Star Wars TV

Menu Ewoków i nie tylko

Adobi Rider
21

W sieci ukazały się zdjęcia przedstawiające menu DVD filmów jak i seriali z Gwiezdnych Wojen. Chodzi o obrazy telewizyjne Ewoks: Battle of Endor oraz Ewoks: Caravan of Caurage, jak i animowane Ewoks i Droids. Więcej pisalismy o tym w tym linku>>>. Poniżej prezentujemy zdjęcia menu tych zestawów DVD:

Ewoks: Battle of Endor
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3

Ewoks: Caravan of Caurage
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3

Serial animowany Ewoks
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4

Serial animowany Droids
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4

Zmiany w wydaniach na DVD filmów o Ewokach

TFN
1

Tego chyba spodziewał się każdy. W wydanych na dniach w USA pakietach filmów o Ewokach, a także seriali Ewoks i Droids, nie mogło zabraknąć zmian. Na pierwszy rzut oka dostrzeżono drobne, które w praktyce nie wpływają na fabułę. Na razie wykryte zmiany dotyczą filmu Caravan of Courage. Poniżej lista wykrytych zmian.

Zmiana logo na początku filmu. W oryginale było to logo MGM/UA Home Video, tym razem dystrybutorem w USA jest 20th Century Fox.

Zdjęcie 1


Drugi obrazek prezentuje nam nie tylko zmianę tytułu, ale i odrestaurowanie, odmatowienie obrazu. Film ten wyszedł w USA pod pierwotnym tytułem „The Ewok Adventure” (w Polsce znanym jako „Przygoda wśród Ewoków”). Nieoficjalnym tytułem było „Caravan of Courage” z dopiskiem „An Ewok Adventure”.

Zdjęcie 2


Film dostosowano też do norm kinowych, a nie telewizyjnych w napisach. W napisach końcowych, zamiast „scenariusz telewizyjny” jest napis „scenariusz filmowy”.

Zdjęcie 3


O innych zmianach niestety na razie nie wiadomo. Jak coś będzie to na pewno napiszemy.
Temat na Forum.

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.