TWÓJ KOKPIT
0

Przyszłe filmy

Daisy Ridley chce Johna Boyegi w filmie o Rey

2024-05-25 14:50:50

Daisy Ridley promuje właśnie swój film „Young Woman and the Sea”. Przy okazji mówiła o „Gwiezdnych Wojnach”, zarówno tych starych jak i tych nadchodzących.Twierdzi, że doświadczenie, które zdobyła w pracy przy sequelach jest łatwe do przeniesienia na inne filmy. Łatwiej jej było więc wykonywać sceny akcji, nawet kaskaderskie w filmie „Cleaner” nad którym także pracuje. W tym oczywiście pływanie było dość wymagające.

O nowym filmie powiedziała tylko w kontekście występu Johna Boyegi. Przyznała, że absolutnie chciałaby, żeby on wystąpił w tym filmie. I jej zdaniem tak to właśnie powinno być.

Nam pozostaje czekać na dalsze wieści na temat tej produkcji. Scenariusz podobno jest na ukończeniu, a film ma wyreżyserować Sharmeen Obaid-Chinoy. Powinniśmy go zobaczyć na gwiazdkę 2026.
KOMENTARZE (25)

Przyszłe filmy

Czyżbyśmy poznali tytuł filmu Jamesa Mangolda?

2024-05-20 19:58:40

W wywiadzie dla magazynu „SFX Magazine”, producent Simon Emanuel krótko wspomniał na temat nadchodzącego filmu Jamesa Mangolda. Oficjalnie nie wiemy, by Emanuel był w niego zaangażowany, ale od dłuższego czasu pracuje on dla Lucasfilmu. Był producentem ostatniego Indiany Jonesa, a także „Łotra 1” i „Hana Solo”, zaś ostatnio również serialu „Akolita”.Powiedział tylko, że „Jedi Prime” Jamesa Mangolda jest osadzony tysiące lat przed oryginalną trylogią i że Simon jest podekscytowany by zobaczyć, co się tam będzie działo. Użył on tytułu „Jedi Prime”. Nie mamy pojęcia, czy to tytuł roboczy (duże prawdopodobieństwo), czy jakiś inny kod, który określa tę produkcje. Mała szansa by był to finalny tytuł filmu, choć niektóre media właśnie tak go przedstawiają. Dotychczas wydawało się, że roboczo projekt jest nazywany „Dawn of the Jedi”.

Nawet jeśli tytuł „Jedi Prime” jest tym aktualnym, to wiele jeszcze może się zmienić. Premiera filmu prawdopodobnie nastąpi w grudniu 2027, albo grudniu 2026. Na razie ta pierwsza data wydaje się być bardziej prawdopodobna, ale jak mówił Jeff Sneider, może zdarzyć się tam zmiana w planach i film Mangolda byśmy zobaczyli wcześniej niż film o Rey.

Obecnie film jest na etapie prac nad scenariuszem. Pisze go James Mangold, a pomaga mu Beau Willimon. O tym drugim pisaliśmy tutaj.
KOMENTARZE (10)
Loading..