TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Wedel i Wargorr

2016-02-27 15:44:12 youtube.com

Oglądając telewizje lub blok reklamowy w kinie, mieliście zapewne okazje trafić na spot marki Wedel, w którym mogliście ujrzeć postać Wargorra, zakutego z broję jegomościa, który wizualnie przypomina pewnego Mrocznego Lorda. Dla zainteresowanych, w serwisie YouTube można również zobaczyć osobny kanał poświęcony tejże postaci.
KOMENTARZE (13)

Różne

10 najlepszych duetów

2016-02-26 12:01:12 YouTube

Bardzo często w "Gwiezdnych Wojnach" bohaterowie działają dwójkami. Ale która z nich jest najlepsza? Na to pytanie próbuje odpowiedzieć Oficjalna, która przedstawiła swą kolejną listę najciekawszych postaci w uniwersum.A która para Wam najbardziej się podoba?
KOMENTARZE (14)

Różne

Kolejne szczegóły na temat Star Wars Land

2016-02-25 07:17:37

Disney (i Lucasfilm) powoli zaczynają promować Star Wars Land. Oczywiście nie wiemy jeszcze jak park tematyczny o sadze będzie się ostatecznie nazywał. Na ABC wyemitowano specjalny program zachwalający to powstające centrum rozrywki. Posiłkowano się tam nowymi szkicami koncepcyjnymi. Plus najważniejsze, że podano kilka istotnych informacji na temat atrakcji jakie będzie można tam zobaczyć.

Jedna z nich to „Sokół Millennium” oryginalnej wielkości. Będzie można pochodzić po jego pokładzie a nawet usiąść za sterami, no i pilotować czy strzelać z dział laserowych.

W innym miejscu będziemy świadkami przybycia sił Najwyższego Porządku i ich walki z Ruchem Oporu.

Całość ma mieć 14 akrów i ukazać galaktykę lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.


Poprzednie zapowiedź znajduje się tutaj. Star Wars Land powstaje w Anaheim i w Orlando.
KOMENTARZE (5)

Różne

Trzeci tom przewodnika po galaktyce w kioskach

2016-02-21 13:16:02 Internet

Jutro nakładem wydawcy Edipresse do kiosków i saloników prasowych trafi trzeci tom czasopisma Star Wars: Przewodnik po galaktyce, skierowanego dla najmłodszych fanów Star Wars. Kolekcja Star Wars. Przewodnik po galaktyce, to 25-tomowa kolekcja 20-stronicowych zeszytów z zadaniami kreatywnymi dla całej rodziny: rebusami, zagadkami, labiryntami, wyklejankami i kolorowankami. W każdym tomie znajduje się opowiadanie ze świata Star Wars, a także encyklopedia przedstawiająca bohaterów, pojazdy i miejsca. Do wybranych tomów będą dołączone plakaty z wszystkich siedmiu filmów fabularnych Star Wars.
Dla tych co ominęły poprzednie numery, informujemy że można je zakupić w sklepach internetowych w promocyjnych cenach. Wystarczy poszukać.


KOMENTARZE (13)

Różne

Jedi GoPro 2

2016-02-20 21:51:18 YouTube

Parę miesięcy temu pokazywaliśmy wam filmik nakręcony z zastosowaniem kamery GoPro. Twórca tego materiału stworzył kontynuację, którą możecie obejrzeć poniżej. W przyszłości możemy spodziewać się kolejnego obrazu wideo, kręconego z użyciem tego sprzętu, jednak ty razem widzianego z perspektywy kogoś innego.


KOMENTARZE (8)

Różne

Lodowe figury z Belgii

2016-02-17 19:02:27 oficjalna

U nas zima w tym roku nie dopisała. Ferie też już się kończą w ostatnich województwach. Ale warto sobie przypomnieć, coś co miało miejsce jeszcze w zeszłym roku. Czyli kolejny festiwal figur lodowych, tym razem w Belgii (Liège). Festiwal był wspierany oficjalnie przez Lucasfilm i Disneya i co ważniejsze stanowił jedną z form promocji „Przebudzenia Mocy”. Dzięki temu była szansa by zobaczyć lodowe rzeźby Kylo Rena, Finna, Rey czy BB-8. Teraz pozostały już po tym tylko zdjęcia.


KOMENTARZE (9)

Różne

Tatuaże Star Wars

2016-02-16 13:44:13 przepastny internet

W ubiegłą niedzielę były Walentynki, z tej okazji po raz kolejny przyjrzymy się tatuażom Star Wars wybieranym przez fanów pozostających w związkach. W przeszłości podobne tatuaże prezentowaliśmy tutaj i tutaj. Warto zaznaczyć, że tym razem żaden z prezentowanych przykładów nie odnosi się do sławnej wymiany zdań pomiędzy Leią a Hanem.Wszystkie prezentowane dotychczas na Bastionie tatuaże znajdziecie tutaj.
Temat na forum
KOMENTARZE (6)

Różne

Przebudzenie Insiderów

2016-02-14 22:55:02 titanmagazines.com

Walentynkowy news, idealny dla Waszej przeogromniastej miłości do Star Wars. Zapraszam!

Numer #161
Wydany:
10 listopada 2015

Obi-Wan gotowy do gry! - Insider przedstawia zapowiedź długo oczekiwanej gry Star Wars: Battlefront!
Inbrief - Ekskluzywne krótkie opowiadanie od Janine K. Spendlove!

Wyzwanie Jedi! - Sprawdź swoją wiedzę o Star Wars!
Archiwa Powrotu Jedi z Jamesem Kahnem, część II - Dalszy ciąg rozmowy z autorem nowelizacji Epizodu VI

Patrząc na Leię - Kolekcje gadżetów dla dziewczynek, ale i dla... chłopców!
Dołącz do Disney Infinity 3.0 Edition - Przeczytaj jak tworzono ten hit Disneya!
Numer #162
Wydany:
22 grudnia 2015

W związku z premierą Epizodu VII: Przebudzenie Mocy numer został poświęcony w całości wywiadom z twórcami filmu oraz aktorami.
Poniżej prezentujemy przykładowe strony magazynu:
Daisy Ridley jako Rey
John Boyega jako Finn

Adam Driver jako Kylo Ren
Harrison Ford jako Han SoloNumer #163
Wydany:
2 lutego 2016

The Art Awakens - Przegląd niesamowitych grafik koncepcyjnych Epizodu VII!

Podróż do 'Zaginionych gwiazd' - Claudia Grey opowiada o tworzeniu powieści dla młodzieży 'Lost Stars'.

Roll With it: Opowieść BB-8 - Nie jest to bynajmniej nawiązanie do piosenki Oasis, ale niesamowita historia kryjąca się za potrzebą zakupu BB-8.

The Perfect Weapon - Fragmenty książki napisanej przez Delilah S. Dawson.

Od fana do odległej galaktyki! - Odwieczny fan Gwiezdnych Wojen, Simon Pegg, opowiada o swojej roli Unkara Plutta w nowym filmie!Przy okazji odniosę się tu do pewnej dyskusji, która wypłynęła przy recenzowaniu TFA tj. do użycia słówka "nowelizacja" w stosunku do książek, które niejako ubierały w słowa kolejne Epizody.
Pominę fakt, że takie określenie przyjęło się wśród Bastionowiczów (i dalej w fandom) już bardzo dawno temu, ale przy okazji pisania tego newsa zerknąłem na numer 161 i fragment o Jamesie Khanie.
The archive of the author of the Return of the Jedi novelization.

A link prowadził do tej strony. Wszystko jasne? Dla mnie tak.

Wspominałem też kiedyś, że alternatywne okładki Insidera bywają lepsze niż podstawowe. Tak też (moim zdaniem) zdarzyło się z numerami 162 i 163 - Poe dla wydania grudniowego oraz BB-8 i Phasma dla lutowego. Oceńcie sami.
Przy okazji prasówki przypominam też o urodzinowym, bastionowym konkursie publicystycznym. Prace konkursowe należy nadsyłać na adres redakcja@star-wars.pl do dnia 25.02.2016 r. Macie więc jeszcze jedenaście dni, a ja nie mogę się doczekać tych tekstów.
KOMENTARZE (9)

Różne

P&O 162: Czy możliwe jest przenoszenie modeli między animacją a animatyką?

2016-02-14 06:49:30Dziś pytanie techniczne, na które odpowiada jeden z pracowników Lucasfilmu, Dan Gregorie, odpowiadający za animatykę prequeli.P: Czy ILM jest w stanie użyć dowolnych modeli cyfrowych i animacji, które tworzą ludzie przygotowujący animatykę? I czy działa to także na odwrót? Czy raczej musicie wszystko tworzyć od początku?

O: Ponieważ przy animatyce nie tworzymy finalnego produktu, więc nasze zasoby nie są odpowiednie do ostatecznych ujęć. Mówiono mi, że ILM używa naszych projektów zrobionych w programie Maya jako odnośników, a także niektórych okrętów kosmicznych i animacji kamery. Edytują tą animację, poprawiają stopnie, weryfikują, testują, ale bazując na naszych projektach oszczędzają trochę czasu.
KOMENTARZE (5)

Różne

Tatuaże Star Wars

2016-02-09 22:38:10 przepastny internet

Dziś znów prezentujemy przypadkowy zbiór tatuaży fanów Star Wars, których nie łączy żaden konkretny motyw. Przypominamy, że jeśli tylko zechcecie, to możecie pochwalić się swoim gwiezdnowojennym tatuażem na łamach Bastionu. Zdjęcia przesyłajcie na adres redakcja@star-wars.pl.Wszystkie prezentowane dotychczas na Bastionie tatuaże znajdziecie tutaj.
Temat na forum
KOMENTARZE (3)

Różne

Kontrowersyjna reklama

2016-02-05 18:39:54 YouTube

We wrześniu pisaliśmy o jednym ze spożywczych produktów promowanych Gwiezdnymi Wojnami. Chodzi o zupy Campbella. Okazuje się, że wokół tej starwarsowej promocji powstał szum i to nie ze względu na premierę nowego epizodu, a samą reklamę promującą puszkowane zupy, którą możecie obejrzeć poniżej.O reklamie zrobiło się głośno, ponieważ przedstawia nietradycyjny model rodziny - małego chłopca karmią zupą dwaj tatusiowie. To aktorzy: Larry Sullivan i David Monahan, którzy faktycznie są małżeństwem, wraz z adoptowanym synem. Spot reklamowy nie przypadł do gustu wielu osobom oraz wywołał oburzenie niektórych środowisk, np. organizacja OneMillionMoms.com nawoływała do bojkotu produktów firmy. Sprawę skomentował m.in. w swoim programie Stephen Colbert.
KOMENTARZE (22)

Różne

10 najlepszych mieczy świetlnych

2016-02-05 18:35:23 YouTube

Ekipa z Oficjalnej po raz kolejny przygotowała nam listę najlepszych rzeczy w uniwersum "Gwiezdnych Wojen". Tym razem przypatruje się broniom, które chyba każdemu na świecie jednoznacznie kojarzą się z Sagą - mieczom świetlnym.A którym mieczem Wy chcielibyście władać?
KOMENTARZE (23)

Różne

Droid, pij?

2016-02-04 21:14:10

Jeśli ktoś chciałby kupić sobie kubek z BB-8 to jest taka możliwość. Jest on dostępny choćby na Amazonie i kosztuje 14,95 USD. BB-8 jest w całości ceramiczny i odporny na mycie w zmywarce, choć zaleca się ręczne mycie.Ten sam producent odpowiada też za inne kubki. Choćby Kylo Rena (12,99 USD).
KOMENTARZE (12)

Różne

Tatuaże Star Wars

2016-02-02 12:44:42 przepastny internet

Prezentowanych dziś tatuaży nie łączy jakiś konkretny motyw, poza, oczywiście, Gwiezdnymi Wojnami. Różne style, różne postacie... po prostu kilka przykładów z olbrzymiego zbioru fanowskich tatuaży.Wszystkie prezentowane dotychczas na Bastionie tatuaże znajdziecie tutaj.
Temat na forum
KOMENTARZE (7)

Różne

Magazyn LEGO Star Wars 2/2016

2016-02-01 13:02:17 Egmont Polska

Do sprzedaży trafił już kolejny numer Magazynu LEGO Star Wars w cenie 9,90 zł, do którego został dołączony mini zestaw LEGO, czyli najszybszy złot w galaktyce - Sokół Millenium.

Na 36 stronach pisma znajdziemy m.in.:
  • Ciekawostki z Galaktyki
  • Nieznane, zabawne komiksy
  • Kultowe pojazdy Star Wars
  • Niezwykłe zagadki Yody

Kolejny numer trafi do sprzedaży już 26 lutego a dodatkiem będzie śmigacz Luke'a Skywalkera.
KOMENTARZE (0)
Loading..