TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Star Wars Land zostanie otwarty w 2019

2017-02-08 20:52:01

Star Wars Land będzie terenem poświęconym atrakcjom związanym z Gwiezdnymi Wojnami w dwóch parkach zabaw: Disney Hollywood Studio na Florydzie (Orlando) i Disneylandzie w Kalifornii (Anaheim). W każdym z nich zajmować ma 14 akrów powierzchni ze zbudowanymi od podstaw atrakcjami. Kilkukrotnie już pisaliśmy na ten temat, acz wciąż oficjalnie podanych informacji jest niewiele. Do tej pory nie wiedzieliśmy nawet kiedy można by się spodziewać otwarcia tych parków. Dzisiaj Bob Iger, który jest CEO Disneya, rzucił jednak trochę światła na tę kwestię. Atrakcje w obu parkach zostaną otwarte w 2019 roku.


KOMENTARZE (9)

Różne

Darth Vader vs Buzz Lightyear

2017-02-06 18:33:52

Lubicie oglądać crossoverowe pojedynki bohaterów z różnych uniwersów. Dość popularny trend ostatnimi laty, a tego typu produkcje nie mogłyby się obyć bez gwiezdnowojennych bohaterów. Rok temu mogliście oglądać starcie Boby Feta z Deadpoolem, dziś możecie ujrzeć konrontacje Dartha Vadera i Buzza Astrala z serii Toy Story.


KOMENTARZE (8)

Różne

Magazyn LEGO Star Wars 02/2017

2017-02-04 17:56:28

Na półkach w salonach prasowych można znaleźć pierwszy tegoroczny numer Magazynu LEGO Star Wars w cenie 9,90 zł, do którego została dołączona figurka Kanana.

Standardowo na 36 stronach pisma znajdziemy m.in.:
  • Ciekawostki z Galaktyki
  • Nieznane, zabawne komiksy
  • Kultowe pojazdy Star Wars
  • Niezwykłe zagadki Yody

Kolejny numer trafi do sprzedaży już 27 lutego a dodatkiem będzie model statku Rebeliantów "Duch".

Jeśli ktoś z Was przegapił poprzedni numer warto sprawdzić w Empikach, gdzie często można dostać zarówno poprzednie jak i obecny numer magazynu. Aktualnie można znaleźć numer 12/2016 z modelem promu Palpatine'a.


Dodatkowo w sprzedaży można znaleźć numer "Kaczora Donalda", do którego dołączony jest album z naklejkami z "Łotra 1" w cenie 9,99 zł.

KOMENTARZE (0)

Różne

Budzik BB-8

2017-02-02 21:10:18

W tamtym roku furorę robił jeżdżący i sterowany BB-8. Miał on jedną podstawową wadę, dźwięk wydawany był z telefonu. Teraz wyszedł może nie nowy model, na niego pewnie trzeba będzie poczekać do premiery „The Last Jedi”, ale za to pojawił się budzik BB-8. Jak przystało na budzik wydaje dźwięki takie, które mają pomóc nam się wyrwać z łóżka. No i wygrywa też Marsz Imperialny Johna Williamsa. Gadżet wyprodukowała firma Rhythm z Japonii. Zegarek kosztuje koło 130 USD.
KOMENTARZE (8)

Różne

Nowe czasopismo "Star Wars Adventures"

2017-02-01 14:19:14 Egmont Polska

W grudniu ubiegłego roku ukazał się ostatni zeszyt serii "Przewodnik po galaktyce", a w listopadzie ostatni numer "Star Wars: Rebelianci". Nasi najmłodsi fani nie muszą jednak obawiać się nudy, bowiem rynek nie lubi próżni. Egmont Polska zapowiedziało w połowie stycznia nowy tytuł w ofercie swoich czasopism skierowanych na młodego odbiorcę, a jest nim "Star Wars Adventures". Periodyk ten będzie bazował na brytyjskim magazynie pod tym samym tytułem, który działa już od lipca 2015 roku. Poniżej informacja prasowa polskiego oddziału wydawnictwa Egmont.

„Star Wars Adventures” to najnowszy magazyn poświęcony popularnej sadze „Gwiezdne Wojny”. Nowe pismo w portfolio Egmont kierowane jest do chłopców, których fascynuje świat Star Wars. W sprzedaży już od 30. stycznia 2017 roku. W każdym numerze znajdują się wyselekcjonowane komiksy, mnóstwo informacji z zakresu uniwersum Star Wars. Interesująco zapowiadają się również na łamach czasopisma liczne ciekawostki dotyczące produkcji filmowych i aktorów. Część pisma poświęcona jest aktywnej rozrywce umysłowej, tzw. „siłownie” składają się z zagadek, łamigłówek, testów i konkursów. Nie brakuje również informacji o publikacjach, serialach i innych ciekawych produktach związanych z Gwiezdnymi Wojnami. „Star Wars Mistrz Adventures” stanowi świetny przewodnik po świecie Gwiezdnych Wojen. W poszczególnych wydaniach na entuzjastów Star Wars czekają plakat oraz zabawka związana z kultową sagą. Do pierwszego numeru dołączona jest międzygalaktyczna torpeda! Cena egzemplarza wraz z dodatkiem wynosi 9,99 zł, na rynku pierwszy numer dostępny już od 30 stycznia 2017 r. Wprowadzenie magazynu wsparte jest kampanią w mediach własnych Egmontu.

Fani łaknący gwiezdnowojennej rozrywki, niech biegną w podskokach do najbliższych salonów prasowych ;).
KOMENTARZE (23)
Loading..