TWÓJ KOKPIT
0

Różne

O znaczkach raz jeszcze

2007-09-29 11:56:00

25 października US Postal Service ponownie wypuści znaczki z serii Gwiezdne Wojny do obiegu, tym razem jednak na trochę innych zasadach. Po pierwsze będzie to jeden znaczek, a dokładnie Yoda, ten sam który został uznany przez klientów za najlepszy z całej serii, oficjalne ogłoszenie tego wyniku odbyło się podczas Celebration IV. Tyle, że tym razem znaczek z Yodą będzie dostępny osobno, bez innych, ale w pakietach po dwadzieścia sztuk.Warto wspomnieć, że ten rok był szczególny jeśli chodzi o amerykańską pocztę, która uczciła 30-lecie Gwiezdnych Wojen nie tylko znaczkami, ale także i skrzynkami w kształcie R2-D2.
KOMENTARZE (0)

Różne

Insider #96

2007-09-24 17:51:00

We wrocławskim Empiku Megastore pojawił się już #96 numer magazynu Star Wars Insider. Jak zwykle w cenie 39,90 PLN. Tym razem numer wybitnie imperialny, a w środku znajdziemy:
Rozmowę z Rickiem McCallumem o przyszłości Gwiezdnej Sagi i nie tylko.
Krótką notkę o Celebration Europe.
Najlepsze z StarWars.Com
Landspeeder na ogródku
Imperialni - rozmowa z twórcami
Imperialni - postaci i sprzęt
Obcy w Imperium
10 najwspanialszych oficerów Imperium
Artykuł o 501
Powieść Death Star
Komiksy z serii Empire i nie tylko
Sala konferencyjna na Gwieździe Śmierci
I stałe działy (w tym o Indym)
KOMENTARZE (0)

Różne

Gwiezdne Wojeneczki: Cieniątka Imperiumka

2007-09-11 10:57:43 Star Wars Blog


Bystroocy amerykańscy fani odkryli w pewnym kalifornijskim sklepie dla hobbystów niezwykłe znalezisko: ręcznie robioną miniaturową wersję książki "Cienie Imperium". Książeczka ta, podobnie jak te większe, ma wydrukowaną okładkę i opis z tyłu, oraz kilka kartek w środku. Jeśli dotychczas martwiliście się o zainteresowania waszych figurek, albo może chomika, to właśnie taką książkę warto im polecić.
KOMENTARZE (13)
Loading..