TWÓJ KOKPIT
0

Przyszłe filmy

SpinOff o Qui-Gon Jinnie?

2015-01-10 09:06:52 CBM, UK.Yahoo

Aktor Liam Neeson, znany fanom z roli Qui-Gon Jinna w Mrocznym Widmie, z okazji premiery trzeciej części filmu Uprowadzona (Taken 3), w którym gra główna rolę, został zapytany czy zechciałby powrócić do Gwiezdnych Wojen ponownie wcielając się w mistrza Jedi. Dodatkowo powiedział o swoich przemyśleniach na temat miecza krzyżowego z Przebudzenia Mocy. Wywiad dostępny jest tutaj>>> oraz w tym miejscu>>>.
Tak, powiedziałbym tak. Tak, to byłoby wspaniałe. Bardzo miło wspominam kręcenie prequela (Gwiezdne Wojny Epizod I Mroczne Widmo) ale było to wiele lat temu.
Fani serii doskonale pamiętają jaki los spotkał Qui-Gona z rąk Dartha Maula w Mrocznym Widmie. Neeson przyznaje, że jego powrót do serii byłby nie lada wyzwaniem dla scenarzystów.
Nie wiem (jak mógłby powrócić), chyba, że opowiemy o czasach w których jeszcze żyje (przed Mrocznym Widmem) lub stane się hologramem lub czymś takim. On jest Jedi, wszystko może się wydarzyć, w końcu to świat Gwiezdnych Wojen.
Śmierć postaci w Gwiezdnych Wojnach nie powstrzymała aktora Aleca Guinessa przed powrotem jako Obi-Wan Kenobi w formie ducha Mocy w klasycznej Trylogii. Jednak powrót Qui-Gon Jinn wydaje się bardziej prawdopodobny w nadchodzących spin-offach, niż w kontynuacjach Sagi, z których najbliższa – Przebudzenie Mocy - będzie miała premierę 18 grudnia tego roku.
Neeson powiedział, że widział teaser Epizodu VII ale ma pewne obawy co do praktyczności miecza świetlnego o krzyżowym ostrzu, którego dzierży tajemniczy Kylo Ren w jednym z ujęć 88-sekundowej zapowiedzi Przebudzenia Mocy.
Miałem pewne obawy związanym z nowym mieczem świetlnym. Pomyślałem, że jeżeli ostrze zbliża się w kierunku twojego ciała i jest już blisko ciebie, to tak jakby strumień (palącego) płynu uderzał w twoje ubranie i ciało, ale jestem pewien, że już to wszystko odpowiednio wyjaśnią.
KOMENTARZE (15)
Loading..