Różne

Obszerny artykuł o twórczości Drew Struzana

Ofilmie
6

Na stronie internetowej Ofilmie ukazał się obszerny artykuł o twórczości Drew Struzana, artysty od wielu lat zajmującego się tworzeniem plakatów filmowych, oraz okładek do książek - w tym także dla potrzeb sagi Gwiezdnych Wojen.

Nazywany jest największą tajemnicą Hollywood i najznamienitszym plakacistą filmowym ostatnich trzydziestu lat. Wszyscy znamy jego prace, jednak niewielu kojarzy jego nazwisko. Ofilmie przedstawia Drew Struzana.

Autorką artykułu jest Anna "Gilderoy" Adamczak, aby go przeczytać klikajcie w ten link.

Życzenia

Redakcja Bastionu
33

Ciepłych, radosnych i wesołych Świąt Wielkanocnych spędzonych w rodzinnym gronie, a także bardzo wilgotnego Dyngusa...

...życzy załoga Bastionu w składzie:
Andaral, Anor, Calsann, DARTH VADER, Fett, Freedon Nadd, jedI, Jeth, JORUUS, Jurek, Karrde Kolarz, Lex
Lord Sidious, Lukaszzz, MadMad_The_Jedi_Knight, mars, Paweł, Rael, spider20, Strangler, twardy, Yako

Pościel z Zemsty Sithów

0

Wśród całej masy niecodziennego stuffu, związanego z finalnym filmem, nie mogło zabraknąć też specjalnej Gwiezdno-Wojennej pościeli. Choć słowo "Zemstowe" to trochę za mało powiedziane, to raczej Saga Edition.Oczywiście pościel Gwiezdno-Wojenna ma już swoje wieloletnie tradycje, o których mogą Was przekonać te zdjęcia:Maszyny do prażonej kukurydzy z ROTS

0

O ile do newsów o książkach czy figurkach jesteśmy przyzwyczajeni, o ile ciastka itp z ROTS można było jeszcze przełknąć, o tyle kolejna porcja produktów nie jest przeznaczona dla zwykłego odbiorcy, a raczej przede wszystkim dla amerykańskich kin. Otóż są to maszyny do robienia prażonej kukurydzy (popularnie z angielska zwanej popcornem). Poniżej kilka zdjęć tych maszyn związanych oczywiście z ROTS i Gwiezdną Sagą.

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.