Star Wars TV

Twórcy "LEGO Star Wars: Droid Tales" o serialu

różne
8

Jak już pisaliśmy, w lipcu na amerykańskim kanale Disney XD zadebiutuje 5-odcinkowy serial "LEGO: Droid Tales". Będzie to opowieść C-3PO o wydarzeniach jakich był świadkiem od Epizodu I do VI. Na zakończonym niedawno Celebration w Anaheim odbył się panel z twórcami, w którym opowiedzieli kilka rzeczy o produkcji, doborze aktorów itp., a także pokazali trailer i fragmenty odcinków, zarówno w formie dokończonej jak i nieskończonej jeszcze animacji. Pojawił się również Anthony Daniels, który m. in. przeczytał na żywo fragment jednej ze scen.

Ujawniono, iż w pierwszym odcinku zobaczymy wydarzenia z "Mrocznego Widma" i "Ataku Klonów", w drugim zaś "Zemstę Sithów" i kilka przygód z "Wojen Klonów". Trzeci odcinek to "Nowa Nadzieja" i część serialu "Rebelianci", czwarty poświęcony będzie w całości "Imperium Kontratakuje", a ostatni zaprezentuje historię z "Powrotu Jedi".

Poniżej prezentujemy wspomniany trailer serii.Cały panel zaś obejrzycie tutaj:

Temat na forum.

"Disney: X-wingi" [Prima Aprilis]

YouTube
16

Dziś w serwisie YouTube ukazał się zwiastun nowego filmu animowanego, zatytułowanego "X-wings". Jest to dzieło Pixara, studia odpowiedzialnego za takie hity jak "Auta", "Samoloty", "Statki" czy "Pociągi". Jak nietrudno się więc domyślić, w filmie ujrzymy znane z Oryginalnej Trylogii postacie przerobione na różnorakie pojazdy. Zapraszamy do oglądania.Na razie nie wiadomo nic na temat daty premiery, lecz zapewne przekonamy się o niej niebawem.

UPDATE - PRIMA APRILIS!

Jak łatwo było się domyślić, news był primaaprilisowym żartem. Film nie jest autorstwa Pixara, tylko fanów z youtube'owego kanału Big Bee Studios. Choć crossover "Gwiezdnych Wojen" z "Autami" wydaje się mało prawdopodobny (choć kto wie?), to trzeba przyznać, że twórcy animacji stworzyli bardzo dobrze dopracowany fanfilm.

Powstaje serial według gry "The Old Republic" [Prima Aprilis]

16

W jednym z niedawnych wywiadów twórcy "The Old Republic" ujawnili, że we współpracy z telewizją ABC powstanie dwunastoodcinkowy serial na podstawie gry. Treścią fabuły mają być losy dwóch rycerzy Jedi, którzy wpadają na trop spisku Imperium przeciwko nowej kanclerz, Leontyne Saresh. W sprawę ma być wmieszany jeden z najlepszych agentów wroga.

Twórcy obiecują, że w filmie pojawią się przedstawiciele każdej dostępnej klasy a także Satele Shan. Trwa kompletowanie obsady. Póki co trwają zaawansowane rozmowy ze Steve'em Carellem, Chloe Bennet, Helen Slater i Djimonem Hounsou. Ten ostatni według pogłosek ma wcielić się w Jace'a Malcoma.

Najciekawsze jest to, że serial (a co za tym idzie cała gra) będzie kanoniczny, co potwierdzili członkowie Story Group. Na pewno zobaczymy w nim Korriban (nazwa Moraband użyta w TCW dotyczy innej planety), Coruscant i Nal Hutta.

Update: News to oczywiście Prima Aprilisowy żart.

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.