TWÓJ KOKPIT
0

Skeleton Crew

Jude Law o „Skeleton Crew”

2023-04-26 19:19:49Choć po Celebration niewiele się dowiedzieliśmy o nowym serialu, jednak w końcu pojawiają się pewne przecieki. Jude Law pojawił się niedawno w „The Tonight Show” i w rozmowie pojawił się temat „Skeleton Crew”. Przyznał, że serial to będzie trochę więcej niż, to co mówią. To nie będzie tylko film w stylu Amblin, choć to będzie przygoda dzieci, to nie będzie się dziać w dziecięcym świecie. Zagrożenie ma być realne.

Mówił też, że nie docenił doświadczenia pracy z droidami i stworami, które oczywiście są w tym serialu. Czasami pracuje się w scenie z pięcioma – sześcioma lalkarzami. To mistrzowie w swojej branży.

Mówił też, że w swoim doświadczeniu zawodowym spotkał się z wieloma aktorami na planie, znanymi i cenionymi, ale tu po raz pierwszy grał z Jawą. Zobaczył Jawę, nie mógł w to uwierzyć, ale to była prawdziwa Jawa.

„Skeleton Crew” zgodnie z zapowiedziami zobaczymy na Disney+ jeszcze w tym roku.
KOMENTARZE (2)

Skeleton Crew

Ekipa „Skeleton Crew”

2023-04-07 15:19:27

Podczas panelu otwierającego konwent Star Wars Celebration w Londynie swoje kilka minut mieli również twórcy „Skeleton Crew”. W ostatnich dniach pojawiały się nazwiska kolejnych reżyserów, którzy odpowiadają za odcinki z tego serialu, dzisiaj jednak poznaliśmy ich pełną listę:

  • Jon Watts
  • David Lowery
  • Jake Schreier
  • The Daniels (Daniel Kwan i Daniel Scheinert)
  • Bryce Dallas Howard
  • Lee Isaac Chung


Na imprezie, obok Jude'a Law, pojawiła się również trójka młodych aktorów, którzy występują w serialu: Ravi Cabot-Conyers, Kyriana Kratter i Robert Timothy Smith. Zdradzono również, że w serialu wystąpi Kerry Condon.Uczestnicy konwentu mogli jeszcze obejrzeć trailer serialu, który wyświetlony był tylko na terenie imprezy. Pozostałe osoby muszą poczekać jeszcze trochę, aż zostanie on oficjalnie opublikowany.
KOMENTARZE (5)

Skeleton Crew

Kolejni reżyserzy „Skeleton Crew”

2023-04-06 21:09:34Ostatnio pisaliśmy, że twórcy „Wszystko wszędzie na raz” wyreżyserowali jeden odcinek serialu „Skeleton Crew”. Pojawiły się nazwiska kolejnych reżyserów.

Pierwszy z nich to David Lowery. To twórca filmów takich jak „Zielony rycerz”, „Mój przyjaciel smok”, „Gentelmen z rewolwerem”. Niebawem zadebiutuje jego film dla Disney+ - „Piotruś Pan i Wendy”.

Drugi to Jake Schreider. Zasłynął filmami: „Robot i Frank”, „Papierowe miasta” czy „Awantura”. Pracuje też dla Marvela nad filmem „Thunderbolts”. Ma też doświadczenie serialowe.

„Skeleton Crew” nie ma własnego panelu, liczymy że spin-off „The Mandalorian”, który produkują Jon Watts, Jon Favreau i Dave Filoni zostanie przedstawiony na głównym panelu z zapowiedziami Lucasfilmu jutro. Wciąż liczymy na premierę tego serialu pod koniec tego roku.
KOMENTARZE (2)
Loading..