TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

Przyszłość Gwiezdnej Sagi

2005-03-30 22:40:00

Podczas niedawnej rozmowy dla magazynu „Now Playing Magazine”, Steve Sansweet z Lucasfilmu uspokoił fanów, potwierdzając plany realizacji dwóch seriali – animowanego i aktorskiego, wkrótce po zakończeniu prac nad „Zemstą Sithów”. Dodał jeszcze jedną rzecz, a mianowicie, żeby się nie martwić, że Gwiezdne Wojny znikną, w jakiejś formie będą istniały, dopóty będzie na nie zapotrzebowanie, a tego kresu póki co nie widać.
KOMENTARZE (0)

Star Wars TV

"Gwiezdne Wojny" - będzie serial

2005-03-23 11:39:00 Film.onet.pl

Film.onet.pl donosi:

Twórcy cyklu "Gwiezdne wojny" zapowiadają, że po ukończeniu ostatniego filmu rozpoczną prace nad serialem telewizyjnym.

Film "Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów" wejdzie na ekrany kin już w maju, a wielbiciele kosmicznej sagi już teraz obawiają się przyszłości bez kolejnych części. Na szczęście firma produkcyjna Lucasfilm należąca do reżysera George’a Lucasa zapowiedziała, że losy Dartha Vadera, Luke’a Skywalkera i mistrza Yody będą rozwijane w rozmaitych projektach telewizyjnych.

"W przyszłości chcemy wykorzystywać motywy z ‘Gwiezdnych wojen’ w różnych formatach i konwencjach. Rozważamy serial telewizyjny, filmy animowane i produkcje telewizyjne na żywo" - mówi Steve Sansweet odpowiedzialny za kontakty wytwórni z fanami.

KOMENTARZE (24)

Star Wars TV

Serial jednak po ROTS

2005-03-08 22:47:00

W sieci pojawiły się kolejne plotki o serialu, planowanym na rok 2006. Podobno pochodzą one od samego Lucasa. Jakoby serial miał opowiadać losy postaci po ROTS, a przed ANH, więc prawdopodobnie koncentrowałby się na wczesnych losach Rebelii. Być może zagrałby tam nawet Jimmy Smits, który ma duże doświadczenie telewizyjne. Ale to tylko plotki.
KOMENTARZE (0)

Star Wars TV

Wojny Klonów i Ewoki w regionie 2.

2005-03-06 11:14:00 Resztki Imperium

Jakiś czas temu pisałem o ofercie firmy play.com, która miała w swoim katalogu zarówno wydanie "Clone Wars volume I", jak i filmów o Ewokach, oraz seriali Ewoks i Droids. Sklep działa w drugim regionie, więc pojawiła się pewna nadzieja.

Tymczasem na forum oficjalnej Sue Rostoni stwierdziła, że wydanie tych filmów i seriali a i owszem, jest planowane w drugim regionie, acz nie będzie to jednoczesne pojawienie się w całym drugim regionie, tylko w poszczególnych krajach. Sytuacja jest o tyle niepokojąca, gdyż na razie nie wiadomo, co z Polską.
Wojny Klonów pojawią się 22 marca w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, krajach BeNeLuxu (Beliga, Holandia, Luxemburg), Włoszech oraz Hiszpanii.

Ewoki i Droidy pojawią się 6 kwietnia w Wielkiej Brytanii, 13 we Francji i w BeNeLuxie, a w innych krajach jeszcze nie wiadomo dokładnie.
KOMENTARZE (11)
Loading..