Star Wars TV

Przyszłość Gwiezdnej Sagi

0

Podczas niedawnej rozmowy dla magazynu „Now Playing Magazine”, Steve Sansweet z Lucasfilmu uspokoił fanów, potwierdzając plany realizacji dwóch seriali – animowanego i aktorskiego, wkrótce po zakończeniu prac nad „Zemstą Sithów”. Dodał jeszcze jedną rzecz, a mianowicie, żeby się nie martwić, że Gwiezdne Wojny znikną, w jakiejś formie będą istniały, dopóty będzie na nie zapotrzebowanie, a tego kresu póki co nie widać.

Filmik LEGO na Cartoon Network

0

Jakiś czas temu pisaliśmy nieoficjalnie o kolejnym filmiku na Cartoon Network, powiązanym z Gwiezdną Sagą. Miała to być krótkometrażowa fabuła zrobiona za pomocą klocków LEGO (więcej). TheForce.Net za pomocą reklamy w katalogu LEGO potwierdza tę rewelację. Filmik powinien pokazać się 8 maja 2005 w USA i znając życie pewnie na Hyperspace. Poniżej fragment jego reklamówki:

"Gwiezdne Wojny" - będzie serial

Film.onet.pl
24

Film.onet.pl donosi:

Twórcy cyklu "Gwiezdne wojny" zapowiadają, że po ukończeniu ostatniego filmu rozpoczną prace nad serialem telewizyjnym.

Film "Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów" wejdzie na ekrany kin już w maju, a wielbiciele kosmicznej sagi już teraz obawiają się przyszłości bez kolejnych części. Na szczęście firma produkcyjna Lucasfilm należąca do reżysera George’a Lucasa zapowiedziała, że losy Dartha Vadera, Luke’a Skywalkera i mistrza Yody będą rozwijane w rozmaitych projektach telewizyjnych.

"W przyszłości chcemy wykorzystywać motywy z ‘Gwiezdnych wojen’ w różnych formatach i konwencjach. Rozważamy serial telewizyjny, filmy animowane i produkcje telewizyjne na żywo" - mówi Steve Sansweet odpowiedzialny za kontakty wytwórni z fanami.

Serial jednak po ROTS

0

W sieci pojawiły się kolejne plotki o serialu, planowanym na rok 2006. Podobno pochodzą one od samego Lucasa. Jakoby serial miał opowiadać losy postaci po ROTS, a przed ANH, więc prawdopodobnie koncentrowałby się na wczesnych losach Rebelii. Być może zagrałby tam nawet Jimmy Smits, który ma duże doświadczenie telewizyjne. Ale to tylko plotki.

Wojny Klonów i Ewoki w regionie 2.

Resztki Imperium
11

Jakiś czas temu pisałem o ofercie firmy play.com, która miała w swoim katalogu zarówno wydanie "Clone Wars volume I", jak i filmów o Ewokach, oraz seriali Ewoks i Droids. Sklep działa w drugim regionie, więc pojawiła się pewna nadzieja.

Tymczasem na forum oficjalnej Sue Rostoni stwierdziła, że wydanie tych filmów i seriali a i owszem, jest planowane w drugim regionie, acz nie będzie to jednoczesne pojawienie się w całym drugim regionie, tylko w poszczególnych krajach. Sytuacja jest o tyle niepokojąca, gdyż na razie nie wiadomo, co z Polską.
Wojny Klonów pojawią się 22 marca w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, krajach BeNeLuxu (Beliga, Holandia, Luxemburg), Włoszech oraz Hiszpanii.

Ewoki i Droidy pojawią się 6 kwietnia w Wielkiej Brytanii, 13 we Francji i w BeNeLuxie, a w innych krajach jeszcze nie wiadomo dokładnie.

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.