TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Ręczniki z "Przebudzenia Mocy"

2016-06-20 20:45:17 GeekUp

Jeśli szukacie kolejnego motywu z Gwiezdnych Wojen do swojej łazienki lub potrzebujecie ręcznika na tegoroczne wypady nad wodę to z pomocą przychodzi sklep GeekUp.pl ze swoją nową dostawą. W sprzedaży u nich znajdują się trzy ręczniki Star Wars: kapitan Phasma (sklep), Kylo Ren (sklep) i kapitan Phasma & Kylo Ren (sklep). Ręczniki kosztują po 39 zł, a ich wymiary to 140 x 70 cm. Wykonane są w 100% z bawełny.


KOMENTARZE (11)

Różne

Lampa wojenna

2016-06-18 08:23:14

Firma Paladone w swojej ofercie miała bardzo ciekawą lampę związaną z Epizodem VII. Nazwali ją Galaxy Battle Light. Dlaczego? Najlepiej widać to na światełkach. Wcześniej Lampa kosztowała 35 USD, ale obecnie nakład się wyczerpał. Jak będzie zainteresowanie, to producent z pewnością wznowi produkcję. Status najlepiej śledzić tutaj. Poniżej zaś zdjęcia lampy i filmik.
KOMENTARZE (7)

Różne

Kolejne dwa zeszyty przewodnika

2016-06-16 17:37:46 empik.com

W sprzedaży można już odnaleźć kolejne dwa numery (10 i 11) "Star Wars: Przewodnik po Galaktyce", będącego wydawnictwem przeznaczonym dla dzieci. W każdym zeszycie odnajdziecie opowiadanie, encyklopedię "Star Wars" oraz zabawy dla całej rodziny: rebusy, zagadki, labirynty, wyklejanki i kolorowanki. Cena za jeden numer wynosi 7,99 PLN i można je zakupić w salonikach prasowych oraz w sklepach internetowych.


KOMENTARZE (14)

Różne

Kolejna lampa R2-D2

2016-06-15 18:27:03

ThinkGeek nie przestaje nas zaskakiwać. Obecnie w swojej ofercie mają między innymi lampę biurkową R2-D2, typu Pixar. Lampa niestety jest na rynek amerykański, więc możemy mieć problem z zasilaniem. Ale wygląda niesamowicie. Można to kupić tutaj za 59,99 USD.


KOMENTARZE (3)

Różne

Gadżety kuchenne Star Wars

2016-06-14 20:02:45 EA

Gwiezdne Wojny przyzwyczaiły nas do tego, że możemy znaleźć prawie każdy rodzaj gadżetów związany z nimi. Ostatnio prezentowaliśmy Wam gadżety kuchenne z BB-8. Dzisiaj mamy dla Was kilka kolejnych gadżetów kuchennych z Gwiezdnych Wojen od tej samej firmy. Jesienią Underground Toys wprowadzi do sprzedaży zestaw czterech foremek do ciastek (7,99$ - sklep), formy do lodu w kształcie R2-D2 i BB-8 (9,99$ - sklep) oraz magnesy na lodówkę (19,99$ - sklep).


KOMENTARZE (8)

Różne

Gwiezdno-wojenny Escape Room w Krakowie [UPDATE]

2016-06-13 22:04:55 Gamescape

Atrakcje typu Escape Room robią się w Polsce coraz bardziej popularne. Jeśli ktoś jeszcze się nie spotkał z czymś takim, to w skrócie polega to na tym, że w grupie kilku osób (2-6) zostajemy zamknięci na 60 minut w pokoju z którego trzeba się wydostać rozwiązując kolejne zagadki. Ważna jest tu praca zespołowa, spostrzegawczość i kombinowanie.

W Krakowie działa firma Gamescape, która w swojej ofercie ma między innymi pokój związany z „Gwiezdnymi Wojnami”. Może być to bardzo ciekawy sposób na integrację ze znajomi.


I co jeszcze ważniejsze, na hasło BastionStarWars możecie dostać 10% zniżki.

UPDATE:
Aby ułatwić Wam proces rezerwacji pokoju oraz otrzymać zniżkę prezentujemy poniżej kilka wskazówek:

  • rezerwację najlepiej zrobić telefonicznie (numer dostępny w tym miejscu) lub poprzez maila (hello@gamescape.pl)

  • podczas rezerwacji należy podać nasze hasło zniżkowe (telefonicznie lub w treści maila Hasło zniżkowe: BastionStarWars)

  • pamiętajcie, że używając formularza na stronie nie otrzymacie zniżki!

KOMENTARZE (9)

Różne

Parada mopsów

2016-06-11 09:41:05

W cyklu czego to ludzie nie wymyślą. Otóż w Portland zorganizowano gwiezdnowojenną paradę mopsów. Odbyła się ona 22 maja. Zorganizowano nawet specjalne wydarzenie na Facebooku, ale co najważniejsze, faktycznie stawili się właściciele mospów ze swoimi pupilkami. Oczywiście w strojach z „Gwiezdnych Wojen”. Kilka zdjęć poniżej.


KOMENTARZE (6)

Różne

Gadżety kuchenne z BB-8 w roli głównej

2016-06-07 21:04:23

Firma Underground Toys, specjalizująca się m.in. w wypuszczaniu gadżetów kuchennych powiązanych z dużymi markami, wprowadzi w tym roku do sprzedaży kolejne produkty z Gwiezdnych Wojen. "Twarzą" ich jesiennej ofensywy będzie znany i lubiany droid BB-8. Za 12,99$ będzie można nabyć rękawicę kuchenną (sklep), 19,99$ kosztować będzie deska do krojenia (sklep), a za 39,99$ kupić będzie można czajniczek (sklep).


KOMENTARZE (1)

Różne

P&O 178: Czy planety mają pory roku?

2016-06-05 08:21:25Fizycy i przyrodnicy mają wiele problemów z „Gwiezdnymi Wojnami”. Dziś kolejny przykład.

P: Czy planety takie jak Coruscant, Naboo czy Tatooine mają pory roku?

O: Pory roku są uzależnione od osiowego nachylenia planety, w zależności jak bardzo niewidzialna linia przebiegająca przez planetę, przechyla się i krąży w porównaniu do jej poziomego nachylenia poruszającego się po orbicie. To nachylenie zmienia się w zależności jak bardzo planeta oddalona jest od słońca, a w rezultacie promienie słoneczne tworzą sezonowe wariacje klimatyczne. Wiele miejsc na Ziemi ma cztery różne sezony, tylko dzięki temu, że nachylenie naszej planety zmienia się o 24 stopnie w ciągu roku.
Oczywiście wszystkie planety mają jakieś tam nachylenie osiowe, i sezonowe wariacje klimatyczne w zależności od stopnia nachylenia, ale nie oczekujcie, że każda planeta będzie mieć lato, zimę, wiosnę czy jesień podobną do ziemskich. Zima na Tatooine oznacza, że planeta jest mniej nieprzyjazna na północnej półkuli, natomiast najładniejsza pora roku na Kamino oznacza, że pada tam tylko 29 dni w miesiącu.
Niektóre planety, jak Coruscant mają jeszcze inne rozwiązanie, jak sztuczne systemy regulujące pogodę. Składają się one z sieci satelitów i orbitalnych luster, które odpowiednio dystrybuują światło słoneczne. W HoloNet News online była informacja, że Coruscantcki System Kontroli Pogody rozpoczął wcześniej lato, ze względu na zarządzenie Komisji Dzikiej Natury, aby wydłużyć okres lęgowy jastrzębionietoperzy.
KOMENTARZE (9)

Różne

Magazyn LEGO Star Wars 6/2016

2016-06-02 11:36:48 8studs

Na półkach w salonach prasowych można znaleźć już szósty numer Magazynu LEGO Star Wars w cenie 9,90 zł, do którego został dołączony mini zestaw LEGO. Tym razem jest to ATT.

Na 36 stronach pisma znajdziemy m.in.:
  • Ciekawostki z Galaktyki
  • Nieznane, zabawne komiksy
  • Kultowe pojazdy Star Wars
  • Niezwykłe zagadki Yody

Kolejny numer trafi do sprzedaży już 30 czerwca a dodatkiem będzie "Acklay, potwór z areny na Geonosis".

Jeśli ktoś z Was przegapił poprzedni numer warto sprawdzić w Empikach, gdzie często można dostać zarówno poprzedni jak i obecny numer magazynu.
KOMENTARZE (13)
Loading..