TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Asortymenty kuchenne firmy W&P Design

2018-12-31 17:08:56

Firma W&P Design z Brooklynu wprowadziła do swojej oferty nowe, tematyczne asortymenty kuchenne, oczywiście bazujące na marce „Gwiezdnych Wojen”. Wszystko jest licencjonowane.

Ceny niestety nie są zachęcające. Za fartuszek Vadera trzeba zapłacić 350 USD, dwie szklanki Gwiazdy Śmierci kosztują 40 USD. Jest też kulka do lodu (z Gwiazdą Śmierci) za 14 USD, foremki do wycinania ciasteczek za 24 USD, czy łyżki do mieszania z rękojeściami ala miecze świetlne za 17,50 USD. Pełen asortyment można obejrzeć i kupić tutaj. Poniżej zaś kilka przykładowych produktów.


KOMENTARZE (5)

Różne

Billie Lourd upamiętnia rocznicę śmierci Carrie Fisher

2018-12-27 20:53:33

Okres między świętami to dość smutny i pusty czas dla Billie Lourd. Dokładnie dwa lata temu zmarła jej mama, nieodżałowana Carrie Fisher, a kilka godzin później umarła jej babcia - Debbie Reynolds. Billie jak sama pisze, jeszcze nie wie w jaki sposób powinna obchodzić tę rocznicę. Tym razem postanowiła zrobić coś, co często robiła z mamą, czasem też nawet i z babcią. Zaśpiewać.

Wyświetl ten post na Instagramie.

🎏🅾️®️ ♏️🅾️♏️🅱️🌱It has been two years since my Momby’s death and I still don’t know what the “right” thing to do on a death anniversary is (I’m sure a lot of you feel the same way about your loved ones). So I decided to do something a little vulnerable for me, but something we both loved to do together - sing. This is the piano her father gave her and this was one of her favorite songs. And as the song says, we must “keep on moving”. I’ve found that what keeps me moving is doing things that make me happy, working hard on the things that I’m passionate about and surrounding myself with people I love and making them smile. I hope this encourages anyone feeling a little low or lost to “keep on moving”. As my Momby once said, “take your broken heart and turn it into art” - whatever that art may be for you. ❤️

Post udostępniony przez Billie Lourd (@praisethelourd)


KOMENTARZE (10)

Różne

Wideo-zapowiedź „Star Wars: Galaxy’s Edge”

2018-12-26 09:44:44

„Star Wars: Galaxy’s Edge” zostaną otwarte w przyszłym roku. W lecie w Disneyland Resort (w Anaheim) zaś jesienią w Walt Disney World Resort (w Orlando). Na razie mamy wideo-zapowiedź promującą różne atrakcje, w tym lot „Sokołem Millennium”, czy możliwość dołączenia do Ruchu Oporu, która ma być jedną z największych atrakcji w parkach Disneya jakie powstały.Ciekawe kiedy taki park zbudują pod Paryżem. Na razie niestety nie ma takich planów.
KOMENTARZE (3)

Różne

„LEGO Star Wars Days” skasowane

2018-12-25 11:25:11

Pozornie informacja nas raczej nie dotyczy. Otóż w LEGOLANDach organizowane są co jakiś czas cykliczne imprezy „LEGO Star Wars Days”. Nie są organizowane w jednym czasie, tylko w różnych parkach należących do grupy LEGO. Jak donosi RebelScum ostatnia taka impreza odbyła się w LEGOLAND: Discovery Center Westchester niedaleko Nowego Jorku. Następna, która miała mieć miejsce w Kalifornii została skasowana.

Wg informacji RebelScum, rok 2018 będzie ostatnim rokiem ich organizacji. Ich informatorzy w Disneyu tłumaczą, że motywacją jest to, by ograniczyć ekspozycję „Gwiezdnych Wojen” i pozwolić się marce zresetować i wyleczyć.Nie oznacza to także, że tego typu imprezy nie wrócą za jakiś czas. Co więcej wszystko wskazuje na to, że także firmie LEGO jest to na rękę, gdyż łatwiej będzie im się skoncentrować na promocji filmu „LEGO 2” (Phil Lord i Chris Miller są współautorami scenariusza, i wraz z Willem Allegrą współproducentami). Premiera w USA 8 lutego.

Problemem w komunikacie, który podało RebelScum było słówko „zresetować”. Internety od razu to wychwyciły i jak to zwykle bywa rozdmuchały. Od razu zaczęto to łączyć z wypowiedzią Boba Igera z września, gdzie mówiąc o przyszłych projektach związanych z marką pominął trylogię Riana Jonhsona. Niektórzy łącząc słówko „reset” z tym pominięciem już ogłaszają, że trylogia Johnsona została skasowana. Na razie jednak status „skasowanej” jest taki, że Rian powoli nad nią pracuje, ale wcześniej zajmuje się innym filmem. Dziś jedyne czego nie wiemy, to jak rozwinie się sprawa z kolejnymi, wstrzymanymi i skasowanymi spin-offami.

Natomiast jedno jest pewne. Przed Epizodem IX i startem platformy Disney+, Lucasfilm i Disney zamierzają dobrze rozegrać to marketingowo. Mniej znaczące imprezy w tym momencie to faktycznie zbędne rozdrobnienie. Alan Horn już sugerował, że „Gwiezdne Wojny” lepiej sprawdzają się jako wydarzenie, a nie kolejny film w kinie. Skasowanie „LEGO Star Wars Days” bardzo dobrze wpisuje się w tę strategię.
KOMENTARZE (10)

Różne

Karafka w kształcie szturmowca

2018-12-21 20:42:33

Szukacie prezentu na święta? Może dla starszych fanów, którzy lubią sobie czasem podrinkować? Idealny prezent dla nich to karafka w kształcie szturmowca. Kosztuje 24,99 GBP, mieści w sobie 750 ml płynu, no i bazuje na oryginalnym wzorze hełmu szturmowca. Karafkę można kupić tutaj.
KOMENTARZE (20)

Różne

Magazyn LEGO Star Wars 12/2018

2018-12-14 10:12:00

Na półkach w salonach prasowych można znaleźć już grudniowy numer Magazynu LEGO Star Wars w cenie 10,90 zł, do którego został dołączony minizestaw „X-wing Poe Damerona”.

  • Ciekawostki z Galaktyki
  • Nieznane, zabawne komiksy
  • Kultowe pojazdy Star Wars
  • Niezwykłe zagadki Yody

Kolejny numer trafi do sprzedaży już 28 grudnia dodatkiem będzie minizestaw „legendarny Star Destroyer”.

W sklepach można również znaleźć wcześniejsze numery magazynu.
KOMENTARZE (3)

Różne

Zdjęcie Sokoła Millenium z Galaxy's Edge

2018-12-08 18:09:11

Prace nad Galaxy's Edge, czyli atrakcjami Star Wars w dwóch parkach rozrywki Disneya wciąż trwają. Ostatnio oficjalna uraczyła nas zdjęciem pokazującym, że jedna z głównych atrakcji jest już na ukończeniu. Jak się prezentuje Sokół Millenium w parku możecie zobaczyć poniżej.Tymczasem redaktorzy Blooloop pochylili się nad pewnym problemem z jakim zmierzą się włodarze parków Disneya i fani chcący odwiedzić Galaxy's Edge zaraz po jego otwarciu. Dotychczas jedno z największych otwarć ma na koncie park Universala poświęcony serii o Harrym Potterze. W przypadku Gwiezdnych Wojen spodziewane jest nawet większe zainteresowanie. Bill Zanetti z uniwersytetu w Orlando, który zajmuje się tematyką projektowania i zarządzania parkami szacuje, że w kolejce do wejścia ustawić się może ok. 200 tysięcy osób. To przekładałoby się na dziesięciogodzinne oczekiwanie na wejście i wielogodzinne kolejki do konkretnych atrakcji wewnątrz parku.

Część fanów będzie miała prawdopodobnie okazję uniknąć kolejek i zobaczyć park na oficjalnej, specjalnie biletowanej premierze. Bilety na takie wejście mogłyby wynosić nawet do 1000$. Są to jednak tylko przypuszczenia na podstawie tego w jaki sposób Disney otworzył w czerwcu tego roku nowe atrakcje związane z filmami Pixara w jednym ze swoich parków.
KOMENTARZE (5)

Różne

Kurtki w stylu ekipy „Imperium kontratakuje”

2018-12-04 17:29:36

Dzięki współpracy Lucasfilmu i Columbii już 7 grudnia będzie można kupić kurtki z futrzanym kapturem. Nie byle jakie, a inspirowane kurtkami ekipy „Imperium kontratakuje”, dokładniej oddziału norweskiego. Bardzo podobne kurtki nosili filmowcy na planie w Finse. Kurtki te były bardzo charakterystyczne i lubiane przez kolekcjonerów.


Mark Hamill, Carrie Fisher i Gary Kurtz na planie w Finse

Teraz każdy może kupić taką kurtkę za około 500 USD. Oczywiście jest to oferta limitowana. Te kurtki są trochę zmodyfikowane względem oryginału. Jednym z ciekawszych dodatków jest naszywka z namiarami GPS lodowca Hardangerjøkulen na którym kręcono część ujęć V Epizodu „Gwiezdnych Wojen” dziejących się na lodowej planecie Hoth. Przypominamy, że wcześniej Columbia oferowała kurtki związane z „Łotrem 1”.


KOMENTARZE (9)
Loading..