TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Magazyn LEGO Star Wars 03/2022

2022-02-22 02:15:20 Blue Ocean Polska


Na półkach w salonach prasowych można znaleźć już najnowszy numer Magazynu LEGO Star Wars w cenie 14,99 zł, do którego został dołączony minizestaw „Sokół Millenium”.

  • Ciekawostki z Galaktyki
  • Nieznane, zabawne komiksy
  • Kultowe pojazdy Star Wars
  • Niezwykłe zagadki Yody

Kolejny numer trafi do sprzedaży już 15 marca, a dodatkiem będzie minifigurka „Żołnierz-klon legionu 501.”.

Najnowszy numer można zakupić m.in. na stronie Empik.com w tym miejscu »
KOMENTARZE (3)

Różne

„Pora Imperatora” znów nadaje

2022-02-21 00:45:33 Pora Imperatora

Historia się nie powtarza, ona się jąka. Ale skoro już wyjąkała Palpatine'a w epizodzie 9., to i powrót Pory Imperatora był kwestią czasu. Po prawie 10 latach, ale w oryginalnym składzie (Michał „Misiek" Wolski i Jakub „Bocian" Bocian) i w nowej formule gawędy (młodzi ludzie nazywają to podcastem).

Najnowszy odcinek Pory Imperatora poświęcony jest przede wszystkim omówieniu serialu „The Book of Boba Fett", a można go obejrzeć na YouTube (link poniżej) lub odsłuchać na Soundcloud (uprzedzając pytania - Spotify też będzie, ale trochę później).Najświeższym źródłem informacji o kolejnych odcinkach oraz przestrzenią do kontaktu z autorami jest strona Pory Imperatora na Facebooku. Zapraszamy.


Temat na forum
KOMENTARZE (5)

Różne

LEGO Star Wars Komiks 01/2022

2022-02-14 23:42:37 Blue Ocean Polska


Na półkach w salonach prasowych można znaleźć kolejny numer magazynu LEGO Star Wars Komiks w cenie 14,99 zł, do którego dołączona jest saszetka zawierająca minifigurkę „Luke'a Skywalkera”, którego wcześniej mogliśmy otrzymać wraz z LEGO Star Wars Magazyn 12/2020, szaszetka z naklejkami LEGO Star Wars oraz złotą limitowaną kartę przedstawiającą Anakina Skywalkera. Poniżej prezentujemy krótki opis nowego wydawnictwa od Blue Ocean Polska:

Prawdziwa gratka dla fanów świata gwiezdnych wojen. Na 36 stronach magazynu czytelnicy znajdą aż trzy komiksy, czyli trzy razy więcej wspaniałych przygód z niesamowitego świata Star Wars. Do każdego wydania dołączona jest także oryginalna figurka lego.

Aktualny numer można kupić m.in. na stronie Empik.com w tym miejscu »

Kolejny numer ma trafić do sprzedaży już w 31 maja.

KOMENTARZE (2)

Różne

Gwiezdno-wojenna pozytywka

2022-02-10 17:46:45

Wśród nietypowych gadżetów, które lądują na fanowskich półkach, nie może zabraknąć pozytywki. Drewniana pozytywka z emblematem Vadera, grająca główny motyw z „Gwiezdnych Wojen” jest dostępna na Amazonie w dwóch wersjach kolorowych. Kosztuje niecałe 10 USD i można ją zamawiać tutaj. Na amazonowej stronie produktowej znajduje się też filmik, więc można posłuchać jak to cudo gra.
KOMENTARZE (6)
Loading..