TWÓJ KOKPIT
0

Spoza galaktyki

Przywołanie smoków w Interświecie

2007-12-26 21:30:00

W tamtym miesiącu premierę miała książka Neila Gaimana i Michaela Reavesa - "InterŚwiat". Powieść ukazała się nakładem wydawnictwa MAG. W tym miejscu możecie przeczytać pierwszy rozdział "InterŚwiata".

Joey Harker nie jest bohaterem.
W istocie potrafi się zgubić nawet we własnym domu.
Lecz pewnego dnia Joey naprawdę się gubi. Ze swego świata przechodzi do innego wymiaru.
Wędrówka między światami ściąga na niego uwagę dwóch straszliwych potęg. Armie magii i nauki zrobią wszystko, byle zdobyć jego moc, umożliwiającą podróże między wymiarami.
Odkrywszy, jak wielkie zło czynią obie potęgi, Joey dołącza do armii, złożonej z różnych wersji samego siebie, pochodzących z alternatywnych Ziemi i bez wyjątku dysponujących podobną mocą. Razem gotowi są walczyć w obronie wszystkich światów.

Mistrz opowieści Neil Gaiman i nagrodzony Emmy pisarz science fiction Michael Reaves połączyli swe siły i stworzyli niesamowitą historię o magii, nauce, honorze i przeznaczeniu pewnego wyjątkowego chłopca – i innych jemu podobnych.

Wydawnictwo: Mag
Tytuł oryginału: InterWorld
Tłumaczenie: Paulina Braiter
Data wydania: 26 listopad 2007
ISBN: 978-83-7480-069-3
Oprawa: twarda
Format: 125x195
Liczba stron: 233
Cena: 23,00


Tymczasem nakładem wydawnictwa ISA ukazała się trzecia książeczka z serii Patricii C. Wrede z serii Kroniki zaczarowanego lasu. Przywołanie smoków kosztuje 19 PLN.

Praca księżniczki nigdy się nie kończy – nawet gdy staje się królową!

Księżniczka Cimorena jest teraz królową Cimoreną... i musi się zmierzyć z pierwszym królewskim kryzysem – Zaczarowanemu Lasowi grozi całkowita zagłada!
Powrócili magowie – i stali się bardzo przebiegli (tak jakby). Obmyślili sposób, jak przejąć las raz na zawsze... a to, co zaplanowali, nie wygląda ładnie.
Z pomocą Króla Smoków, Kazul, czarownicy Morweny, czarodzieja Telemaina, dwóch kotów i niebieskiego latającego osła-królika o imieniu – ni mniej, ni więcej – Zabójca, Cimorena ma szanse powstrzymać wrogów.
A niektórzy ludzie uważają, że bycie królową jest łatwe.


KOMENTARZE (0)
Loading..