TWÓJ KOKPIT
0

Łotr 1

IMAX, bilety i inne Łotrowe plotki

2016-10-29 20:29:43

W USA sprzedaż biletów na „Łotra 1” ma ruszyć w poniedziałek 7 listopada. Na razie w niektórych kinach IMAX (głównie w USA) pojawiają się standy. Podobno będą one tylko w wybranych kinach.Diego Luna twierdzi, że promocja filmu ma rozpocząć się w Meksyku, jakieś 3-4 dni przed premierą w USA ma się tu pojawić także reżyser Gareth Edwards. Zdaniem Luny „Łotr 1” to przede wszystkim film widziany oczyma Jyn Erso. Na niej oparta jest cała narracja. Diego mówił też o swojej postaci, choć wie, że to jest film fantasy, to jednak chciał zrobić wszystko, by Cassian Andor był wiarygodny i naturalny. Zresztą zdaniem aktora, realizm wyróżnia „Łotra 1” w stosunku do wcześniejszych filmów z cyklu. Co więcej, na planie było kilka drobnych wypadków, z których część trafiła do finalnej wersji filmu. W scenie, którą nagrywano w silnym wietrze, do oka wpadł mu jakiś odłamek, próbując go wyjąć uszkodził sobie rogówkę, więc na planie miał przepasane oko przez kilka dni.

Pojawiają się też nowe zdjęcia, jak to poniżej. Niektórzy twierdzą, że Jehda w filmie pojawi się szybciej niż przypuszczaliśmy. Może tam zacznie się akcja?Premiera „Łotra 1” coraz bliżej, więc temat ten przewija się częściej w mediach. Nie tylko podczas promocji „Gwiezdnych Wojen”. Tom Hanks wraz z Felicity Jones mają teraz tournee związane z „Inferno”. Tam podczas jednego z wywiadów zapytano Jones, czy „Łotr 1” kończy się tak, iż możliwa jest kontynuacja. Felicity oczywiście nie mogła nic powiedzieć, wtedy wtrącił się Tom Hanks, mówiąc, że codziennie na planie „Inferno” próbowano z niej coś wyciągnąć. Choćby to, czy będzie miała miecz świetlny i nic. Nie dało się. Dziennikarz także nic nie wskórał.

Michael Giacchino jest w mediach ze względu na Doktora Strange’a, do którego muzykę skomponował. Czasem kompozytor powtarza, to, co mówił niedawno. Czasem dodaje coś nowego. Po pierwsze, zdaje sobie sprawę, z tego, jak ważny będzie temat muzyczny Jyn. To ma być główny motyw z filmu i wie, że fani na niego czekają i pokładają w nim duże nadzieje. Po drugie, mówił też o wpływie Johna Williamsa, którego traktuje jak nauczyciela. Nie tylko, gdy czasem z nim mógł zamienić kilka słów, ale przede wszystkim, gdy miał okazję zanurzyć się w jego muzyce. To dla Giacchino było bardzo pouczające. Warto przypomnieć, że Michael przejął muzyczną schedę po Williamsie już przy „Jurassic World”, ale także przy Star Tours 2.0. W obu przypadkach adaptował słynne motywy muzyczne i przeplatał je z własnymi kompozycjami.W najnowszym widowisku Marvela występuje też Mads Mikkelsen, więc i on mógł się wypowiedzieć o „Łotrze 1”. Akurat Madsowi dość często udaje się chlapnąć więcej niż innym. Jak sam twierdzi, to film choć nowoczesny, to nadal zrobiony w staromodny sposób. Jak w czasach zanim nie było CGI. Ono tu jest, ale zdaniem Mikkelsena nie jest używane w sposób przytłaczający. Wciąż najważniejsza jest historia i postaci. Mówił też, że starali się wspierać reżysera jak tylko mogli. Nie obyło się bez anegdotki. Otóż pewnego dnia,\ na planie przechadzał się obok stołu, na którym leżało jakieś sto hełmów szturmowców. Nawet dla Madsa to bardzo surrealistyczne wydarzenie, w które trudno uwierzyć. Zwłaszcza, że jest się częścią tego filmu.

Za to Edwards mógł się wypowiadać już o „Łotrze”, choć pewnie i tak z ograniczeniami. Stwierdził, że większość filmów ma ten problem, że nie wiadomo w jaki sposób je zakończyć. Tu zakończenie było znane od początku, więc istotna było rozłożenie historii na czynniki pierwsze tak, by z wielu opcji i możliwości wybrać to co jest najciekawsze i osiągnąć najlepszy rezultat. Reżyser mówił też, że film w jednym jest bardzo wierny „Gwiezdnym Wojnom”, w drodze jaką musi przejść główna bohaterka. Ona dopiero stanie się tym, kim miała się stać przez całe życie i my będziemy to obserwować.

Jakiś czas temu w sieci krążyła informacja, że „Łotr 1” trwa 133 minuty. Pablo Hidalgo odniósł się do tego, twierdząc, że film nie jest jeszcze skończony. To taka wartość zastępcza, mniej więcej oczekiwana, ale nie należy się do niej przywiązywać.
KOMENTARZE (10)

Łotr 1

Gareth Edwards i Michael Giacchino o filmie

2016-10-25 22:22:50

Premiera "Łotra 1" zbliża się wielkimi krokami, w związku z tym jego twórcy coraz częściej udzielają krótkich wywiadów dla prasy lub różnych portali.

Na łamach USA Today Gareth Edwards wspominał jedną ze swoich rozmów z Mendelsohnem na temat postaci Krennica. Ben zauważył, że najwyżej postawione osoby w Imperium, jak Moff Tarkin, wypowiadały się w specyficzny sposób. Zapytał więc reżysera czy sam ma również używać brytyjskiego akcentu, ale Gareth był temu przeciwny. Jak twierdził: Wydaje się jakby Imperium, za każdym razem gdy ma wakat udawało się do "Royal Shakespeare Company" aby pozyskać ludzi. Chciałbym aby postać Bena pochodziła bardziej z klasy robotniczej i awansowała z uwagi na siłę swojej osobowości i pomysłowość. (...) Krennic uderza w szklany sufit w hierarchii do której go nie chcą wpuścić i w pewnym momencie przeradza się to w sytuację Krennic albo Tarkin i reszta." Edwards wypowiadał się również o pracy z Vaderem Wydaje się jakbyśmy byli znowu w piaskownicy i tam stał ten bohater. Traktujesz go z olbrzymim szacunkiem mimo iż wiesz, że w środku kostiumu znajduje się przecież jakiś człowiek. Wciąż mówisz do niego jakby to rzeczywiście był Vader..O swojej pracy nad filmem wypowiadał się również kompozytor, Michael Giacchino w wywiadzie dla THR. Jak się okazało napięte terminy sprawiły, że musiał pracować nawet w urodziny. Nie chciałem iść tego dnia do pracy, ale musiałem, bo terminy były napięte. Więc poszedłem i włączyłem ekran, aby zacząć pracować. Szturmowcy biegali w tę i z powrotem i pomyślałem sobie "W porządku, to nie są jednak takie złe urodziny.". Kompozytor z wielkim szacunkiem wypowiadał się również o Johnie Williamsie, twierdząc, że wiele się od niego nauczył.
KOMENTARZE (5)

Łotr 1

Analiza finalnego zwiastuna „Łotra 1”

2016-10-24 22:31:27 redakcja

Finalny zwiastun „Łotra 1” ukazał się już jakiś czas temu. Warto jednak wrócić do niego i przeanalizować go ujęcie po ujęciu.Prom dyrektora Krennica przelatuje nad planetą na której żyje Galen Erso z córką. Prawdopodobnie w filmie będzie w retrospekcji. No i otrzymaliśmy kolejną planetę z pierścieniami. O pewnym podobieństwie do promu Kylo Rena pisaliśmy przy okazji poprzednich zwiastunów.Galen, ojciec Jyn, czeka na szturmowców śmierci i Krennica. Zdjęcia były nagrywane na Islandii. Widzimy tu też skraplacz wilgoci, choć planeta nie wygląda ani na pustynną, ani przede wszystkim na suchą. Jaką funkcję mają tu skraplacze, poza przypominaniem, że to „Gwiezdne Wojny”? Na razie nie wiemy.Dyrektor Krennic i oddział szturmowców śmierci. Zdjęcia dalej kręcono na Islandii, widać tam czarny, powulkaniczny piasek. Warto zauważyć, że Krennic ma tu specjalny, przeciwdeszczowy mundur.Galen mówi małej Jyn, że zrobi wszystko by ją ochronić.Jyn słucha ojca. Jyn Erso zobaczymy w filmie w wieku 4, 8 i dwudziestu paru lat.


Choć z daleka mundur Krennica nadal kontrastuje ze szturmowcami, warto zauważyć, że w tutaj ma niższą rangę.Z niedawno ujawnionego fragmentu „Catalyst” Jamesa Luceno wiemy, że Krennic i Galen znają się z czasów jeszcze sprzed narodzin Jyn, więc nie jest to ich pierwsze spotkanie. Krennic ma też pomóc Galenowi, ale z jakiegoś powodu w zwiastunie Erso mu nie do końca ufa i czuje zagrożenie.Jyn ukrywa się podczas rozmowy ojca i Krennica. Nie wygląda tu jeszcze na 15-latkę, a z poprzednich zwiastunów wiemy, że w tym wieku zaczęła polegać tylko na sobie.Jyn jest w więzieniu imperialnym, wraz z obcym, którego Felicity Jones określiła mianem wielomackiego przyjaciela.Jedha pod imperialnym butem. Droid po lewej stronie przypomina RA-7, którego widzieliśmy w piaskoczołgu Jawów w „Nowej nadziei”. Miasto to nieco przypomina Iziz przedstawione w „Wojnach klonów”. Pewnie to przypadek, ale warto pamiętać, że to właśnie tam działał Saw ze swoimi partyzantami w piątym sezonie serialu.Izis w „Wojnach klonów”.
Wygląda na to, że Jyn zostanie uwolniona z więzienia przez Rebeliantów.O Jehdzie dowiedzieliśmy się już także z databanku. Jehda to mały pustynny księżyc, zmrożony ciągłą zimą, ale też dom jednej z pierwszych cywilizacji która zaczęła poznawać naturę Mocy. W swoim czasie było to ważne miejsce dla zakonu Jedi, jak widać po powalonym posągu. Obecnie przybywają tu setki pielgrzymów z całej galaktyki, szukając wskazówek duchowych. Dodatkowo trwają tu na ulicach miast starcia między Imperium a Rebeliantami. O duchowości wspominał też Gareth Edwards na łamach Entertainment Weekly.
Plenery nagrywano na lokacji w Jordanii, dokładniej na skalnej pustyni Wadi Rum, co potwierdziła ostatnio Felicity Jones.Planeta z deszczem to prawdopodobnie Eadu. Tu widzimy jakąś imperialną fabrykę.
Galen Erso już obecnie, i ponowne spotkanie z Krenniciem. Nadal wygląda to na szorstką przyjaźń. Jednocześnie Erso nie będzie chyba tylko Opperheimerem „Gwiezdnych Wojen”, ale też kimś w stylu Rosenbergów.Piękne ujęcie Gwiazdy Śmierci nad planetą. Trochę przypomina to z pierwszej zajawki z Celebration Anaheim.Jyn i Cassian. Czeka nas jakiś romans, albo choć flirt?Chirrut, czyli Donnie Yen i wielka przepustka na rynek chiński.

Teraz już nie tylko wiemy (czego się spodziewaliśmy), że “Łotr 1” to kryptonim. Ale jego autorem jest Bohdi Rook.Dość ciekawe ukazanie Dartha Vadera. Scena pojawiła się początkowo w ekskluzywnym zwiastunie pokazanym na Celebration Europe.Krennic z pasją pokazuje potęgę stacji. Widać nie tylko jedna osoba była przekonana o potędze Gwiazdy Śmierci.Kto to jest? Nie wiemy. Niektórzy sugerują, że to może być Tarkin? Tylko kolor włosów się nie zgadza. Z osób zasiadających w sali konferencyjnej na Gwieździe Śmierci w Nowej nadziei, najbardziej przypominałby Taggego, albo Mottiego. Albo zmyłka taktyczna.Gwiazda Śmierci dociera do Jehdy. Obsługa ma stroje jak w „Nowej nadziei”. Wygląda też na to (także w późniejszych fragmentach), że Jehda podzieli los starokanonicznej planety Despayre z systemu Horuz, na której wypróbowano superlaser jeszcze przed Alderaanem.Dobra i jak to wysadzić, czyli nic nowego w dialogach. W tle widzimy między innymi Dodonę obok niego zaś generał Draven (gra go Alistair Petrie). Imię Dravena zdradził ostatnio Gareth Edwards. Dravena zaś słyszeliśmy w poprzednich zwiastunach, pewnie będzie miał większą rolę. W tle jest też kalamarianin albinos (białoskóry).Swoją drogą w tej wersji przedstawiciele Sojuszu Rebeliantów będą bardziej zróżnicowani etnicznie niż w „Nowej nadziei”. Tu prawdopodobnie są także przedstawiciele ruchu oporu z Jehdy. Jednocześnie zdjęcie potwierdza kilka plotek castingowych. Jonathan Aris jako senator Jebel po lewej. Eunice Olumide po prawej.Na ulicach Jehdy AT-ST sprawdza się pewnie dużo lepiej niż w lasach Endoru.Moroff na ulicach Jedhy, w tle Shoretrooper.
Saw Gerrera w swojej zbroi podtrzymującej życie i sztucznymi nogami. Widać wiele przeszedł od “Wojen klonów”, więc pytania o to co będzie gdy cię złapią, prawdopodobnie zadaje nie bez przyczyny.Główna baza imperialna na planecie Scarif. Kręcono to na Malediwach. Na planecie znajduje się coś, co okazało się istotne przy kończeniu Gwiazdy Śmierci.Rebelianci przemierzają dżunglę na Scariff.K-2SO i Cassian w imperialnym przebraniu infiltrują bazę Imperium.Prawdopodobnie scena wcześniejsza lub późniejsza. Tym razem jest jeszcze Jyn. No i dialog z tym, że "to się nie uda.” K-2SO i Cassian w imperialnym przebraniu infiltrują bazę Imperium.Chirrut Imwe i Baze Malbus na Eadu podczas ataku na bazę Imperium. Prawdopodobnie tam przetrzymywany jest Galen (widzieliśmy go w deszczu).Edrio „Two Tubes”, a za nim jego współbrat Benthic. Obaj wykluli się z tej samej partii jaj. Mają też maski pozwalające im oddychać w tlenowej atmosferze. Pochodzą z planety Yar Togna, którą podbiło Imperium. Obecnie są w sojuszu z Sawem Gerrerą. Info o nich pojawiło się przy okazji prezentacji strojów na Comic-Conie.Baze Malbus pokazuje swoją celność, chroniąc przyjaciela.
Eadu podczas ataku. Rebelianci zaatakowali znienacka w nocy.Chirrut Imwe strzela z łuku/kuszy. Ciekawe jaką celnością wykaże się ten niewidomy mnich, zapewne dobrą. No i flary, taki mały ukłon w stronę J.J. Abramsa.Rebelianci okrążeni przez Imperium.Bohdi Rook w tarapatach. Albo ktoś zginął, albo zaraz zginie.

Bitwa kosmiczna, z X-Wingami. Być może to jest właśnie to pierwsze zwycięstwo nad złowrogim Imperium Galaktycznym, o którym wspomniano w napisach początkowych do „Nowej nadziei”. W tle widać krążowniki kalamariańskie, a nawet okręt wzorowany na Hammerheadach z KotORa, który pojawił się w Rebeliantach. No i jeszcze stocznia gwiezdna / stacja. Trochę przypomina choćby Koło Fortuny z Ord Mantell, ale takich Kół w starym uniwersum było więcej.K-2SO pilotuje.Transportowiec lądujący na Eadu (chyba). W każdym razie to ten sam typ pojazdu, który widzieliśmy w „Przebudzeniu Mocy”. W końcu używano na planie tych samych makiet.

Miasto na Jehdzie zostaje zniszczone. Zobaczymy czy cała planeta to przetrwa.W tej scenie widać podobieństwo do Vadera przybywającego na drugą Gwiazdę Śmierci, ale też do Miasta w Chmurach. Czyżby to było pierwsze pojawienie się Vadera w filmie, który przyjeżdża nadzorować Krennica?Galen rzucony na kolana.AT-ACT w wodzie. Warto zauważyć, że machiny kroczące mają jakieś pomarańczowe płyty, a za nimi prawdopodobnie znajduje się miejsce na ładunek Co przewożą? Może kryształy Kyber? Ten AT-ACT z tyłu ładunku nie ma. Czy „C” oznacza cargo? I tak swoją drogą jeśli ten ładunek jest pomarańczowy to może rebelianci go już ukradli? Więc na koniec scena z poprzednich zwiastunów:


KOMENTARZE (17)

Łotr 1

Rosyjski plakat i inne wieści

2016-10-20 07:31:54

Znamy już oficjalny plakat „Łotra 1”, ale pojawił się jeszcze jeden ciekawy, rosyjski. Znajduje się na nim oznaczenie, że to film od 12 roku życia. Czyli duża szansa, że podobnie jak „Zemsta Sithów” czy „Przebudzenie Mocy” film w USA uzyska rating PG-13. Zatem chyba nie ma co spodziewać się dużo więcej przemocy, niż w dwóch ostatnich filmach sagi.

„Łotra 1” kręcono w Jordanii (to wiemy), dokładniej w Wadi Rum (tego się spodziewaliśmy), co zostało potwierdzone w wywiadzie przez Felicity Jones. Wadi Rum to dość znana pustynia z niesamowitymi formacjami skalnymi oraz piaskiem w dwóch kolorach, zwykłym jasnym i czerwonym. Z tego powodu kilka razy grała Marsa i inne planety. Kręcono tu „Marsjanina” ale też „Prometeusza”, oraz oczywiście „Lawrence’a z Arabii” Davida Leana. Teraz doszła do tego Jedha. Więcej o Wadi Rum i filmowych powiązaniach przeczytacie i zobaczycie tutaj. Natomiast wracając do Felicity Jones, powiedziała ona, że już w pierwszym dniu zobaczyła szturmowca jadącego na wielbłądzie i od razu poczuła się, że jest w „Gwiezdnych Wojnach”. Czy zobaczymy taką scenę w filmie? Raczej wątpliwe, prawdopodobnie wielbłąd służył jako transport. Co ciekawsze, wygląda na to, że podobnie jak „Przebudzenie Mocy”, tak i „Łotra 1” rozpoczęto zdjęciami na pustyni. Pierwszy klaps do Epizodu VIII również padł na lokacji.

Swoją drogą nazwa Jedha może być inspirowana miastem w Arabii Saudyjskiej o nazwie Dżudda lub Dżedda, znajdującym się w prowincji Mekki. Po angielsku zapisuje się to jako Jeddah.

Jones wspomniała także o swojej grze aktorskiej. Dla Jyn musiała stworzyć specjalny sposób poruszania się, tak by wyglądała trochę jak zwierzę zamknięte w klatce, zaś walki są dla niej czymś w rodzaju tańca. To dość istotne elementy w odnajdywaniu tej roli. Felicity wspomniała także o dokrętkach, mówiąc, że jej zdaniem temat był mocno rozdmuchany. Bo przy większych filmach to norma, ale ponieważ to są „Gwiezdne Wojny” nagle zrobiła się wokół tego afera.

Dla Felicity zdradziła także pewne wręcz absurdalne sytuacje na planie, choćby wielką małpę z blasterem (Bistan), a także mówiła o przyjacielu z wieloma mackami (widzieliśmy go w zwiastunie).

Okazuje się, że za wyborem Felicity stała w dużej mierze Kathleen Kennedy. To ona porozmawiała w tej sprawie z Alanem Hornem, szefem Disney Studios. On zaś dopilnował, by zawarto umowę. Trochę się zastanawiali, czy Felicity podoła fizycznie, ale okazała się bardzo silna i wytrzymała.

Mads Mikkelsen co prawda nie może wiele mówić o filmie i swojej postaci, ale coś tam przemycił. Mówiąc o intencjach Galena twierdzi, że są one dobre, ale niekoniecznie wynik jest taki sam. Za to porównywał „Łotra 1” do innych produkcji. Z jednej strony scenografia i rozmiar filmu są dużo większe, w porównaniu z innymi europejskimi filmami przy których pracował. Jednocześnie starali się robić wszystko, by nagrywanie scen było bardziej kameralne. Dodał też, że część scenografii, którą wybudowano poza studiem była naprawdę spektakularna. Mads pracował kilka dni z Felicity Jones. Zresztą nagrywał sceny z Jyn w wieku czterech, ośmiu lat oraz już z dorosłą. Zobaczymy zatem trzy różne aktorki wcielające się w główną postać. Mikkelsen miał też kilka ujęć z Benem Mendelsohnem, którego uznaje za wyjątkowo zabawnego i sympatycznego człowieka.

Diego Luna natomiast wspomniał, że podczas zdjęć próbnych odgrywał rolę na planie z Darthem Vaderem. Niestety nie wiadomo, czy to ma cokolwiek wspólnego z ostateczną fabuła filmu, czy raczej tylko testowano aktora.

Alan Tudyk przyznał, że poza rolą droida zagrał też pilota. Było to właściwie pojawienie się Wraya Nerely’ego, czyli jego postaci z „Con Mana”, bardziej na zasadzie żartu. Zresztą dla przypomnienia Tudyk grał też pilota w serialu „Firefly”. Niestety dla Alana, ta scena została wycięta z filmu. Tudyk wspomina także, że gdy proponowano mu rolę zapytał, czy zdjęcia rozpoczną się w czerwcu, bo jeśli tak to niestety nie będzie mógł wziąć udziału. Na szczęście dla niego zaczęły się później, ale o tym wspominał także na Celebration.
KOMENTARZE (8)

Łotr 1

Plakaty z bohaterami "Łotra 1"

2016-10-17 22:03:28 FB

W ramach rozkręcającej się kampanii promocyjnej filmu "Gwiezdne Wojny historie. Łotr 1" Lucasfilm na oficjalnym profilu Star Wars na Facebooku opublikował najnowsze plakaty z nadchodzącego spin-offa. Każdy z nich skupia się na innym filmowym bohaterze. Możecie je zobaczyć poniżej.


KOMENTARZE (17)

Łotr 1

Nowe zdjęcia z "Łotra 1"

2016-10-16 12:12:28 EW

Portal Entertainment Weekly opublikował kilka nowych zdjęć z "Łotra 1". Pochodzą one z kart kolekcjonerskich Topps.

Na pierwszym mamy przedstawicielkę Rebelii, która na na swoim hełmie znakiem "V" oznacza każde 20 strąconych myśliwców wroga. Nie znamy jej imienia, ale pojawiają się w internecie spekulacje, że może to być Evaan Verlaine.Kolejny przedstawiciel Rebelii to generał Merrick.Następna karta przedstawia Moroffa, oddychającego przez respirator najemnika.Przedstawiciele rasy Mon Calamari mogą mieć różne kolory skóry, co pokazuje nam następne zdjęcie.Edrio Two Tubes i jego brat Benthic są najemnikami z okupowanej przez Imperium planety Yar Togna.Kolejne zdjęcie to jedni z pielgrzymów na planecie Jedha.Użytkownicy aplikacji Star Wars: Card Trader otrzymali również dostęp do kilkudziesięciu kolejnych zdjęć z kart Topps. Możecie je zobaczyć w tym miejscu. W większości wykorzystano na nich jednak zdjęcia, które już widzieliśmy bądź ujęcia z trailera.Temat na forum
KOMENTARZE (36)

Łotr 1

Nowy, finalny zwiastun Łotra 1! [UPDATE - polski dubbing i napisy]

2016-10-13 14:37:58

Zgodnie z zapowiedzią z ostatniego odcinka The Star Wars Show, dzisiaj opublikowany został nowy i ponoć ostatni zwiastun Star Wars: Rogue One.

Oto on:


Przed chwilą natomiast pojawiła się wersja z polskim dubbingiem:Dodatkowo mamy też z polskimi napisami:Temat na forum
KOMENTARZE (95)

Łotr 1

Oficjalny plakat kinowy filmu "Łotr 1"

2016-10-13 07:39:40 oficjalna

StarWars.com zaprezentowała oficjalny plakat kinowy do nadchodzącego filmu "Łotr 1. Gwiezdne Wojny - historie". Podali również ostateczną datę pojawienia się trailera, o którym słychać już było od dawna. Będziemy mogli go zobaczyć już dzisiaj!


KOMENTARZE (55)

Łotr 1

Darth Vader - standup

2016-10-01 21:46:36 AdvancedGraphics

Na łamach serwisu AdvancedGraphics pojawiło się zdjęcie promocyjne Dartha Vadera z filmu Rogue One. Jest to pierwsze spojrzenie na Mrocznego Lorda z filmu, pomijając grafiki koncepcyjne oraz figurki. Na stronie można zakupić standup Dartha Vadera w cenie 40$. Całość składa się ze zdjęcia promocyjnego wydrukowanego na wyciętej tekturze.

Na zdjęciu widać, że wewnętrzna tunika Vadera nie jest umieszczona na zbroi, jak w Nowej Nadziei, czy serialu Rebelianci, w przeciwieństwie do figurki z Łotra 1. Jest wielce prawdopodobnie, że ujrzymy Mrocznego Lorda w kilku scenach w filmie z tuniką zarówno pod jak i na zbroi. Dodatkowo na zdjęciu nie widać, aby Vader, wzorem Episode IV czy Rebels, miał soczewki w masce koloru ciemno czerwonego. Być może w Łotrze 1 zobaczymy maskę pod różnymi kątami, przez co będzie widoczna czerwona poświata na soczewkach.
KOMENTARZE (13)
Loading..