TWÓJ KOKPIT
0

Przyszłe filmy

Josh Trank reżyserem kolejnego filmu Star Wars

2014-06-04 18:12:38 StarWars.Com


Parę minut temu oficjalna StarWars.com zaskoczyła wszystkich ogłoszeniem, że Lucasfilm podpisał umowę z kolejnym reżyserem, na przygotowanie następnego filmu Star Wars, nie powiązanego bezpośrednio z nową trylogią J.J. Abramsa. Josh Trank, znany z filmu "Kronika", oraz powstającego właśnie filmu "Fantastyczna Czwórka", wyreżyseruje kolejny film Star Wars.

"Jesteśmy podekscytowani, że możemy przywitać Josha w naszej rodzinie" - mówi szefowa Lucasfilm Kathleen Kennedy. "Jest nadzwyczaj utalentowany, ma wspaniałą wyobraźnię i zmysł innowacyjności. To sprawia, że pasuje doskonale do Gwiezdnych Wojen, do kolejnych powstających filmów, wykraczających poza postacie i fabuły epizodów I do IX."

Trank w złączonym oświadczeniu dodaje: "Magia świata Gwiezdnych Wojen zdefiniowała moje dzieciństwo. Okazja poszerzenia tego świata dla przyszłych pokoleń jest nieprawdopodobnym spełnieniem marzeń.

To jeszcze niepotwierdzone dane, a tylko spekulacje, ale zgodnie z przewidywanym planem, i biorąc pod uwagę, że teraz przygotowuje się do nakręcenia "Fantastycznej Czówrki", Josh Trank najprawdopodobniej wyreżyseruje Gwiezdne Wojny na rok 2018, czyli rok po premierze Epizodu 8. Oficjalny komunikat nie wspomina o żadnym scenarzyście, być może będzie to film napisany przez Lawrence'a Kasdana, albo Simona Kinberga. Czas pokaże, na chwilę obecną wiemy na pewno, że jednocześnie przygotowywane są aż trzy nowe filmy Star Wars.

Temat na forum
KOMENTARZE (24)
Loading..