Różne

Magazyn Empire - zbierz je wszystkie!

empireonline.com
10

Niedawno pisaliśmy o trzydziestu okładkach na 30-lecie, a tu już wydawca postanowił pokazać wszystkie warianty lipcowego numeru czasopisma "Empire". Polecamy gorąco oficjalną stronę magazynu gdzie można je wszystkie obejrzeć, również w powiększeniu, a także ewentualnie zamówić wybrane egzemplarze. Ponadto dodatkową atrakcją jest fakt, iż wśród 30 okładek znajduje się też złota okładka z Jar Jar Binksem, która jest powielona tylko w dziesięciu egzemplarzach. Szczęśliwy posiadacz takiej unikalnej okładki zdobędzie specjalną, oraz póki co tajemniczą, nagrodę prosto z Lucasfilm. W planach przewidziany jest też konkurs na największego fana "Gwiezdnych Wojen" w Europie.

30 okładek na 30-lecie

empireonline.com
14

Brytyjski magazyn filmowy "Empire" z okazji jubileuszu "Gwiezdnych Wojen" postanowił nie tylko zamieścić szereg artykułów związanych z SW, ale świętować wydając – i tu uwaga – aż 30 różnych okładek do jednego numeru czasopisma. Kolejne okładki ukazują się codziennie, zaś samo czasopismo ukazać się ma 24 maja. W tej chwili poznaliśmy już cztery, a w tym miejscu regularnie będą pojawiać się kolejne okładki do tego numeru. Jak widać Moc jest z "Imperium" ;).

25 maja dniem Star Wars w Los Angeles

www.starwars.com
5

25 maja 2007 został ustanowiony w Los Angeles oficjalnym dniem "Gwiezdnych Wojen". Jest to wyraz uznania dla Sagi oraz jej pozytywnego wpływu na kinematografię, kulturę i społeczeństwo.
Przedstawiciele władz miasta na czele z burmistrzem Antonio R. Villaraigosą pojawią się na ceremonii otwarcia Celebration IV.
Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

George Kanonizator

0

Niedawno w USA George Lucas gościł w programie Late Night, gdzie doszło do ciekawego incydentu. Jordan Schlansky postanowił przeprowadzić test wiedzy z Gwiezdnych Wojen George’owi, oczywiście pytania były trudne, a Flanelowiec starał się jakoś wymigiwać. Jedno z nich brzmiało jak miał na imię Admirał Motti (to jeden z oficerów, których dotychczas znaliśmy tylko nazwisko). George dla żartu powiedział Conan Antonio Motti i... No właśnie, część fanów – w tym Wookieepedia, uznała to za potwierdzoną i kanoniczną wiadomość i przechrzciła Mottiego. Cóż, ciekawe czy oficjalna również to zrobi.

Update

Jak informowałem kilka dni temu, w programie Conana O'Briena pojawił się George Lucas i namieszał... Sam fragment można sobie obejrzeć pod tym linkiem.

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.