TWÓJ KOKPIT
0

Han Solo

Kandydaci do roli młodego Hana Solo

2016-01-13 02:01:43 Variety.com

Popularny serwis Variety.com ogłosił wczoraj, iż Disney i Lucasfilm są coraz bliżej wybrania odtwórcy roli młodego Hana Solo w spin-offie reżyserowanym przez Phila Lorda i Chrisa Millera. Na krótkiej liście potencjalnych kandydatów znajduje się już około tuzina nazwisk, z czego ośmiu z nich wyjawili informatorzy serwisu.

Co ciekawe, zdjęcia do drugiego spin-offa prawdopodobnie nie ruszą przed początkiem stycznia 2017 roku, a jego premiera przewidziana jest na 25 maja 2018, zatem według serwisu pośpiech w wyborze aktora dyktowany jest (Spoiler): epizodycznym pojawieniem się postaci Hana Solo w filmie „Rogue One” (Koniec Spoilera).

Nie jest to jedyna informacja w tym stylu. Okazuje się, że Neal Scanlan i Chris Corbould pracują nad kolejnymi filmami (Epizod VIII, „Rogue One” i pewnie film o Solo), a jednym z projektów który nadzorują jest prawdopodobnie Jabba. Postać wręcz idealna do opowieści o Solo. Choć może epizodycznie pojawi się wcześniej, w „Rogue One”.

Na oficjalne potwierdzenie bądź zdementowanie tych rewelacji przez Lucasfilm prawdopodobnie jeszcze trochę poczekamy, jednak poniżej przedstawiamy ósemkę kandydatów, którym udało się przejść pierwszy etap selekcji.


Miles Teller
(„Whiplash”)

Ansel Elgort
(„Gwiazd naszych wina”)

Dave Franco
(„Iluzja”)Jack Reynor
(„Transformers: Wiek zagłady”)

Scott Eastwood
(„Najdłuższa podróż”)

Logan Lerman
(„Percy Jackson”)Emory Cohen
(„Brooklyn”)

Blake Jenner
(„Everybody Wants Some”)


O aktorach mogących wcielić się w Hana pisaliśmy już dwukrotnie. Za pierwszą przymiarkę odpowiada /Film, druga była przeciekiem. Warto zauważyć, że tylko Emory Cohen i Blake Jenner doszli w nowym zestawieniu. O pozostałych wspominaliśmy wcześniej.
KOMENTARZE (32)
Loading..