TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Własny starwarsowy Gadżet

2003-11-22 12:00:00 Rael

Na oficjalnej uruchowiono serwis umożliwiający samodzielne zaprojektowanie starwarsowego gadżetu. Jak to działa? Najpierw wybieramy obraz, a następnie przedmiot, na którym chcemy go umieścić. Do wyboru między innymi kubek i podkładka pod myszkę (przykład ponizej).


KOMENTARZE (10)

Różne

Lucas rozwiewa wątpliwości

2003-11-22 00:57:00 TFN

Informacja podana tutaj dotyczy rozmowy, którą przeprowadził serwis Trek Wars z samym George`em Lucasem.
Podczas rozmowy "Q & A with George Lucas" (Pytania i odpowiedzi Gerorge`a Lucasa) reżyser wypowiedział się na kilka znanych nam tematów. Oto to, co powiedział w maksymalnie skoncentrowanej formie:

  • "Indiana Jones 4" jest właśnie produkowany.

  • Plotki odnośnie tego, że Lucas chce jeszcze bardziej zmodyfikować "Wersję specjalną" są fałszywe.

  • Kiepska gra aktorów w Epizodzie II była zamierzona i stanowić miała "część stylu".

  • Plotka, że Lucas planuje nakręcić dalsze epizody jest tylko wymysłem mediów. George potem dodaje, że śmiesznie by było wyjść z nowymi Gwiezdnymi wojnami wtedy, kiedy Harrison Ford ma 70 lat, w wszyscy inni też są już nie młodzi.


Jednych te wypowiedzi ucieszą, innych zasmucą. Dodam jeszcze, że o pewnych plotkach odnośnie powstania kolejnych Epizodów pisaliśmy ostatnio w tym newsie.
KOMENTARZE (10)

Różne

Star Wars Insider

2003-11-10 18:02:00 Lord Sidious

W Empikach pojawił się kolejny numer Star Wars Insidera – 71. Tym razem, w cenie 39,90 PLN, oprócz magazynu dostaniemy plakat z figurkami z serii Clone Wars.

W środku można znaleźć:
- Relacje z planu E3
- Relację z Comic-Con i Gen Con
- Skrót informacji z Hyperspace
- Przegląd najlepszych prezentów gwiazdkowych (jedyny nie starwarsowy to pakiet filmów z Inidaną Jonesem)
- Wizyta w domu Steve’a Sansweeta – człowieka odpowiedzialnego za kontakty z fanami w Lucasfilm. Mieszka on na rancho, które nazwał Obi-wan, a jego dom to jedno wielkie muzeum Gwiezdnych Wojen.
- Historia modeli Gwiezdnowojennych
- Indiana Jones na DVD – tego jest dość dużo.
- Harrison Ford – tym razem głównie pod kątem Indiany Jonesa.
- Relacje z Wojen Klonów
- The Final Prophecy
- Return of the Jedi: Infinities

I stałe działy.
KOMENTARZE (0)

Różne

News z radia UPDATE

2003-11-09 17:13:00 Polskie Radio program 3.

Przed chwilką usłyszałem w Radiu, w Trójce, że Twórca Gwiezdnych wojen, George Lucas, planuje wybudować w Polsce park rozrywki i centrum hotelarskie. Inwestycja warta kilkanaście milionów dolarów jest narazie utrzymywana w ścisłej tajemnicy.
Podana była także nazwa miejscowości w okolicy której miałoby się owo centrum znajdować, ale ponieważ serce mi stanęło, nie usłyszałem... Niebawem dalsze informacje.

UPDATE (21:19 by Yako):
George Lucas chce otworzyć w Kostrzynie, przy granicy z Niemcami, wielkie centrum hotelowo-turystyczne. Przedstawiciele jego firmy gościli w Kostrzynie.

Kilka tygodni temu w mieście pojawili się Amerykanie, oglądali różne tereny inwestycyjne, w tym między innymi Stare Miasto. Jak się nieoficjalnie dowiedzieli dziennikarze "Gazety Wyborczej", byli to przedstawiciele George`a Lucasa.

Amerykanie szukają terenów pod wielki kompleks hotelowo-rozrywkowy. Interesują ich duże tereny przeznaczone przede wszystkim na rekreację i zabawę. George Lucas chce zainwestować dziesiątki milionów dolarów w budowę. Gdyby rzeczywiście takie centrum powstało, wówczas pracę mogłoby tam znaleźć około 1 000 osób.

- Na życzenie inwestora nie możemy zdradzać żadnych szczegółów. W poniedziałek burmistrz Kostrzyna Andrzej Kunt wyda stosowne oświadczenie - powiedziała nam Anna Suska, sekretarz Kostrzyna.


Informacje podane za Stopklatka.pl. Dzięki Darth Janek za info!
KOMENTARZE (32)
Loading..