Star Wars TV

Imperator chce wrócić

13

Celebration VI już jest dawno za nami, ale w sieci wciąż można się natknąć na newsy, które nawiązują do tego konwentu. Czasem jak w przypadku Iana McDiarmida wystarczyło „nagrać” spotkanie z nim, a potem spokojnie je przeanalizować.W trakcie panelu z Ianem podczas sesji pytań i odpowiedzi rozmowa przeszła na temat z dawna oczekiwanego serialu aktorskiego i powtórzenia roli Imperatora. Wyglądało na to, że Ian nie rozmawiał z nikim na ten temat, ale jednocześnie chciałby się tam pojawić i w pewien sposób oczekuje na propozycję. Zwłaszcza, że akcja ma się dziać między „Zemstą Sithów” a „Nową nadzieją”.

Ian wspomniał, że byłoby miło, gdyby w końcu zabrali się za ten serial, niejako kontynuację „Zemsty”. I kto wie, czy Palpatine’a by tam nie było. Aktor oczywiście zdaje sobie sprawę, że może być to rozwiązane jak w „Nowej nadziei”, gdzie Imperium miało swojego przerażającego reprezentanta, którego zagrał wspaniały aktor Peter Cushing. Ale gdyby jednak Palpatine pojawił się w scenariuszu i zaczęto kręcić film, McDiarmid byłby bardzo zły, gdyby ktoś inny zagrał tę postać.

Oczywiście należy pamiętać, że to są nadal pobożne życzenia. Wciąż nie ma zielonego światła na produkcję serialu, wszystko rozbija się o koszty. Natomiast z tego, co opowiadał Rick McCallum, serial raczej nie koncentrowałby się na Imperium i tego, co się dzieje w stolicy, ale raczej na bossach kryminalnego podziemia, którzy kontrolują narkotyki i prostytucję. Ale nawet odsunięcie się od tematów związanych tak z Jedi jak i Imperium, nie oznacza, że takie ikony jak Darth Vader czy Imperator nie pojawiłyby się w małych rólkach.

Zwiastun ''The Empire Strikes Out''

StarWars.com
5

Dopiero co wczoraj pisaliśmy o nowym komediowym filmie LEGO, a dziś pojawiła się oficjalna zapowiedź i krótki zwiastun „LEGO Star Wars: The Empire Strikes Out”:

Przygotujcie swoje miecze świetlne i klocki LEGO, ponieważ zupełnie nowy program LEGO Star Wars nadciąga do Cartoon Network. Twoi ulubieni bohaterowie powracają i chociaż to zaledwie chwile po wybuchu Gwiazdy Śmierci, ale Luke, Leia, Han, Chewbacca i reszta bohaterów Sojuszu Rebelianckiego nie ma czasu na odpoczywanie na laurach oraz świętowanie w hangarze na Yavinie 4.

W „LEGO Star Wars: The Empire Strikes Out” nowe imperialne zagrożenie zostaje odkryte i pozytywni bohaterowie muszą reagować szybko. Jednak Luke, świeżo upieczony uczeń Jedi, szybko odkrywa, że błyskawiczna sława jako „Niszczyciel-Gwiazdy-Śmierci” może być obosiecznym mieczem świetlnym, a jego sekretna misja na Naboo zostaje przerwana przez niepowstrzymanych wrogów, czyli szalonych fanów. (Nie jest łatwo być Nowa Nadzieją galaktyki.) Tymczasem Darth Vader widzi, jak jego dzień zmienia się ze złego, w jeszcze gorszy, gdy jego relacje z Imperatorem zostają zagrożone przez nieoczekiwane pojawienie się Dartha Maula. Misje Luke'a i Vadera zdają się prowadzić do jednego celu (dosłownie) i do ostatecznego przeznaczenia.


Po „Padawańskim widmie”, do filmu LEGO powraca scenarzysta Michael Price, oraz tacy aktorzy jak Anthony Daniels, czy Sam Witwer. Premiera na antenie amerykańskiego Cartoon Network 26 września.

Zwiastun filmu można obejrzeć w ładnej jakości na oficjalnej w tym miejscu, albo poniżej z oficjalnego konta na YouYube:Temat na forum

LEGO Star Wars: The Empire Strikes Out

Twitter
12

W zapowiedziach telewizyjnych w Ameryce pojawił się nowy tytuł filmu, który będzie pewnego rodzaju kontynuacją "Padawańskiego Widma". O możliwej kontynuacji tamtego projektu, pisaliśmy już tutaj, informując o zapowiadanej obecności Anthony'ego Danielsa. Według zapowiedzi premiera filmu na Cartoon Network nastąpi już w przyszłym tygodniu, 26 września.

Nowy film zatytułowano "LEGO Star Wars: The Empire Strikes Out". W większości zapowiedzi, opis filmu brzmi następująco: "Krótko po wybuchu Gwiazdy Śmierci, rebelianci dowiadują się o nowyum zagrożeniu ze strony Imperium." Co ciekawe, na jednym z poczytnych portali telewizyjnych opis przedstawia już konkretne zdarzenia i postaci, choć trudno powiedzieć, czy prawdziwe: "Nowa gwiazda Luke rozpoczyna sekretną misję, ale zawodzi zajęty swoimi fanami; Darth Vader pojedynkuje się z Darthem Maulem".

Swój udział przy tworzeniu filmu potwierdził scenarzysta „Padawańskiego Widma”, Michael Price. Tam potwierdził legowy pojedynek Maula z Vaderem, ale też na jego koncie na Twitterze można też obejrzeć pierwszy kadr z filmu:Temat na forum

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.