Różne

O co pytał Luke?

5

Stare przysłowie brzmiało: kto pyta, nie błądzi. Idąc tym tropem Luke Skywalker zadał we wszystkich filmach sagi sporo różnych pytań. Twórcy „Star Wars by the Numbers” postanowili je wszystkie zebrać w poniższych filmiku w ramach zliczania kolejnych statystyk. Zachęcamy do obejrzenia go.

Wszystkie „Rogery” galaktyki

5

Kolejny epizod „Star Wars by the Numbers” przyniósł nam kolejną statystykę. Tym razem jego twórcy policzyli wszystkie wystąpienia słynnej kwestii wypowiadanej przez droidy: „Roger Roger”. Poniżej możecie zobaczyć ile razy ona pada w filmach i serialach.

Zapis wizyty w “Galaxy’s Edge”

2

Choć na pełne uruchomienie Star Wars: Galaxy’s Edge przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, to jednak to co już można oglądać i zwiedzać, rozbudza wyobraźnie. W sieci pojawił się zapis z parku, ukazujący wszystkie budynki i atrakcje w trakcie normalnego zwiedzania. Warto rzucić okiem.

Za sterami Sokoła Millennium w Galaxy's Edge

1

Kilka dni temu pisaliśmy o otwarciu Star Wars: Galaxy's Edge. Obecnie główną atrakcją tego parku zabaw jest możliwość pilotowania Sokoła Millennium. Druga z zapowiadanych atrakcji („Rise of the Resistance”) zostanie otwarta za kilka miesięcy. Na kanale youtube Disneyland Restor możemy zobaczyć oficjalny filmik prezentujący jak wygląda zabawa wewnątrz Sokoła.W ciągu tych kilku dni od otwarcia w sieci pojawiło się również sporo filmików stworzonych przez prywatne osoby czy serwisy informacyjne. Pozwalają one poznać tę atrakcję i całe Galaxy's Edge z trochę innej perspektywy niż oficjalne materiały. Jeden z nich zamieszczamy poniżej i zachęcamy do poszukania samemu na youtube kolejnych jeśli interesuje Was temat atrakcji Star Wars w parkach Disneya.

Magazyn LEGO Star Wars 06/2019

3

Na półkach w salonach prasowych można znaleźć już czerwcowy numer Magazynu LEGO Star Wars w cenie 12,99 zł, do którego został dołączona minifigurka „IG-88”.

  • Ciekawostki z Galaktyki
  • Nieznane, zabawne komiksy
  • Kultowe pojazdy Star Wars
  • Niezwykłe zagadki Yody

Kolejny numer trafi do sprzedaży już 25 czerwca dodatkiem będzie minizestaw „Maszyna krocząca Najwyższego Porządku AT-M6”.

W sklepach można również znaleźć wcześniejsze numery magazynu.

Wszystkie stwory z Gwiezdnych Wojen

1

Twórcy serii „Star Wars by the Numbers” przygotowali dla fanów kolejną porcję statystyk ze świata Gwiezdnych Wojen. Tym razem policzyli wszystkie stwory, jakie mogliśmy zobaczyć filmach kinowych Star Wars. Jeśli chcecie sobie odświeżyć pamięć i przypomnieć je wszystkie to zapraszamy do obejrzenia poniższego filmiku.

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.