TWÓJ KOKPIT
0

Han Solo

Lando skończył prace na planie

2017-08-28 18:17:22

Ron Howard nie ustaje w informowaniu nas o tym, co się dzieje na planie filmu o Hanie Solo. Zamieścił kolejne zdjęcie, ale też dość krótki i treściwy opis. Donald Glover, czyli nowy Lando, zakończył pracę na planie. Hantologia powoli zbliża się do szczęśliwego końca. Zdjęcia powinny zostać zakończone we wrześniu.


KOMENTARZE (20)

Han Solo

Kira / Kura i inne plotki o Solo

2017-08-24 16:47:05Okazuje się, że zmiana na stanowisku reżysera, jak również wydłużenie zdjęć do Hantologii będą miały pewne reperkusje. Jedną z nich jest konieczność wymiany części obsady. Michael K. Williams przyznał niedawno, że jego postać zostanie najprawdopodobniej wycięta z filmu (ew. nagrana z kimś innym). Williams skończył swoje zdjęcia w czerwcu i poleciał na plan zdjęciowy do Afryki, będzie miał wolne terminy dopiero późną jesienią. Do listopada Michael nie ma możliwości kursowania do Londynu. Ewentualne dalsze wydłużenie prac nad filmem o Hanie Solo spowodowałoby konieczność przesunięcia premiery. Na to raczej nikt nie pójdzie, zwłaszcza, że główna obsada znalazła czas. Dlatego Michael pożegnał się z filmem.

Michael K. Williams opowiedział też o swojej postaci. Miał grać jakiegoś obcego, coś co określił mianem pół-człowieka, pół-zwierzęcia bez wchodzenia w szczegóły. Jego bohater miał też połączyć w jakiś sposób Hana Solo z postacią Emilii Clarke, którą nazwał Kirą (swoją drogą taki kod miała Rey podczas produkcji „Przebudzenia Mocy”). Michael dodał, że razem z Philem Lordem i Chrisem Millerem udało się stworzyć postać, z której jest bardzo dumny. Wejście Rona Howarda wymaga nagrania wielu scen jeszcze raz, jak również dostosowania scenariusza do oryginalnej wizji, dlatego praktycznie każdy aktor musi zagrać przynajmniej część scen jeszcze raz. U Michaela nie jest to możliwe. Williams zdaje sobie sprawę z tego, że najprawdopodobniej nie zobaczymy go na ekranie, ale wciąż czuje, że jest częścią gwiezdnej rodziny i kto wie, może jeszcze kiedyś powróci?

Warto tu jeszcze zatrzymać się na nazwie Kira. MakingStarWars.Net natomiast twierdzi, że w wywiadzie z Williamsem znalazła się literówka. Otóż ich zdaniem bohaterka Clarke nazywa się Kura. Cóż, zobaczymy.

Donald Glover ponownie wypowiedział się o zmianie reżysera. Ceni Rona Howarda, ale nie czuje się z tym komfortowo. Doskonale wie, że to nie Ron ich wybierał, więc jest duża szansa, iż gdyby to on realizował swoją wizję od początku, nie byłoby ich w tym projekcie. To w pewien sposób martwi odtwórcę roli Landa.

Glover wspomniał także, że jedyną osobą na świecie, która była bardziej przejęta tym, iż wcieli się w rolę Lando, był jego ojciec, Donald Senior. Jedną z pierwszych zabawek, jakie kupił swojemu synowi, był właśnie Lando. Ojciec podobno wciąż jest pod wrażeniem samego castingu.

Małe dementi. Podobno jednak Spencer Wilding nie gra w Hanie Solo, jak informowaliśmy wcześniej.

A na koniec jeszcze jedna mała ciekawostka. Otóż pojawiły się przecieki katalogu LEGO. Piątek Hana zbiegnie się z Wielkanocą 2018, czyli przełomem marca i kwietnia. W katalogu pojawiło się też logo filmu – „Han Solo – A Star Wars Story”. Czy to finalny tytuł? Zobaczymy. Ale jest szansa, że to tylko logo zastępcze, zwłaszcza, iż od kilku miesięcy jest ono stosowane w sieci. Prawdopodobnie zostało zrobione przez fanów. Myśmy wersję tą wyżej prezentowali w maju 2016.
KOMENTARZE (16)

Han Solo

Nowy filmik z planu

2017-08-20 13:28:09

Ron Howard wrzucił kolejny filmik z planu niezatytułowanego spin-offa o Hanie Solo. Tym razem zobaczyć mogliśmy koniec żywota jednego z droidów astromechanicznych.

Things are a little rough all over the Galaxy

Post udostępniony przez RealRonHoward (@realronhoward)


KOMENTARZE (11)

Han Solo

Kolejne zdjęcie z planu

2017-08-18 07:31:40

Kolejny dzień i kolejne zdjęcie. Tym razem Ron Howard zamieścił zdjęcie na którym widać jak cieszy się z pracy nad ujęciem z Chewbaccą.

It seems like I was enjoying this #chewbacca close up #UntitledHanSoloMovie #pinewoodstudios

Post udostępniony przez RealRonHoward (@realronhoward)


KOMENTARZE (8)

Han Solo

Nowe zdjęcie z planu

2017-08-17 07:27:30 Ron Howard

Ron Howard nie zapomina o fanach czekających na nowe zdjęcia/filmy z planu spin-offa o Hanie Solo. Zdjęcie tym razem związane jest z Imperium, a filmik pokazuje zaplecze studia Pinewood.
KOMENTARZE (11)

Han Solo

Filmiki z planu spin-offa o Hanie Solo

2017-08-11 10:01:18

Ron Howard przeszedł na wyższy poziom ze swoim regularnym przekazywaniem informacji z planu spin-offa o Hanie Solo. Zamiast zamiezczać kolejne zdjęcia zaczął publikować krótkie filmiki z planu. Zobaczyć je możecie poniżej.
KOMENTARZE (8)

Han Solo

Kolejne zdjęcie od Howarda

2017-08-10 20:59:24

Zaczynamy od kolejnego zdjęcia od Rona Howarda. Tym razem sprawdzanie kamer.Alden Ehrenreich przyznał, że zmiana reżysera nie wpłyneła jakoś negatywnie na film. Wręcz przeciwnie. Zdaniem aktora, Howard jest bardzo zabawny w tym, co robi. Wszyscy nadal się dobrze bawią na planie, no i jak twierdzi Alden to będzie najśmieszniejszy film z cyklu „Gwiezdne Wojny” jaki dotychczas powstał.

Trochę inaczej o zmianie reżyserów mówi filmowy Lando, czyli Donald Glover. Dla niego było to dość dramatyczne. Przede wszystkim czuł się jak młodsze dziecko w trakcie rozwodu. Niewiele mu się mówi, bo i tak nie zrozumie tego, co się dzieje, więc nawet starsze przed nim coś ukrywa. Po drugie zaś Ron Howard to legenda, reżyser, który dokładnie wie czego chce. Więc po każdym ujęciu zawsze stawia się denerwujące pytanie, czy mu się to podobało.
KOMENTARZE (13)

Han Solo

Nowe zdjęcie z planu

2017-08-09 07:49:47

Kolejny raz dzięki Ronowi Howardowi możemy podejrzeć to co się dzieje na planie spin-offa o Hanie Solo. Tym razem reżyser zamieścił zdjęcie ze spotkania ekipy zrobione jeszcze przed rozpoczęciem kręcenia.

Safety meeting prior to our shooting day #pinewoodstudios #UntitledHanSoloMovie

Post udostępniony przez RealRonHoward (@realronhoward)


KOMENTARZE (12)

Han Solo

Kolejne zdjęcie z planu

2017-08-06 09:24:37

Ron Howard nie przestaje dostarczać nam smaczków z planu spin-offa o Hanie Solo. Tym razem na Instagramie zamieścił zdjęcie pożywienia, czy też raczej czegoś co ma je imitować.

Remember, don't eat the prop food! Very tempting, but what is it? #UntitledHanSoloMovie

Post udostępniony przez RealRonHoward (@realronhoward)


KOMENTARZE (10)

Han Solo

Ron Howard znowu nadaje

2017-08-05 21:52:53

Ron Howard nie ustaje w informowaniu nas na temat filmu o Hanie Solo. Reżyser jest ewidentnie bardzo podekscytowany tym projektem i jak sam twierdzi, to będzie wielki film. Jego zdaniem film ma wspaniałe postaci, dobry scenariusz i aktorów, którzy potrafią udźwignąć te role. Praca na planie to dla niego fantastyczne, kreatywne przeżycie. Przy okazji zamieścił kolejnego twitta. Przyznaje w nim, że używa figurek do pracy, do wyobrażenia sobie pewnych scen. Z pewnością nowy reżyser dobrze się bawi, a patrząc na to, że obecnie film jest pod specjalnym nadzorem Lucasfilmu to chyba prace idą w dobrym kierunku.Howarda dopytują też, czy jego brat, Clint Howard wystąpi w filmie. Odpowiedź była krótka, nie będziemy zawiedzeni, czyli najpewniej tak.

Woody Harrelson zaś po raz kolejny chwalił reżysera. Wygląda na to, że teraz wszyscy są świetni i wszyscy są zadowoleni. Zobaczymy, jak wyjdzie film.

Emilia Clarke zamieściła nawet filmik z planu. Co prawda formalnie w ten sposób świętuje to, że ma już ponad 10 milionów obserwujących na Istagramie. Dla nas ważne jest to, że nagrała to na planie filmu o Solo, no i towarzyszy jej Chewbacca (czyli Joonas Suotamo).


KOMENTARZE (12)

Han Solo

Nowe zdjęcia z planu

2017-08-03 07:02:28

Ron Howard opublikował na swoich kontach na portalach społecznościowych nowe zdjęcia z planu spin-offa o Hanie Solo. Tym razem bohaterami zdjęć są droidy.

This needed to discuss its motivation before a take for #UntitledHanSoloMovie

Post udostępniony przez RealRonHoward (@realronhoward)Droids & people working together Yes there will be droids in #UntitledHanSoloMovie

Post udostępniony przez RealRonHoward (@realronhoward)


KOMENTARZE (9)
Loading..