TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Ewoczy kubek

2018-04-30 06:38:27

Kubek z „Gwiezdnych Wojen” to żadna nowość. Było ich wiele i to przeróżnych. Jak się na takim rynku odnaleźć? ThinkGeek potrafi. Można zrobić ceramiczny kubek inspirowany ewokiem.Kubek kosztuje 14,99 USD (chyba, że traficie na promocję). Można go kupić tutaj.
KOMENTARZE (10)

Różne

Aukcja blastera Hana Solo

2018-04-29 16:08:33

Już 23. czerwca tego roku, na który to dzień przypada 35. rocznica wejścia do kin „Powrotu Jedi" w Planet Hollywood Resort and Casino w Las Vegas odbędzie się aukcja, na której będzie można wylicytować jeden z trzech zmodyfikowanych blasterów DL-44 używanych w filmie przez Hana Solo. Spodziewać się można, iż cena osiągnie między 300.000 a 500.000 dolarów. Stworzony został z prawdziwego pistoletu Mauser C96 Broomhandle, odpowiednio zmodyfikowanego aby wyglądał jak należący do przemytnika z odległej galaktyki.

Oferty będzie można składać również na na tej stronie.


KOMENTARZE (6)

Różne

„Star Wars Adventures” 2/2018

2018-04-18 14:26:12 empik.com

Od wczoraj w sprzedaży możecie znaleźć drugi tegoroczny numer czasopisma dla dzieci "Star Wars Adventures", który ukazuje się w Polsce jako kwartalnik w nakładzie wydawnictwa Egmont Polska. W środku poza komiksem, plakatem, tekstami i zabawami dla najmłodszych, otrzymamy gadżet - wodny turbolaser. Magazyn kosztuje 9,99 PLN .

Magazyn poświęcony kultowej sadze pt. "Gwiezdne wojny". Znajdziemy w nim wyselekcjonowane komiksy, bazę wiedzy z zakresu uniwersum Star Wars, ciekawostki dotyczące produkcji filmowych i aktorów, a także łamigłówki i zagadki. Do każdego numeru dołączony jest prezent.
KOMENTARZE (11)

Różne

Zastawa stołowa Lando

2018-04-11 20:55:15

Wśród ostatnio zaprezentowanych gadżetów znalazły się również takie, które pozwolą wprowadzić element z Gwiezdnych Wojen na stoły z jedzeniem i stoliki z trunkami. Do sprzedaży trafi bowiem cała zastawa w stylu Lando Calrissiana z „Hana Solo”: talerze, sztućce, szklanki i różnej wielkości kieliszki. Nie jest jeszcze znana cena poszczególnych produktów, na taką informację będziemy musieli poczekać, aż trafią do sprzedaży na Amazon lub ThinkGeek.


KOMENTARZE (5)

Różne

Denny’s i „Han Solo”

2018-04-03 07:08:33

Zgodnie z zapowiedziami, wczoraj rozpoczęła się kampania reklamowa łącząca sieć „Denny’s” oraz „Hana Solo”. W sieci „Denny’s” obecnie jest już specjalne menu, a także korzystając częściej można uzbierać zestaw kart kolekcjonerskich.Oczywiście najciekawsza w tym wszystkim jest reklama, zawierająca jak można przypuszczać fragment filmu.My czekamy na premierę do 25 maja.
KOMENTARZE (14)

Różne

Vader to czajnik

2018-04-02 19:33:34

Przedmiotów kuchennych bazujących na „Gwiezdnych Wojnach” było wiele. Także czajników, także z Vaderem. Kolejny produkt tego typu jest bardzo typowym czajnikiem, ale przy tym dobrze gra na skojarzeniach. Nadaje się do kuchenek elektrycznych, gazowych, czy indukcyjnych. Mieści 1,7 litra wody. Minus to oczywiście by go wyczyścić trzeba myć ręcznie. Można go zakupić np. na Amazonie za niecałe 50 USD.
KOMENTARZE (7)

Różne

Lucasfilm wygrywa batalię o nazwę napojów

2018-04-01 15:34:24We wrześniu 2015 roku w Australii Stephen Muller złożył wniosek o zarejestrowanie znaku nazwy „theforceawakens” jako znaku towarowego dla serii napojów. Nie uszło to uwadze Lucasfilmowi i machiny korporacji ruszyły do walki o zachowanie tej nazwy dla siebie. Kilka dni temu sprawa znalazła ostateczne rozwiązanie.

Lucasfilm podczas walki o zachowanie tej nazwy przedstawił w ramach dowodów m.in. informacje o kampaniach reklamowych, prezentacji tytułu „The Force Awakens” w 2014 i sprzedaży gadżetów, która wystartowała 4 września 2015. Prawnicy argumentowali, że przy tak szeroko zakrojonej akcji promocyjnej prawie niemożliwe jest aby ktoś próbował zarejestrować nazwę „theforceawakens” bez świadomości o jej powiązaniu z filmowym epizodem.

Ostatecznie przychylono się do argumentacji Lucasfilmu i uznano, że rejestracja takiej nazwy wprowadzałaby konsumentów w błąd. W tym przypadku Moc nie będzie mogła się przebudzić po wypiciu napoju.
KOMENTARZE (8)

Różne

Którą postacią z „Gwiezdnych Wojen” jesteś?

2018-04-01 14:51:16Przez ostatnie miesiące na zlecenie Bastionu przeprowadzono rozległe badania mające pomóc znaleźć odpowiedzi na nurtujące fanów pytania. Po analizie wielu ankiet specjaliści przygotowali trzy testy, których wypełnienie pozwoli rozwiać wiele wątpliwości. Jeśli zastanawialiście się kiedyś którą postacią z „Gwiezdnych Wojen” byście byli lub kto ze świata Star Wars byłby Waszym partnerem to mamy na to odpowiedź! Wystarczy, że wypełnicie jeden z przygotowanych dla Was testów.

Testy


Update: Zestaw testów został oczywiście przygotowany z uwagi na prima aprilis bez konsultacji z gronem specjalistów. Niemniej jednak życzymy dobrej zabawy podczas ich wypełniania, a w przyszłości możecie spodziewać się kolejnych mniej lub bardziej absurdalnych testów.
KOMENTARZE (33)

Różne

Magazyn LEGO Star Wars 04/2018

2018-04-01 11:06:57

Na półkach w salonach prasowych można znaleźć już kwietniowy numer Magazynu LEGO Star Wars w cenie 10,90 zł, do którego został dołączony minizestaw „Imperialny prom”.

  • Ciekawostki z Galaktyki
  • Nieznane, zabawne komiksy
  • Kultowe pojazdy Star Wars
  • Niezwykłe zagadki Yody

Kolejny numer trafi do sprzedaży już 27 kwietnia a dodatkiem będzie minifigurka „Finna - bohatera Ruchu Oporu”.

W sklepach można również znaleźć wcześniejsze numery magazynu.
KOMENTARZE (7)
Loading..