TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

Imperator chce wrócić

2012-09-19 17:17:04

Celebration VI już jest dawno za nami, ale w sieci wciąż można się natknąć na newsy, które nawiązują do tego konwentu. Czasem jak w przypadku Iana McDiarmida wystarczyło „nagrać” spotkanie z nim, a potem spokojnie je przeanalizować.W trakcie panelu z Ianem podczas sesji pytań i odpowiedzi rozmowa przeszła na temat z dawna oczekiwanego serialu aktorskiego i powtórzenia roli Imperatora. Wyglądało na to, że Ian nie rozmawiał z nikim na ten temat, ale jednocześnie chciałby się tam pojawić i w pewien sposób oczekuje na propozycję. Zwłaszcza, że akcja ma się dziać między „Zemstą Sithów” a „Nową nadzieją”.

Ian wspomniał, że byłoby miło, gdyby w końcu zabrali się za ten serial, niejako kontynuację „Zemsty”. I kto wie, czy Palpatine’a by tam nie było. Aktor oczywiście zdaje sobie sprawę, że może być to rozwiązane jak w „Nowej nadziei”, gdzie Imperium miało swojego przerażającego reprezentanta, którego zagrał wspaniały aktor Peter Cushing. Ale gdyby jednak Palpatine pojawił się w scenariuszu i zaczęto kręcić film, McDiarmid byłby bardzo zły, gdyby ktoś inny zagrał tę postać.

Oczywiście należy pamiętać, że to są nadal pobożne życzenia. Wciąż nie ma zielonego światła na produkcję serialu, wszystko rozbija się o koszty. Natomiast z tego, co opowiadał Rick McCallum, serial raczej nie koncentrowałby się na Imperium i tego, co się dzieje w stolicy, ale raczej na bossach kryminalnego podziemia, którzy kontrolują narkotyki i prostytucję. Ale nawet odsunięcie się od tematów związanych tak z Jedi jak i Imperium, nie oznacza, że takie ikony jak Darth Vader czy Imperator nie pojawiłyby się w małych rólkach.
KOMENTARZE (13)
Loading..