TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Vader z piasku

2008-05-25 13:04:49 RI

22 maja zakończył się Festiwal Rzeźb Piaskowych w Pera w Portugalii. Impreza ta, która odbywa się co roku w różnych miejscach przyciąga zarówno amatorów jak i zawodowych rzeźbiarzy. I tym razem nie było inaczej. Wykonano podczas niej ponad 60 dużych rzeźb, w tym posąg Dartha Vadera.KOMENTARZE (19)

Różne

Playback #29 – Gwiezdne Wojny

2008-05-01 23:35:52 Playback

Playback jest znanym internetowym zinem dla graczy, zarówno komputerowych jak i konsolowych. Co miesiąc „czasopismo” ma inny motyw przewodni. Tematem głównym majowego, 29 numeru, są Gwiezdne Wojny. Redaktorzy zinu odwalili kawał dobrej roboty i tym samym dołożyli kawałek swojej cegiełki w procesie promowania Star Wars.Playback #29 – Gwiezdne Wojny możemy zatem poczytać o takich grach jak: Lego Star Wars II: The Original Trilogy, KotOR I i II, serii Jedi Knight, Republic Commando czy też X-Wing Alliance. W „czasopiśmie” znajdziemy też artykuły poświęcone takim tematom jak: Moc, planety, czy chociażby muzyka Johna Williamsa. Nie obejdzie się także bez kilku słów na temat filmów George’a Lucasa. Fani książek Star Wars też znajdą coś dla siebie w sekcji: „Czarny Lord: Narodziny Dartha Vadera”. Na sam koniec prawdziwy kąsek – zapowiedz The Force Unleashed.

W zinie możecie poczytać także o wielu innych grach, filmach i książkach, które obecnie są na czasie. Wraz z redakcją Playback zapraszamy wszystkich do lektury!

Playback #29 – Gwiezdne Wojny (klik)

KOMENTARZE (24)
Loading..