TWÓJ KOKPIT
0

Przyszłe filmy

Taika Waititi o klimacie swojego filmu

2023-11-27 18:51:44

Taika Waititi wciąż promuje swój film „Pierwszy gol”, przy okazji niejako odpowiada na pytania dotyczące jego gwiezdno-wojennej produkcji. Tym razem był gościem w „The Kelly Clarkson Show” i rzucił dwie ciekawe rzeczy.Pierwsza z nich, to właściwie powtórzenie tego, co stwierdził niedawno. Nie zamierza w żaden sposób przyśpieszać tej produkcji. Wciąż chce ją napisać taką jaka powinna być.

To nam niewiele mówi, ale tu dodał kolejny szczegół tego, co zamierza zrobić. Chce by ten film miał poziom rozrywki taki jaki dawały go „Imperium kontratakuje” czy „Powrót Jedi”. Na razie stara się zrozumieć jak to zrobić.

Na razie nie ma żadnych ram czasowych, kiedy jego film w ogóle miałby trafić do produkcji.
KOMENTARZE (5)

Przyszłe filmy

Daisy Ridley o swoim przyszłym filmie

2023-11-23 19:08:05Strajk aktorów za nami, więc z jednej strony różne produkcje zaczynają nabierać tempa, z drugiej aktorzy po prostu mogą porozmawiać z dziennikarzami o wydarzeniach sprzed strajku. Ostatnio Daisy Ridley wypowiedziała się na temat zapowiedzianego z nią filmu Star Wars w wywiadzie dla Collidera. Najpierw wspomniała swoją wizytę na konwencie Star Wars Celebration na której została gorąco przyjęta. Była jednocześnie poddenerwowana i podekscytowana tym. Jeśli chodzi natomiast o sam film to historia wg Daisy jest na prawdę fajna, choć inna niż się spodziewała. Poznała jej zarys, ale nie otrzymała jeszcze scenariusza do przeczytania, na razie to jest ponoć wszystko co mają. Zarys dotyczył historii jednego filmu i wydaje jej się, że będzie on następnym w kolejności filmem, który zekranizują. Znając zarys fabuły wydaje się jej również, że ludzie będą podekscytowani tym co nadejdzie.
KOMENTARZE (15)

Przyszłe filmy

Taika Waititi o swoim filmie

2023-11-16 19:01:32Dawno nic nie słyszeliśmy o filmie Taiki Waititiego. Obecnie nadrabia to, promując głównie swój najnowszy obraz „Pierwszy gol”. Czasem przy okazji mówi też właśnie o „Gwiezdnych Wojnach”.

Po pierwsze powiedział w rozmowie z ET Online, że wciąż rozwija projekt z Lucasfilmem. I oni, i on mają wiele toczących się projektów. I jego zdaniem, Lucasfilm nie będzie naciskał na niego, raczej wpierw chcą skończyć, to co już jest bardziej zaawansowane. Taika jak twierdzi ma obecnie cztery inne scenariusze w planach, które ma zamiar ukończyć. Dodaje, że potrzebuje na wszystko czasu, by zrobić to jak należy. Nie chce by go popędzano.

Z kolei dla Variety powiedział, jak to zwykle Waititi, trochę żartem, że myśli, iż jego film wkurzy mnóstwo ludzi.

Warto dodać, że wśród tych czterech scenariuszy nie ma kolejnego „Thora”. Choć ten jest w planach, Taika nie będzie w niego zaangażowany. Ale jak sam twierdzi, nie sądzi, by już skończył z Marvelem. Zobaczymy, czy wcześniej faktycznie ukończy swoje „Gwiezdne Wojny”.

Na koniec przypominamy, że już zaczynały krążyć ploty, iż ten film będzie skasowany, ale może jeszcze nie wszystko stracone.
KOMENTARZE (4)

Przyszłe filmy

O przyszłych filmach i serialach

2023-11-10 10:22:37

We wrześniu 2019 roku światek Star Wars obiegła informacja, że znany z Marvela Kevin Feige będzie zaangażowany w przyszłości w produkcję filmu z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Pisaliśmy o tym w tym miejscu, jak również wielokrotnie później gdy temat wypływał co kilka miesięcy. Okazuje się jednak, że to już chyba koniec tej telenoweli plotek na temat Kevina i jego filmu, gdyż sam Feige w ostatnio udzielonym wywiadzie stwierdził, że film nie powstanie. Wywiad możecie zobaczyć poniżej, a wspomniana część znajduje się na jego końcu.W Hollywood zakończył się trwający 118 dni strajk aktorów. Żaden film z uniwersum Gwiezdnych Wojen nie był kręcony przed rozpoczęciem strajku, więc to wydarzenie nie miało wpływu na aktualne zdjęcia, ale mogło mieć na przyszłe filmy.

Najpierw strajk scenarzystów, a następnie aktorów opóźnił powstawanie filmu o Rey. Pierwotnie planowano aby scenariusz był gotowy w połowie roku, a casting przeprowadzony w trzecim kwartale. Nie wiadomo jednak czy Steven Knight przygotował już finalną wersję scenariusza (przed strajkiem były trzy różne robocze wersje), ale jeśli tak to casting mógłby się rozpocząć na początku przyszłego roku.

Wokół filmu Taiki Waititiego również w ostatnich miesiącach było wiele, czasem wykluczających się nawzajem, plotek. Jedna z ostatnich mówiła o tym, że film dalej jest w planach Taiki, a obecne opóźnienia wynikają ze strajków. Jeśli to prawda, to w 2024 powinniśmy w takim razie zobaczyć jakiś ruch w tym temacie.

W przypadku pozostałych filmów plany były tak słabo zarysowane, że nie jest pewne czy strajki miały jakikolwiek wpływ. Inaczej sprawa ma się z serialami Star Wars, których produkcje były wstrzymane.

Tony Gilroy i ekipa „Andora” będą mogli wrócić na plan aby dokończyć zdjęcia do drugiego sezonu serialu. W przypadku Skeleton Crew nie było do końca wiadome czy przełożenie premiery wynikało z konieczności zrobienia dokrętek czy też niemożności zaangażowania aktorów w marketing serialu, niezależnie od powodu teraz już nic nie stoi na przeszkodzie aby kontynuować pracę. Zdjęcia do „The Acolyte” zakończyły się jeszcze przed rozpoczęciem strajku, ale mógł on wpływać na ewentualne dokrętki - teraz też już ekipa może w spokoju dokończyć produkcję. Na koniec pozostaje jeszcze czwarty sezon „The Mandalorian” do którego zdjęcia miały rozpocząć się jesienią tego roku. Tu również z uwagi na strajk nastąpiło opóźnienie, a zdjęcia najprawdopodobniej zaczną się na początku przyszłego roku.
KOMENTARZE (11)
Loading..