodatkowe informacje i skan płyty:

W najnowszym magazynie Fantasy Click jest materiał poświęcony SW. Osiem stron w czasopiśmie i filmy na płycie. Na opakowaniu płyty pisze o 12 filmikach z Gwiezdnych Wojen , a jest ich 16 :) Nadruk na płycie jest ciekawy, ponieważ Anakin trzyma tam fioletowy miecz.

A na płycie znajdziemy:
- wszystkie trailery : Breathing, Mystery i Forbidden Love na Quick Time oraz Clone War w mpeg`u;

- reklamę "Jedi" przedstawiającą sceny ze strażnikami pokoju;

- Spoty "Chosen One", "Clone Troopers", "Droid", "Galactic Senator", "Jedi Knight", "Jedi Master" i zmieniana wersja spota "Bounty Hunter", gdzie po scenie z miotaczem ognia zamiast Gunshipa mamy scenę z Jedi na arenie;

- reklamy "Anakin" oraz "Padme" z tymi właśnie postaciami;

- rekalmę zatytułowaną "War";

- reklamę "True Love".

Razem ponad 100 MB filmików SW. Gazeta kosztuje 6,50 zł.

KOMENTARZE (0)

Różne

Czerwcowy Top Maxim

2002-06-17 17:52:00 Joruus

W czerwcowym numerze Top Maxima znajduje się artykuł o Gwiezdnych Wojnach, głównie o AOTC. Całość kosztuje jakieś 6 PLN.
KOMENTARZE (0)

Różne

Trzecia trylogia - kawałem?

2002-06-15 18:40:00 Cinescape

W udzielonym niedawno wywiadzie dla Cinescape zapytano Lucasa o trzecią trylogię. Jego odpowiedziedź brzmiała mniej więcej tak: Tak powiedziałem kiedyś, że chcę stworzyć trylogię trylogii, ale to był kawał, a The Rolling Stone nabrał się i to wydrukował. Po Epizodzie III będą już nowe Gwiezdne Wojny będą już tylko drukowane, a nie kręcone. (Chodzi o EU).
KOMENTARZE (0)

Różne

A może by tak mały pojedynek ?

2002-06-13 15:32:00 ewa

Na polskiej stronie Episode 3 pojawiła sie bardzo ciekawa zabawa, a mianowicie Pojedynki. Polega ona na tym, że oglądający głosuja na bohatera, który ich zdaniem wygrałby dany pojedynek. Jest ona rozgrywana systemem etapowym (znanym wszystkim miłośnikom piłki nożnej), a w tej chwili odbywa się 1/8 finału. Nie pozostaje nic więcej jak zaprosić do głosowania
KOMENTARZE (0)

Różne

Star Wars w Cinemie

2002-06-06 07:24:00 Joanna Sabina Gil

Wczoraj wyszła nowa Cinema, a w niej jest 20 ston poświęconych "Gwiezdnym Wojnom", a w szczególności AOTC. Jest tam dużo zdjęć (najczęściej znanych) i troche innych informacji.
KOMENTARZE (0)

Różne

Star Wars Magazine #38

2002-06-04 00:02:00

Wczoraj we Wrocławskim Empiku Megastore udało mi się zakupić (chyba ostatni) egzemplarz Star Wars Magazine #38. Numer w większości poświęcony jest Atakowi klonów, ale jest też artykuł o Dark Journey i komiksach o Zam i Jango oraz o tym jak robiono Watto w TPM. Całość tym razem kosztowała 33.70 PLN i w Wielkiej Brytanii miała upominek. Jakby ktoś miał skan tego to proszę go podesłać do mnie lub np. Stranglera. Ciekawostką jest to, że w Empiku było to oznaczone metką Star Wars Comic.
KOMENTARZE (0)

Różne

Żyto atakuje fanów... UPDATE

2002-06-03 00:25:00 Andrzej Żyto

Andrzej Żyto podesłał nam skany z artykułu Michała Raińczuka zatytułowanego „Żyto atakuje fanów”, który ukazał się w sobotniej Gazecie Wrocławskiej. Artykuł ten opowiada o fanach Gwiezdnych Wojen, trochę o mnie, Bastionie, no i o Andrzeju Żyto o którym fragment widać obok. Skany te są bardzo dobrej jakości i przez to dość dużo zajmują. A są dostępne tutaj:
Zdjęcie
Artykuł
Andrzej Żyto założył sobie także na forum nowy temat, gdzie można wyrazić swoja opinię o tym specyficznym osobnika. O dziwo wygląda na to, że tym razem Starwarsowa brać jest wyjątkowo zgodna. UPDATE Dzięki uprzejmości Angpaura możemy zaprezentoewać ten artykuł w formie o dobrej jakości lecz mocno odchudzony i dostępny tutaj:
Zdjęcie
Artykuł

KOMENTARZE (0)

Różne

Across the Stars w 30 Ton

2002-06-02 10:33:00 Fraq z Players`s Desert

Jak donosi Fraq z Players`s Desert w sobotnim notowaniu listy przebojów 30 Ton w Programie 2 na 27. miejscu pojawił się utwór "Across the Stars" z AOTC. W tym momencie zachęcam wszystkich do głosowania, na ten utwór na stronie 30 ton.
KOMENTARZE (0)

Różne

THX sprzedane

2002-06-02 10:25:00 TFN

Firma Creative Labs, znana przede wszystkim jako producent Sound Blasterów, wykupiła ostatnio 60% firmy THX, będącej częścią Imperium Lucasa. THX zajmowało się nadzorowaniem i propagowaniem standardów dźwiękowych, zarówno do kin, jak i domów. Standard THX od wielu lat był kojarzony z nieskazitelnym dźwiękiem, nic dziwnego, że zainteresował się nim Creative Labs, który za akcje 8 mln $. THX ostatnio zaczął także wyznaczać standardy dla kin cyfrowych.
KOMENTARZE (0)
Loading..