TWÓJ KOKPIT
0

Skeleton Crew

„Skeleton Crew” w listopadzie?

2024-03-11 19:28:40

Aktor Dane DiLiegro jakiś czas temu został powiązany z Lucasfilmem. Teraz wiemy, że wystąpi w serialu „Skeleton Crew”. Co więcej zdradził jedną rzecz na jego temat. Zrobił to przy okazji promowania filmu „Urojenie”, w którym zagrał, udzielając kilku odpowiedzi The Direct.Po pierwsze nie wie, kiedy będzie premiera serialu, ale przypuszcza, że będzie to listopad. Głównie dlatego, że z informacji, które posiada, wie, że w Lucasfilmie lubią coś w tym okresie wypuszczać. Jednakże nie ma żadnej konkretnej daty na myśli, takiej informacji nie posiada. Nie pomógł mu przy tym David Lowery, reżyser jednego z odcinków „Skeleton Crew”. Obaj mają podobną ilość informacji. Wiedzą tylko, że Lucasfilm liczy mocno na jedną z premier i obaj po cichu mają nadzieję, że to o „Skeleton Crew” chodzi.

O swojej roli powiedział tylko, że jest ona niewielka, niespecjalnie istotna, ale zabawna. I zagrał w bardzo fajnej sekwencji. Niestety nie powiedział nic więcej.

Z obecnych informacji i tak spodziewaliśmy się „Skeleton Crew” w drugiej połowie roku.
KOMENTARZE (6)

Skeleton Crew

Imię postaci z „Skeleton Crew”

2023-12-08 16:47:24

Choć na „Skeleton Crew” sobie trochę poczekamy, to Bespin Bulletin w końcu ma jakieś przecieki na temat serialu. Niewielkie, ale zawsze.Wśród dzieciaków, które mają być bohaterami serialu, jeden należy do obcej rasy. To ortolanin (gatunek Maxa Reebo), grany przez Roberta Timothy’ego Smitha. W końcu poznaliśmy imię tej postaci. To Neel. Choć niekoniecznie tak będzie wyglądać ostateczna pisownia, bowiem Bespin Bulletin jedynie słyszało to imię. Równie dobrze może być to Neil.

I niestety to tyle jeśli chodzi o informacje o „Skeleton Crew”. Wiemy, że serial zadebiutuje na Disney+ w przyszłym roku i to wszystko.
KOMENTARZE (5)

Skeleton Crew

„Skeleton Crew” później?

2023-11-29 19:22:43

Na razie to nie jest żadna oficjalna informacja. O tym, że „Skeleton Crew” będzie przesunięte na przyszły rok wiemy już od jakiegoś czasu. Między innymi z powodu strajków, Disney musiał trochę inaczej poukładać swój harmonogram, więc premiera serialu, która miała być pod koniec tego roku, się przesunęła na przyszły.Dotychczas myśleliśmy, że będzie to raczej początek przyszłego roku. Ale zakładając nawet, że mamy teraz miesiąc lub dwa do potencjalnej premiery, Disney milczy. Promocja serialu nie ruszyła. Bespin Bulletin i MSW twierdzą, że ich źródła sugerują, iż serial zostanie przesunięty względem pierwotnej daty nawet o rok. Czyli należy się spodziewać premiery między świętem Dziękczynienia a Bożym Narodzeniem 2024.

Nie są znane powodu przesunięcia produkcji Jona Wattsa i Christophera Forda. Możliwe, że z jakiegoś powodu będą potrzebne jakieś dokrętki, albo z powodu strajków inaczej chcą rozkładać akcenty Mandoverse. Dla przypomnienia, „Skeleton Crew” miało nawet zwiastun pokazany na Celebration.

MSB i Bespin Bulletin sugerują, że następnym serialem, który pojawi się na Disney+ będzie „The Acolyte”. I nastąpi to gdzieś w drugim kwartale 2024, albo nawet w sierpniu 2024. Potem ma być „Skeleton Crew”, zaś drugi sezon „Andora” i czwarty „The Mandalorian” wylądowałby w 2025. Wciąż jednak są to tylko plotki, Disney póki co nie ujawnia swoich kart.
KOMENTARZE (6)

Skeleton Crew

„Skeleton Crew” w przyszłym roku

2023-10-07 09:22:47

Nie jest to jakieś specjalne zaskoczenie, zwłaszcza, że już wcześniej pojawiły się głosy iż kolejny Disneya serial zadebiutuje trochę później. Dodatkowo i tak spodziewaliśmy się, że „Skeleton Crew” pojawi się bliżej końca roku i część odcinków i tak zostanie wyemitowana w 2024. Natomiast wygląda na to, że faktycznie serial powinien zadebiutować w styczniu.

Źródłem tej informacji jest fragment dokumentu o prawach do serialu, który zarejestrowano w USA. Co ciekawe znalazł się tam opis pierwszego odcinka.

W pierwszym odcinku „Skeleton Crew” zostaje przedstawionych czworo dzieci, które dokonują tajemniczego odkrycia na swojej rodzinnej, wydawałoby się bezpiecznej planecie, a następnie gubią się w dziwnej i niebezpiecznej galaktyce. Szukając drogi do domu spotykają niespodziewanych przyjaciół i wrogów. Będzie to większa przygoda niż sobie wyobrażali.


Inną ciekawostką jest to, że na ebayu pojawiły się koszulki ekipy serialu. Niby nic specjalnego, ale fani zauważyli jedną ciekawą rzecz. Symbol, na którym są litery tionijskie. W obecnym kanonie starożytny tionijski pełni rolę podobną do naszej greki. W nim zostało zapisanych część starych ksiąg Jedi, które studiowała Rey.Nam pozostaje czekać na promocję “Skeleton Crew”. Teraz, świat jeszcze żyje „Ahsoką”, ale prawdopodobnie newsy o kolejnym serialu zaczną się pojawiać częściej.
KOMENTARZE (7)

Skeleton Crew

„Skeleton Crew” opóźniony?

2023-09-05 18:35:22Jak donosi Bespin Bulletin serial „Skeleton Crew” może być opóźniony. Nie jest to pierwsze doniesienie tego typu, już obserwatorzy zauważyli brak zapowiedzi serialu w ramówce Disney+ na ten rok. Można to było tłumaczyć na dwojaki sposób, albo faktycznie jest opóźniony, albo pojawi się w końcówce roku po „Ahsoce” więc nie warto teraz o tym wspominać.

Bespin Bulletin twierdzi, że jednak w tym wypadku chodzi raczej o pierwszą możliwość. Opóźnienie jest pokłosiem strajków scenarzystów i aktorów, które trwają w Hollywood i nie wiadomo kiedy się skończą. O ile seriale „Skeleton Crew” i „The Acolyte” są w całości nakręcone, trwała jedynie postprodukcja, to jednak strajki bez wątpienia wpłyną na dalsze plany Disneya. Chcąc zachować dopływ nowości na platformę, muszą albo dogadać się ze strajkującymi (na co na razie się nie zanosi), albo poukładać je inaczej, tak by przerwy między kolejnymi produkcjami były dłuższe. Dotyczy to także innych produkcji na Disney+, nie tylko „Gwiezdnych Wojen”.

Bespin Bulletin jednak nie jest w stanie powiedzieć na kiedy serial zostanie przesunięty. Pojawiła się nawet data listopada 2024, czyli byłby to prawie rok, ale nie jest to potwierdzone. Opóźnienia także dotkną „The Acolyte” i drugi sezon „Andora”. W tym ostatnim przerwano zdjęcia, więc możemy go zobaczyć dopiero w 2025. Na ten rok planowany jest także czwarty sezon „The Mandalorian” i na razie data wydaje się być jak najbardziej realna i mało zagrożona. Zresztą nikt nie zakłada, że strajki potrwają aż tak długo.

Tu warto dodać, że wiarygodność Bespin Bulletin bywa różna. Często się sprawdza, ale zdarzają im się także fake newsy. Niemniej jednak w tym wypadku, coś wydaje się być na rzeczy. Oczywiście w sieci można też znaleźć informacje, że zarówno „The Acolyte” jak i „Skeleton Crew” mogą zostać skasowane, po to by Disney mógł wpisać je w straty, ale na tę chwilę to raczej są czcze spekulacje.

Prawdę mówiąc jeśli chodzi o kolejne premiery, liczymy, że jakieś światło w tej sprawie zostanie rzucone na Destination D23, które odbędzie się w ten weekend. W niedzielę planowana jest prezentacja przyszłych premier Disneya.
KOMENTARZE (2)

Skeleton Crew

„Skeleton Crew” później?

2023-08-10 22:52:21Na razie nie ma na ten temat żadnych oficjalnych wieści, ale są spekulacje. Wczoraj odbyła się prezentacja wyników Disneya za trzeci kwartał. Przy okazji ujawniono najbliższe plany dotyczące Disney+, wliczając to zapowiedzi. Niektórzy zauważyli, że brakuje tam „Skeleton Crew”.

Wcześniej zapowiadano, że serial zadebiutuje jeszcze w tym roku. Brak zapowiedzi może sugerować, że nie jest to do końca pewne. Jedną z przyczyn są cięcia w nowych produkcjach, spowodowane tak polityką Disneya, jak i strajkami, które aktualnie blokują powstawanie nowych seriali. Disney musi inaczej ułożyć swój harmonogram, przede wszystkim jeśli chodzi o nowości. Te nie powinny ze sobą konkurować. Więc niektórzy zauważają, że pewne opóźnienie drugiego sezonu „Lokiego” wpłynie na opóźnienie „Skeleton Crew”. Jeśli tak się stanie, będzie to przede wszystkim decyzja marketingowa, nie mająca nic wspólnego z serialem.

Druga wiadomość nie ucieszy nikogo, poza akcjonariuszami. Disney+ (z powodów wskazanych wyżej), będzie oferował mniej nowości, ale jednocześnie cena abonamentu pójdzie w górę. Także w Polsce. Od 6 grudnia miesięcznie trzeba będzie płacić 37,99 PLN (na razie jest 28,99 PLN). To podwyżka o ponad 30%.
KOMENTARZE (25)

Skeleton Crew

Codzienne ćwiczenia na planie „Skeleton Crew”

2023-07-06 19:13:53

W tym roku czekają jeszcze nas dwa seriale aktorskie, ale na temat drugiego raczej panuje cisza w eterze. Ostatnio jednak twórcy „Skeleton Crew” mieli możliwość zareklamowania serialu w „Entertainment Weekly”. Nie dowiedzieliśmy się dużo, ale zawsze to coś nowego.Jude Law w końcu coś powiedział o swoim bohaterze. Co prawda zaczął, że nie może dużo powiedzieć, ale przyznał, że to będzie ktoś, kogo dzieci spotkają podczas próby powrotu do domu. Potem dodał, że jego postać jest trochę jak świat, jakiego dzieciaki będą doświadczać, czyli raz będzie je wychowywał, zaś innym razem on będzie stanowić zagrożenie.

Chris Ford natomiast powiedział niejednocznacznie, że akcja serialu dzieje się w czasach Nowej Republiki, więc pewne przecięcia się z innymi serialami mogą się wydarzyć, ale wcale nie muszą. Jednocześnie będą starali się pokazać ten okres w historii uniwersum Gwiezdnych Wojen takim jakim był, dziki, pełen bezprawia i z mnóstwem niebezpieczeństw. Gdyby akcja działa się wcześniej, dzieciaki w końcu natrafiłyby na Imperium i akcja by się skończyła, a tak to galaktyka w której można się zgubić.Ford wspomniał także, że wprowadzili specjalną dynamikę na planie. Zawsze rano mieli ćwiczenia na rozgrzewkę, więc dzieciaki naprawdę wiedzą jak biegać.

Law natomiast dodał, że świat, który stworzono w serialu jest bardzo elastyczny. Dzięki temu każdy z reżyserów ma dużą swobodę i może wnieść własną perspektywę. Jego zdaniem to bardzo przemawia na korzyść Danielsów, ale też pozostałych twórców.

Przypominamy, że premierowe odcinki serialu „Skeleton Crew” najprawdopodobniej zobaczymy jeszcze w tym roku, oczywiście na Disney+.
KOMENTARZE (4)

Skeleton Crew

Scenarzyści „Skeleton Crew”

2023-05-29 19:11:13Strajk strajkiem, ale okazuje się, że w Amerykańskiej Gildii Scenarzystów wciąż dbają o to, by aktualizować listę dokonań. I zrobiono to w przypadku serialu „Skeleton Crew”. Przy okazji poznaliśmy nie tylko twórców, ale też liczbę odcinków. Wielkiego zaskoczenia nie będzie, ma być ich 8, czyli jak w przypadku „The Mandalorian”.

Lista scenarzystów również mocno zaskakująca nie jest. Odcinki 1-4 i 7-8 napisali twórcy serialu - Jon Watts i Christopher Ford. Natomiast scenariusz do odcinków 5 i 6 napisała Myung Joh Wesner. Jej dorobek wg gildii jest dość niewielki, bowiem odpowiada za jeden odcinek „Career Opportunities in Murder & Mayhem”. Serial dopiero powstaje i ma się pojawić na platformie Hulu, więc jest szansa, że będzie u nas także na Disney+.

Natomiast więcej o scenarzystce można przeczytać na jej oficjalnej stronie. Wygląda na to, że napisała już kilka scenariuszy, które są na różnym etapie realizacji (zazwyczaj sprzedane, ale jeszcze nie doczekały się premiery). Najbardziej pokrewny gatunkowo projekt do „Skeleton Crew” to „Lunaria”, horror sci-fi. Zobaczymy jak wpłynie to na „Skeleton Crew”.

Listę scenarzystów możecie zobaczyć tutaj. Serial zadebiutuje na Disney+ przed końcem roku. Plotki mówią o listopadzie/grudniu.
KOMENTARZE (4)

Skeleton Crew

„Skeleton Crew” zadebiutuje w listopadzie bądź grudniu

2023-05-23 19:17:06

Jaleel White dołączył do ekipy „Skeleton Crew”. White to aktor przede wszystkim telewizyjny, który gościnnie wystąpił w wielu serialach takich jak choćby „Doktor House”, „Bajer z Bel-Air”. Większą rolę miał w sitcomie „Family Matters”. Aktor sam potwierdził, że gra w tym serialu. Podobno wciela się w pirata.Jednak jeszcze ciekawsze jest to, że mówi, iż serial zadebiutuje gdzieś w listopadzie lub grudniu. Mniej więcej jest to okres, w którym się spodziewaliśmy premiery, ale miło to usłyszeć.

Serial jest już nakręcony, więc nie grożą mu żadne strajki. Natomiast obecnie znajduje się w postprodukcji.
KOMENTARZE (2)

Skeleton Crew

„Skeleton Crew” to właściwie „Andor” widziany oczyma dzieci

2023-05-08 18:00:25

Christopher Ford, jeden z twórców serialu „Skeleton Crew” rozmawiał o nim z Empire Online. Choć nie zdradził szczegółów, rzucił pewne światło na ten serial.Powiedział, że Kathleen Kennedy tłumaczyła im stare filmy wytwórni Amblin, przy tworzeniu których nigdy nie myślano o nich jako filmach dla dzieci. Po prostu tak się złożyło, że grały w nim dzieci. Stawka jest wysoka, realistyczna i wszystko jest możliwe, więc dzieciaki myślą, że są w „Andorze” – twierdzi Ford.

Wtóruje mu Jude Law, który mówi, że te dzieciaki są narażone na niebezpieczeństwo, potrzebują przewodnika i tak przez cały czas. Zaś ludzie których spotykają po drodze, cóż będziemy kwestionować ich intencje. Nie wypowiedział się, czy jego bohater jest miły czy nie. Stwierdził tylko, że będziemy chcieli by dzieciaki dotarły do domu i nic im się nie stało, ale jak się zna prace Chrisa i Jona Wattsa, to się będzie wiedzieć, że dzieciaki nie będą bezpieczne.

Law dodaje, że będziemy oglądać galaktykę z jej podziałami, bohaterami, czy niebezpieczeństwami oczyma dzieci. I jego zdaniem to jest genialne.

Z kolei Jon Favreau powiedział, że bardzo mu się podobało oglądać reakcję Kathleen Kenendy na propozycję, jaką składali Watts i Ford.

Powiedział także, że każdy odcinek będzie mieć inny ton. Już ćwiczyli to w „The Mandalorian”, gdzie reżyserzy nadawali klimat swoim odcinkom. Zaś ekipa, którą zgromadzili Watts i Ford jest jeszcze bardziej zróżnicowana artystycznie. Każdy z odcinków ma swój własny styl.

Dla Favreau „Gwiezdne Wojny” to nie jest jeden gatunek, w końcu Lucas sam korzystał zarówno z westernów, filmów o II wojnie światowej czy filmów o samurajach. „Wojny klonów” jeszcze częściej sięgały po inny rodzaj kina. Favreu mówi, że to jest jedna z tych rzeczy, które go trzymają przy serialach gwiezdno-wojennych, fakt, iż może próbować ciągle nowych rzeczy. A on nie lubi rutyny.

Dodał także, że póki coś ma estetykę „Gwiezdnych Wojen” może eksplorować przeróżne kierunki. I to doskonale było widać na panelu na Celebration, gdzie pokazano wszystkie zwiastuny, tak różniące się od siebie. W serialu występują: Ravi Cabot-Conyers, Kyriana Kratter, Ryan Keira i Robert Timothy Smith. Bespin Bulletin twierdzi, że pojawi się tam także Marti Matulis, który zagrał wcześniej pirata Vane’a w trzecim sezonie „The Mandalorian”. Podobno ma wrócić do swojej postaci.

Bespin dodaje też, że w roli rodziców dzieciaków, wystąpią Tunde Adebimpe („Rachel wychodzi za mąż”, „Perry Mason”) oraz Kerry Condon („Rzym”, „Duchy Inisherin” za które była nominowana do Oskara). Oboje mieli też rólki w „Spider-man: Homecoming” Wattsa. Ich postacie mają szukać dzieci na własną rękę.

Serial zadebiutuje na Disney+ jeszcze w tym roku.
KOMENTARZE (7)
Loading..