Różne

P&O 186: Jak wygląda E-wing?

3Dziś już trochę przeterminowane, bo Databank został już dawno na oficjalnej skasowany i pisany od nowa.

P: Czy moglibyście mi powiedzieć jak wygląda E-wing? Czytałem o nich w powieściach, ale nigdy nie widziałem w na obrazku.

O: W związku z tym pytaniem, E-wing został dodany do Databanku.

Kolejne części "Przewodnika po Galaktyce"

empik.com
8

Od wczoraj w sprzedaży dostępny jest czternasty numer czasopisma dla dzieci "Star Wars: Przewodnik po Galaktyce", a od dwóch tygodni numer trzynasty. W każdym zeszycie tego cyklu odnajdziecie opowiadanie, encyklopedię "Star Wars" oraz zabawy dla całej rodziny: rebusy, zagadki, labirynty, wyklejanki i kolorowanki. Cena tej publikacji wynosi 7,99 PLN i można je zakupić w salonikach prasowych oraz w sklepach internetowych. Dodatkowo numer 13 zawiera plakat

Magazyn "Rebels" #12

Kiosk
8W kioskach w całej Polsce można już znaleźć dwunasty numer magazynu "Star Wars: Rebelianci".

Star Wars Rebelianci 4/2016

W komiksie z tego numeru zmieniamy trochę perspektywę, bo obserwujemy jak agent Kallus tropi zdrajców Imperium. W piśmie poczytamy też o Vaderze oraz A-wingu. Do tego standardowo możemy rozwiązać rebusy i łamigłówki. Zgodnie z zapowiedzią, w tym numerze otrzymujemy wyrzutnię strzałek i frisbee. Cena to jak jak zwykle 9,99 zł, a objętość wynosi 32 strony.

Kolejny numer za dwa miesiące, czyli 20 września. Mamy z nim otrzymać wyrzutnię dysków.

C-3PO JET

1

Na tegorocznym Star Wars Celebration japońskie linie lotnicze zaprezentowały model swojego najnowszego samolotu. Po R2-D2 i BB-8 przyszedł czas na C-3PO JET. Nowa maszyna linii All Nippon Airways (ANA) zacznie kursować w marcu przyszłego roku. Będzie to Boeing 777-200 mogący przewieźć maksymalnie 405 pasażerów. Obsługiwać będzie, przynajmniej na początku, tylko trasy w Japonii pomiędzy Tokio a Osaką, Sapporo, Okinawą i Fukuoką."Przewodnik po Galaktyce" tom 12

empik.com
5

Od jakiego już czasu w sprzedaży dostępny jest dwunasty numer "Star Wars: Przewodnik po Galaktyce", będącego wydawnictwem przeznaczonym dla dzieci. W każdym zeszycie tego cyklu odnajdziecie opowiadanie, encyklopedię "Star Wars" oraz zabawy dla całej rodziny: rebusy, zagadki, labirynty, wyklejanki i kolorowanki. Cena tej publikacji wynosi 7,99 PLN i można je zakupić w salonikach prasowych oraz w sklepach internetowych.

Magazyn LEGO Star Wars 7/2016

8studs
5

Na półkach w salonach prasowych można znaleźć już szósty numer Magazynu LEGO Star Wars w cenie 9,90 zł, do którego został dołączony mini zestaw LEGO. Tym razem jest to Acklay, potwór z areny na Geonosis.

Na 36 stronach pisma znajdziemy m.in.:
  • Ciekawostki z Galaktyki
  • Nieznane, zabawne komiksy
  • Kultowe pojazdy Star Wars
  • Niezwykłe zagadki Yody

Kolejny numer trafi do sprzedaży już 29 lipca a dodatkiem będzie "Bombowiec TIE".

Jeśli ktoś z Was przegapił poprzedni numer warto sprawdzić w Empikach, gdzie często można dostać zarówno poprzednie jak i obecny numer magazynu.

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.