TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

Premiera serialu aktorskiego w 2012

2009-09-07 11:15:29 examiner.com

W poprzedni weekend w USA odbył się konwent fantastyki Dragon*Con. Wśród atrakcji znalazł się też panel Star Wars, który poprowadził sam Steve Sansweet. Według relacji dziennikarza portalu examiner.com większość prezentacji zajęła powtórka punktów z tegorocznego Comic-conu, zaprezentowano nawet krótki film z tamtego konwentu, w którym aktorzy "The Clone Wars" odgrywają na żywo krótką scenkę.

Jednak oprócz tego Steve Sansweet powiedział też kilka nowych rzeczy na temat serialu aktorskiego, a już dawno nikt z Lucasfilm oficjalnie nie wypowiadał się na ten temat. Preprodukcja serialu rozpocznie się niebawem i potrwa do początku nowego roku. Choć scenarzyści pracowali nad tekstami dosyć długo, jednak obecnie nikt nie wie absolutnie nic na temat fabuły serialu, oprócz George'a Lucasa, Ricka McCalluma i scenarzystów. Serial do telewizji trafi najprawdopodobniej w 2012 roku, potwierdził się też format serialu: godzinne odcinki emitowane co tydzień.

Jeżeli chodzi o obsadę nadal nie zawarto z nikim żadnych umów, ale Sansweet przypomniał dawną wypowiedź Ricka McCalluma, że nie miałby nic przeciwko gdyby w rolę Boby Fetta znów wcielił się Daniel Logan. Sansweet enigmatycznie dodał, że nie zdziwiłoby go, gdyby Logan już wkrótce miał dla wszystkich ekscytującą wiadomość...

Temat na forum.
KOMENTARZE (52)
Loading..