TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Tanie ksiązki, komiksy i albumy

2004-04-24 21:24:00 Tvan`Oris

W warszawskim Geancie (Prage południe) na ul. Jubilerskiej można zakupić książki, komiksy i albumy z Gwiezdnych Wojen w promocyjnych cenach. Kolekcje można uzupełnić m.in. o komiks Darth Maul 1 - 10 zł, Ilustrowany Przewodnik po Chronologii - 20 zł, książki amberu - Opowieści Łowców Nagród, Zwycięstwo na Centerpoint, Maska Kłamstw, Planeta Życia każda w cenie 7 zł oraz albumy Klasycznej Trylogii.
KOMENTARZE (8)

Różne

Wszystkiego najlepszego Palpatine

2004-04-17 02:03:00 Stopklatka.Pl

Właśnie dzisiaj przypadają 57 urodziny Ian'a McDiarmid'a znanego nam z Epizodów I, II i VI jako Senatora Palpatine'a, kancleża Palpatine'a oraz Imperatora. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin składają fani z Polski i NCSMBzT !!
KOMENTARZE (28)

Różne

Spotkanie zespołu Ash z Lucasem w tajnej sprawie

2004-04-16 23:54:00 Ananova

Internetowy serwis Ananova zamieścił dosyć ciekawą informację: w maju tego roku irlandzki zespół pop/rockowy Ash ma się spotkać z reżyserem Gwiezdnych Wojen - Georgem Lucasem. Spotkanie ma dotyczyć "ściśle tajnych oraz bardzo interesujących spraw". Członkowie grupy Ash są wielkimi fanami Star Wars i jak sami mówią do spotkania z Lucasem ma dojść na ranczu Skywalker w Kalifornii (ma to mieć miejsce przy okazji Coachella Valley Music & Arts Festival w Indio).

Kilka serwisów internetowych zaczęło spekulować, iż chodzi o to aby zespół ten napisał piosenkę do którejś z produkcji George'a Lucasa - do czwartej części "Indiany Jonesa" albo do III części "Gwiezdnych Wojen". Już w "Ataku klonów" pojawiło się kilka gitarowych riffów - skomponowanych przez Johna Williamsa, więc kto wie? całkiem możliwe, że w trzecim epizodzie pojawi się jakiś rockowy kawałek. Zobaczymy wkrótce co to za tajne sprawy...

Przeglądając dziś strony Ananovej od razu naszło mnie na wspomnienia sprzed premiery AOTC, kiedy to krążyły plotki po sieci o pojawieniu się w filmie grupy N'Sync - dobrze, że nic z tego nie wyszło...
KOMENTARZE (12)

Różne

Nowy Insider 74

2004-04-16 15:05:00 LS

We wrocławskim Empiku Megastore pojawił się nowy numer Star Wars Insidera -74, za 39,90 PLN. Numer ten zapowiada się wyjątkowo ciekawie, gdyż poza stałymi działami mamy:
- Przewodnik po NEJ, w USA już zakończonej
- Przewodnik po książkach SW dla dzieci z lat 1978-1986
- Miniatury Epizodu II
- Bitwa o Hoth
- Opowiadanie "Pearls in the Sand" autorstwa Voronici Whitney-Robinson, autorki powieści "Star Wars Galaxies: Ruins of the Dantooine"
- Ukryty Hangar na Geonosis
- Timothy Zahn i "Survivor's Quest"
- Nowe komiksy z Quinlanem Vosem...
- Nowy dział o figurkach
KOMENTARZE (8)
Loading..