Star Wars TV

"LEGO Star Wars: Padawańskie widmo" ponownie na polskim Cartoon Network

Cartoon Network
11

Prima Aprilis, 1 kwietnia, dzień żartów i dowcipów, najlepiej świętować na sposób gwiezdnowojenny. Można to robić na przykład przeglądając serwisy o Star Wars w poszukiwaniu prawdziwych wiadomości poprzerywanych tymi dowcipnymi, można też tworzyć własne żarty. Jednak w tym roku każdy Prawdziwy Fan Star Wars na pewno powinien zasiąść przed telewizorem na kolejnym seansie filmu "LEGO Star Wars: Padawańskie widmo" na antenie polskiego Cartoon Network, w najbliższą niedzielę o 18.10. Fanom przypominamy, że to dobra okazja na przypomnienie sobie filmu, przed wciąż oczekiwaną zapowiedzią premiery drugiej części filmu.Spokojna wycieczka uczniów Akademii Jedi do Senatu zmienia się w oszałamiającą przygodę Lego Star Wars. W trakcie oprowadzania grupy niesfornych młodzików po komnatach Senatu Mistrz Yoda nagle wyczuwa zakłócenie Mocy. Wezwany na pomoc Republice odkrywa, że jeden z młodzików ukrył się na jego statku w nadziei na przeżycie ekscytującej wyprawy! C-3PO i R2-D2 muszą zająć się resztą nieokrzesanych młodzików, co nie idzie im najlepiej. Tymczasem Yoda i droidy będą musieli stanąć oko w oko z Sithami, którzy planują totalne spustoszenie.

Rick dalej o Underworld

0

Przy okazji promocji "Red Tailes", Rick McCallum jak dobry producent, nie zapomniał reklamować swojego kolejnego dzieła, czyli serialu aktorskiego. O samych kulisach produkcji już słyszeliśmy (więcej). Warto natomiast przeczytać, co nam przygotował Rick i jego ekipa w scenariuszach.

- Serial będzie o wiele mroczniejszy od filmów. Jest dojrzalszy. Moim zdaniem, gdy mówimy o temacie, postaciach i tym, co one będą przechodziły, będzie to najlepsza część całego uniwersum Gwiezdnych Wojen, zwłaszcza, że George tego chce. Nazwałbym to "Imperium kontratakuje na sterydach". W serialu zobaczymy poważne kreacje, skomplikowane relacje postaci, władzę, chciwość, korupcję, próżność, pychę i to wszystko będzie odbiciem naszego świata, tylko że podkręconym. Taki "Ojciec chrzestny". Zobaczymy jak Imperium buduje władzę w galaktyce, dowiemy się, co się wyprawia na Coruscant, która przestała być stolicą Republiki. Poznamy też bossów półświatka, którzy handlują narkotykami i kontrolują prostytucję.

Nie ma co, Rick zawsze miał gadane. A co wyjdzie? Zobaczymy.

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.