TWÓJ KOKPIT
0

Spoza galaktyki

Indiana Jones powróci do świata elektronicznej rozrywki

2005-03-01 21:03:00 gry-online.pl

Prawdopodobnie za rok mamy doczekać się debiutu następnego kinowego epizodu perypetii pamiętnego poszukiwacza przygód imieniem Indiana Jones. W roli głównej wystąpi ponownie Harrison Ford, a reżyserią zajmuje się Steven Spielberg. Przy okazji korporacja LucasArts przygotuje kolejne elektroniczno-rozrywkowe produkty z udziałem najsłynniejszego filmowego archeologa.

Według Jima Warda z ekipy George’a Lucasa na pewno zobaczymy w przyszłości jeszcze trochę gier z serii, do której należy m.in. Indiana Jones and the Fate of Atlantis oraz Indiana Jones and the Infernal Machine. Ponoć developerzy nie widzą przeszkód, aby Henry Jones Jr. gościł w świecie komputerowym i konsolowym z częstotliwością, zbliżoną do agenta Jamesa Bonda, czyli de facto rokrocznie.

Ostatnio Indiana otrzymał rolę ukrytej postaci w pozycji o nazwie Mercenaries, o czym pisaliśmy 21 stycznia 2005. Tytuł ów dostępny jest na razie tylko dla posiadaczy Sony PlayStation 2 i Microsoft Xbox, ale za około miesiąc ma ujrzeć światło dzienne wersja PeCetowa.

KOMENTARZE (0)
Loading..