TWÓJ KOKPIT
0

Spoza galaktyki

Nowości spoza galaktyki

2006-08-29 17:32:00

W naszych księgarniach można już kupić najnowszą książkę Waltera Jona Williamsa z cyklu "Upadek Imperium Strachu". "Wojna" bo taki nosi ona tytuł, kończy trylogię, choć niektórzy twierdzą, że autor pozostawił sobie wciąż furtkę do dalszych kontynuacji.

Wydana przez MAGa powieść kosztuje 35 PLN, w zamian mamy do przeczytania ponad 600 stron opowieści.

Na naszym rynku niedawno nakładem wydawnictwa ISA ukazała się kolejna powieść R.A. Salvatore'a pt. "Dwa Miecze".

Drow skrada się w mroku.
Trolle roją się na bagnach.
Orki rządzą w górach.
Czasu jest coraz mniej.

Mithrilowa Hala jest oblężona, Nesme zdobyte, do walki szykuje się nawet potężne Silverymoon. W środku tego zamieszania Drizzt toczy samotną walkę. Gdy konflikt zmierza ku krwawemu rozstrzygnięciu, Łowca musi znaleźć starych i nowych sojuszników... lub zginie wraz z resztą cywilizowanych krain Północy.

W ostatnim tomie bestsellerowej trylogii New York Timesa rozstrzygnie się los Drizzta Do'Urdena.
Cena 29 PLN


Na koniec jeszcze coś o grach.

Pracownicy firmy Day:1:Studios zaskarbili sobie sympatię graczy dzięki dwóm częściom MechAssault, zadedykowanym wyłącznie platformie Xbox. Opromienieni sukcesem autorzy zaczęli przygotowywać konwersję pecetowej pozycji pt. F.E.A.R. z myślą o konsoli Xbox 360. Natomiast teraz nawiązali bliską współpracę z korporacją LucasArts, aby opracować zupełnie nową grę, mającą zapoczątkować obszerny cykl.

Amerykańscy developerzy chcą podążyć tropem ekipy z Pandemic Studios, której w kooperacji z ludźmi George'a Lucasa udało się stworzyć od podstaw serię Mercenaries – jej pierwsza część stała się jednym z największych przebojów 2005 roku. Zespół Day:1: Studios zamierza skupić się wyłącznie na nowej generacji konsol stacjonarnych, więc jako docelowe platformy sprzętowe dla nadchodzącej gry można brać od uwagę PS3, X360 i Wii.

Podobnie, jak w przypadku cyklu MechAssault, autorzy sporo czasu poświęcą na dopracowanie zabawy wieloosobowej za pośrednictwem globalnej Sieci. Spodziewajmy się więc szeregu innowacyjnych wariantów trybu multiplayer, jak również opcji pobierania rozmaitych dodatków z Internetu. Oczywiście będziemy trzymać rękę na pulsie i niezwłocznie poinformujemy Was o rozwoju sytuacji.

KOMENTARZE (0)
Loading..