TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Obi-Wan Kenobi w „Porze Imperatora”

2022-03-19 02:32:43 Pora Imperatora

Trzy dni temu pojawił się nowy odcinek podcastowej wersji „Pory Imperatora”, od dziś dostępny nie tylko na YouTube (link poniżej), ale też na serwisach Spotify oraz Anchor. Tym razem prowadzący kłócili się, przerywali i wchodzili w słowo jak w polskim Sejmie, a to ze względu na różne opinie o teaserze serialu Obi-Wan Kenobi. Ale to dopiero w drugiej połowie odcinka, bo wcześniej przez godzinę kłócili się o Batmana.

Najnowszy odcinek „Pory” można odsłuchać na Spotify oraz Anchor oraz obejrzeć pod linkiem poniżej.Najświeższym źródłem informacji o kolejnych odcinkach oraz przestrzenią do kontaktu z autorami jest strona Pory Imperatora na Facebooku. Zapraszamy.


Temat na forum
KOMENTARZE (1)

Różne

Fragment smoka krayt

2022-03-18 17:40:42

Zazwyczaj piszemy o rękodziełach i gadżetach, tym razem będzie o pamiątkach z planu, sprzedawanych w pamiątkowych opakowaniach. To jednak znów dzieło fanów, którzy pojechali do Tunezji, odnaleźli fragmenty dekoracji i zrobili z tego interes. Niewielki fragment makiety szkieletu smoka krayt można kupić tutaj. Kosztuje niecałe 550 PLN, cena wysyłki nie jest wliczona. Sprzedawca ma też jeszcze bardziej pamiątkowe opakowanie i fragmenty domostwa Larsów.Resztek smoka krayt raczej w Tunezji oglądać nie można. Domostwo Larsów zostało odrestaurowane przez fanów kilka lat temu. Opis lokacji w Tunezji znajdziecie tutaj.
KOMENTARZE (4)

Różne

Magazyn LEGO Star Wars 04/2022

2022-03-17 00:06:17 Blue Ocean Polska


Na półkach w salonach prasowych można znaleźć już najnowszy numer Magazynu LEGO Star Wars w cenie 14,99 zł, do którego została dołączona minifigurka „Żołnierz-klon legionu 501.”, paczka pięciu kart LEGO Star Wars Seria 3 i specjalna karta limitowana.

  • Ciekawostki z Galaktyki
  • Nieznane, zabawne komiksy
  • Kultowe pojazdy Star Wars
  • Niezwykłe zagadki Yody

Kolejny numer trafi do sprzedaży już 12 kwietnia, a dodatkiem będzie minizestaw „AT-AT”.

Najnowszy numer można zakupić m.in. na stronie Empik.com w tym miejscu »
KOMENTARZE (4)

Różne

Lampa – hologram Palpatine’a

2022-03-12 10:26:11

Chcielibyście mieć hologram Palpatine’a mówiący „Execute Order 66”? Na razie taki gadżet jest poza naszymi możliwościami technicznymi, ale pojawił się zamiennik - Star Wars Emperor Palpatine "Order 66" Hologram LED Edge Lit Acrylic Light Multi Color with Remote - Star Wars Gift . Lampa ledowa, która imituje hologram Palpatine’a. Efekt robi tu odpowiednio dobrane światło. Gadżet kosztuje prawie 290 PLN plus koszty wysyłki (też spore) i można go zamówić na Etsy. Twórcy – LaserBrainStudio mają w ofercie także inne „hologramy” z „Gwiezdnych Wojen”.

Tak wygląda lampa podświetlona:A tak, gdy jest wyłączona:


KOMENTARZE (5)

Różne

P&O 478: Czy istnieje standardowy rok?

2022-03-06 07:44:00Dziś pytanie organizacyjne, bazujące na starym kanonie.P: Czy istnieje standardowy dzień, rok i inne sposoby mierzenia czasu, podobnie jak my mamy ziemski dzień, rok i tak dalej?

O: Standardowe jednostki czasu używane w galaktyce są pochodnymi lokalnych jednostek z Coruscant. Standardowy dzień ma 24 godziny. Pięć standardowych dni to standardowy tydzień. Siedem standardowych tygodni to standardowy miesiąc. Standardowy rok to 368 dni, który składa się z dziesięciu standardowych miesięcy i trzech trygodni świętowania oraz trzech dodatkowych światy poświęconych tradycyjnym festiwalom, obrzędom i celebracjom.
KOMENTARZE (2)

Różne

Kolejny odcinek „Pory Imperatora”

2022-03-06 01:56:20 Pora Imperatora

Po krótkiej przerwie drugi odcinek nowej, podcastowej wersji „Pory Imperatora” jest już dostępny na YouTube i Soundcloud. Tym razem prowadzący rozgadali się przede wszystkim na temat związanych z Marvel Cinematic Universe zwiastunów z SuperBowl, ale też nie zapomnieli o niedawnym odejściu jednej z kluczowych postaci dla gwiezdnowwojennego Expanded Universe, jakim w latach 90. był Tom Veitch. Odcinek poświęcony jest zatem również omówieniu jego wpływu na „Gwiezdne Wojny”, od komiksów z serii Mroczne Imperium przez KotOR-y aż po Skywalker. Odrodzenie.

Najnowszy odcinek „Pory” można odsłuchać na Soundcloud (uprzedzając pytania - Spotify też będzie, ale trochę później) oraz obejrzeć pod linkiem poniżej.Najświeższym źródłem informacji o kolejnych odcinkach oraz przestrzenią do kontaktu z autorami jest strona Pory Imperatora na Facebooku. Zapraszamy.


Temat na forum
KOMENTARZE (1)
Loading..