TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Zastawa z kamionki w stylu Mando

2020-06-16 22:02:21

Od 22 czerwca można zamawiać nie lada gratkę dla fanów Mandalorian. Zastawa stołowa składająca się z dwóch talerzy, kubeczka oraz miseczki, zrobiona z kamionki i ozdobiona logiem Mandaloriańskim (inspirowany Bobą Fettem) za jedyne 49,99 USD. Zestaw „Star Wars Boba Fett Mandalorian Stoneware Plates & Bowl Collection” można zamawiać tutaj. Zdjęcia poniżej.
KOMENTARZE (2)

Różne

Magazyn LEGO Star Wars 07/2020

2020-06-09 21:36:57 Blue Ocean Polska

Na półkach w salonach prasowych można znaleźć już lipcowy numer Magazynu LEGO Star Wars w cenie 12,99 zł, do którego została dołączony minizestaw „A-Wing” specjalna karta z drugiej serii LEGO Star Wars.

  • Ciekawostki z Galaktyki
  • Nieznane, zabawne komiksy
  • Kultowe pojazdy Star Wars
  • Niezwykłe zagadki Yody

Kolejny numer trafi do sprzedaży już 7 lipca dodatkiem będzie minizestaw „AT-AT”. W obecnie panującej sytuacji w naszym kraju polecamy zakup najnowszego numeru poprzez Internet, np. na stronie Empik.com w tym miejscu >>>
KOMENTARZE (1)

Różne

Szkoccy fani chcą uhonorować Ewana McGregora i Obi-Wana

2020-06-08 17:47:22

Ciekawą petycję przygotowali szkoccy fani. Chcą by zbudowano pomnik Obi-Wana (oczywiście w tej roli Ewan McGregor) w najwyższym punkcie Szkocji. Jest to góra Ben Nevis, licząca sobie 1345 metrów nad poziomem morza. To także najwyższy szczyt wysp brytyjskich. Co więcej góra ta jest pochodzenia wulkanicznego.

Samą petycję możecie podpisać tutaj.Zaś jeśli dawno nie widzieliście „Zemsty Sithów” to może warto sobie przypomnieć, przynajmniej pojedynek, w którym Obi-Wan stał na tym wyższym punkcie.
KOMENTARZE (11)

Różne

John Boyega i Lucasfilm dołączają do protestów

2020-06-04 20:49:01

Przez USA i kilka innych krajów przechodzi obecnie fala protestów, której początek wiąże się ze śmiercią w Minneapolis George'a Floyda. Protesty skierowane są przeciwko rasizmowi i na jednym z nich głos zajął John Boyega, aktor wcielający się w Gwiezdnych Wojnach w rolę Finna. Boyega był członkiem demonstracji, która odbyła się wczoraj w Londyńskim Hyde Parku. Jego wypowiedź możecie obejrzeć poniżej.Niedługo później stanowisko zajął Lucasfilm popierając aktora i nazywając go swoim bohaterem.


KOMENTARZE (24)

Różne

Tropami „Gwiezdnych Wojen” – Atol Laamu, Malediwy czyli Scarif

2020-06-03 07:46:22

Malediwy dla wielu to wymarzony raj na Ziemi, dla fanów „Gwiezdnych Wojen” przede wszystkim imperialny skarbiec na planecie Scarif, czyli lokacja z „Łotra 1”. Zdjęcia dokładnie kręcono na kilku wyspach na atolu Laamu.

Zapraszamy do przeczytania relacji z tego miejsca.

Atol Laamu, Malediwy - Scarif

Wcześniejsze relacje znajdziecie tutaj:

KOMENTARZE (2)

Różne

Mały „Yoda” jako magnes na lodówkę

2020-06-02 20:40:27

Jest kolejny gadżet z brzdącem „Yodą”. Tym razem to magnesy na lodówkę, oczywiście tematyczne z „The Manalorian”. W pakiecie są dwa, na jednym jest IG-11 na drugim Dziecko. Magnesy kosztują 39 USD, a producentem jest Regal Robot. Można je zamawiać tutaj. Niestety w oficjalnym sklepie wysyłają jedynie do USA, w dodatku dopiero od 15 czerwca. Pozostaje szukać na serwisach aukcyjnych.


KOMENTARZE (3)
Loading..