Aparat z „The Mandalorian”
Adam Skywalker starwars.com/Karwan89 8
Firma fotograficzna Polaroid zapowiedziała i już udostępniła zainteresowanym limitowaną serię produktów inspirowanych serialem „The Mandalorian”. W ofercie znajdują się aparat natychmiastowy ($120) i filmy z nadrukowanymi ramkami z The Child i innymi motywami z serialu. Są też różne pakiety - więcej na stronie producenta.
Aparat to najnowszy model, tegoroczny Polaroid Now. Jego charakterystyczną cechą jest autofocus, którego brakowało w poprzednich produktach reaktywowanej Polaroid.
Pozwala na robienie podwójnych ekspozycji, a tylko dwa aparaty iType wcześniej miały taką możliwość.

Fani fotografii, chcący zakupić takie unikalne przybory fotograficzne, powinni się spieszyć: w USA zostały ostatnie sztuki; na szczęście w Europie jeszcze nie ma problemów z dostępnością.
Nowe produkty związane z serialem „The Mandalorian” zapowiadane będą w każdy poniedziałek od 24.10 począwszy. Lucasfilm i Disney ogłosili wczoraj, że będzie to odbywać się w to w ramach „Mando - poniedziałków” (klik).