Różne

Dwa nowe rankingi

TheForce.Net
34

Przed nami kolejne rankingi. Pierwszy z nich to zestawienie najlepszych kostiumów z filmów i seriali s-f oraz fantasty, które znajdziecie na stronie www.suvudu.com. Na listę trafiła księżniczka Leia i co ciekawe bynajmniej nie za złote bikini (może dlatego, że listę sporządziła kobieta??). Na siódmym miejscu znalazł się biały kostium księżniczki z "Nowej Nadziei". Całą listę okraszoną zdjęciami znajdziecie w tym miejscu.

Natomiast drugie zestawienie dotyczy tylko i wyłącznie Gwiezdnych Wojen, a dokładniej kobiet z tego uniwersum. Ranking powstał z okazji pojawienia się nowej przedstawicielki płci pięknej w świecie SW - Ahsoki Tano.
Bettie Magazine przedstawia twarde sztuki z Gwiezdnych Wojen. A ponieważ każdy pretekst jest dobry, by zademonstrować twórczość fanów, listę zilustrowałam artami fanów.

9. Aayla Secura


8. Maris Brood


7. Aurra Sing


6. Ahsoka Tano


5. Jaina Solo


4. Padme Amidala Skywalker


3. Asajj Ventress


2. Mara Jade Skywalker


1. Leia Organa Solo


Jak widać Gwiezdne Wojny są pełne pięknych i niebezpiecznych kobiet, którym lepiej nie stawać na drodze.

Kolejny ranking - najlepsze plakaty...

TheForce.Net
11

Na stronie TheDeadbolt.com opublikowano kolejną listę "naj" związaną z Gwiezdnymi Wojnami. Tym razem na celowniku znalazły się plakaty filmowe.
Najlepszą, według autora zestawienia, dziesiątkę możecie zobaczyć w tym miejscu.

Przy okazji przypomnijmy dwa inne rankingi związane z plakatami, pierwszy dotyczył plakatów inspirowanych Gwiezdnymi Wojnami, natomiast drugi najlepszych japońskich posterów.
Natomiast o plakatach Star Wars rozmawiamy na forum w tym miejscu.

Ranking na najlepsze fikcyjne planety

TheForce.Net
27

I oto kolejny ranking, do którego trafiły Gwiezdne Wojny. Tym razem na najlepsze fikcyjne planety z książek i filmów. Na listę trafiła jedna planeta z wszechświata Star Wars, a dokładniej Dagobah, która to uplasowała się na 6. miejscu.
W tym miejscu znajdziecie cały ranking wraz z opisami planet, a poniżej znajduje się lista najlepszych planet:
1. Solaris – "Solaris"
2. Diuna - "Diuna"
3. Annares - "Wydziedziczeni"
4. Mote Prime – "The Mote in God’s Eye"
5. LV-426 – "Obcy - ósmy pasażer Nostromo"
6. Dagobah – "Imperium kontratakuje"
7. Lusitania - "Speaker for the Dead"
8. Czerwony, Zielony i Niebieski Mars - "Mars Trilogy"
9. P2 - "Lost in Transmission"
10. Nasqueron - "The Algebraist"

Imperium zajęło San Francisco

StarWars Blog
17

W serwisie current pojawił się wstrząsający film przedstawiający San Francisco zajęte przez siły Galaktycznego Imperium. Przewijają się nad nim nie tylko myśliwce TIE, ale i sama Gwiazda Śmierci. Autorem filmu jest Michael Horn.

Hełm szturmowca doskonałą obudową komputera

TheForce.net
10

Fani potrafią zadziwiać. Londyńczyk Lovjinder Gill zbudował swój komputer...w hełmie szturmowca, a konkretniej w replice takiego hełmu firmy Master Replicas. W białym "garnku" znalazł: się procesor AMD Athlon 64 X2 4600+ Dual Core, karta graficzna Geforce 8200 GFX, 1Gb RAMu, 160GB dysk twardy i napęd DVDRW. Więcej zdjęć można ujrzeć w tym miejscu, ponadto można też obejrzeć krótki film z Youtube.

Co ciekawe właściciel tego niezwykłego zestawu z ciężkich powodów finansowych musi go sprzedać. Chęć zakupu można wyrazić na w tej aukcji eBayu.

Na koniec warto przypomnieć, że nie jest to pierwsza taka praca fanów. Już pojawiały się komputery wbudowane w hełm Dartha Vadera, albo całego R2-D2.

Temat na forum.

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.