TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Han Solo a polska polityka

2020-04-26 14:03:58

Rzadko kiedy w naszych newsach poruszamy tematy związane z bieżącą polityką, zazwyczaj nie mają one bowiem żadnego związku z Gwiezdnymi Wojnami. Tym razem mamy dla Was jednak pewną ciekawostkę z rodzimego światka politycznego. Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi ustosunkował się do materiału TVP Info, w którym to niektórzy samorządowcy zostali nazwani rebeliantami. W swojej wypowiedzi nawiązał do „Nowej nadziei” i postaci Hana Solo. Poniżej zamieszczamy wspomniany materiał, a dla zainteresowanych część wspominającą Gwiezdne Wojny można obejrzeć przewijając do 18:30.


KOMENTARZE (5)

Różne

Świat Lego Lego Star Wars 05/2020

2020-04-23 20:03:32 Blue Ocean Polska

Na półkach w salonach prasowych można znaleźć już majowy numer Magazynu LEGO Star Wars w cenie 12,99 zł, do którego został dołączony minizestaw „Darth Maul's Sith Infiltrator”oraz specjalny zestaw dodatkowy kartLEGO Star Wars.
  • Ciekawostki z Galaktyki
  • Nieznane, zabawne komiksy
  • Kultowe pojazdy Star Wars
  • Niezwykłe zagadki Yody

Kolejny numer trafi do sprzedaży już 12 maja dodatkiem będzie minifigurka „Elitarnego pretoriańskiego gwardzisty”. W obecnie panującej sytuacji w naszym kraju polecamy zakup najnowszego numeru poprzez Internet, np. na stronie Empik.com w tym miejscu >>>
KOMENTARZE (3)

Różne

Anthony Daniels opowiada o kostiumach C-3PO

2020-04-04 11:24:25 Lord Bart

Kilka dni temu WIRED zamieściło na swoim kanale youtube film z Anthonym Danielsem, który opowiada o wszystkich kostiumach C-3PO w których przyszło mu grać. Zachęcamy do obejrzenia go i wysłuchania wspomnień aktora, który wcielał się w rolę "złotej sztaby" na przestrzeni lat.


KOMENTARZE (5)
Loading..