TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

LEGO Star Wars: The Yoda Chronicles

2012-12-24 07:15:25

Jesienią tego roku pojawiły się plotki o jakimś serialu LEGO bazującym na „Gwiezdnych Wojnach”. Zbiegły się one w czasie z premiera The Empire Strikes Out, więc sama wrzawa dość szybko przycichła. Jednak plotki nie umarły, a wręcz przeciwnie - okazały się prawdziwe. Obecnie można już oglądać zwiastun „LEGO Star Wars: The Yoda Chronicles”, który najprawdopodobniej będzie serialem lub miniserialem sieciowym. Na razie niewiele wiadomo nic o samej produkcji, zwiastun można obejrzeć np. na stronie LEGO. Serial prawdopodobnie zacznie się pojawiać w styczniu 2013, oczywiście jego kanoniczność będzie taka sama jak wcześniejszych produkcji animowanych LEGO. Na razie wiemy tylko, że pojawią się w nim Yoda i młodzi padawani, na resztę przyjdzie nam jeszcze poczekać, więc zachęcamy do obejrzenia zwiastuna.


KOMENTARZE (11)

Star Wars TV

Nominacje "Star Wars" do Annie 2012

2012-12-04 17:37:05 Hollywood Reporter

Gwiezdnowojenne animacje wielokrotnie otrzymywały nominacje do prestiżowych Annie Awards, ale jeśli chodzi o wygrane - z tym bywało różnie. "Robot Chicken Star Wars" już może się pochwalić wygraną, "The Clone Wars" czeka na statuetkę praktycznie od początku swojego istnienia. W tym roku "Wojny klonów" ponownie otrzymały kilka nominacji w kategoriach "osiągnięcia indywidualne". Osobami, które mogą się ubiegać o zdobycie statuetki, są:
  • Joel Aron - w kategorii "Najlepsza animacja w serialu animowanym" za całokształt pracy nad TCW.

  • Keith Kellog - w kategorii "Najlepsza animacja postaci w produkcji telewizyjnej" za odcinek "Revenge".

  • Sam Witwer - w kategorii "Najlepsza gra głosowa w produkcji telewizyjnej" - za rolę Dartha Maula w "Revenge".

  • Jason Tucker - w kategorii "Najlepsza edycja w produkcji telewizyjnej" - za odcinek "Revival".

Do tegorocznych nominacji dołączył też film "LEGO Star Wars: The Empire Strikes Out". Powalczy z innymi o nagrodę za najlepszą produkcję telewizyjną dla dzieci. Na stronie Hollywood Reporter możecie przejrzeć jakie animacje i osoby zostały nominowane. Konkurencja jest w tym roku ostra, bowiem zdecydowaną większość kategorii przejęły produkcje Disneya. Na werdykt trzeba będzie poczekać do drugiego lutego przyszłego roku.
KOMENTARZE (9)
Loading..