TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

"The Star Wars Show" #12

2016-07-27 21:35:42 YouTube

TSWS z tego tygodnia jest dość nietypowy, bo brak w nim narratora (oraz statuy Yody, która de facto owym narratorem jest). Prowadzący przypominają, że zakończyły się zdjęcia do Epizodu VIII, Jaina Solo wygrała w plebiscycie Hasbro i że pokazano nową postać z "Łotra Jeden". Potem możemy pooglądać relację z SDCC oraz wywiad z Danielem Hashimotem, autorem filmików z serii "Action Movie Kid", w których główną rolę odgrywa jego syn, James. I który odnajduje posąg Yody na koniec. Możecie też zobaczyć jakie wspomnienia z Celebration wysyłali uczestnicy konwentu. W tym tygodniu ekipa prosi, by wysyłać swoje najlepsze kostiumy z hasztagiem #SWSCosplay.


KOMENTARZE (2)

Star Wars TV

"The Star Wars Show" #11

2016-07-21 10:11:02 YouTube

Jedenaste wydanie "The Star Wars Show" jest krótsze niż zwykle, ale to z powodu ogromu prac, jakie ekipa miała na Celebration. W filmiku zza kulis "Łotra Jeden" pojawił się bohater określany mianem "kosmicznej małpy", a teraz Pablo Hidalgo oficjalnie wyjawił jego imię: Bistan. Właściwie nie jest to nowość, bo były już przecieki, ale przynajmniej mamy oficjalne potwierdzenie. Pablo zdradził też, że jego rasa nazywa się Iakaru, a sam bohater jest kanonierem U-winga. Później możecie obejrzeć podsumowanie najważniejszych newsów z Celebration.

Następnie ekipa prezentuje wywiad z Aldenem Ehrenreichem, który, jak wiemy, ma się wcielić w Hana w filmie o tymże bohaterze. Dla aktora najważniejszym przeżyciem było w końcu ujawnienie się światu oraz pozytywna reakcja fanów. Współpraca z twórcami "Gwiezdnych Wojen" jest bardzo ekscytująca, bo wszyscy tworzą jedną, wielką rodzinę. Na koniec ekipa chce, byście podzielili się swoim najlepszym wspomnieniem z imprezy, hasztagując je jako #SWSMemories.


KOMENTARZE (1)

Star Wars TV

"The Star Wars Show" #10

2016-07-13 21:21:18 YouTube

Najnowszy "The Star Wars Show" przypomina, że w ten piątek zaczyna się najważniejsza starwarsowa impreza w roku, czyli Celebration. Konwent będzie transmitowany na żywo przez Oficjalną. Wśród paneli znajdzie się między innymi ten z "Łotra Jeden" i gier EA, a do tego ekipa będzie przeprowadzać mnóstwo wywiadów z twórcami. Potem do studia wpada Filoni i pokazuje pierwszy klip z trzeciego sezonu "Rebeliantów" - możemy zobaczyć, że plotki o nowym wyglądzie Ezry okazały się prawdziwe. Następnie Gareth Edwards, reżyser "Łotra", opowiada o początkach swojego fanostwa, jak za jego sprawą w domu Luke'a jest teraz plama po niebieskim mleku oraz jak jego mama zareagowała na wieści o nowej pracy syna. Poproszony o powiedzenie czegoś dobrego o Imperatorze, odparł, że Palpatine zatrudnia wielu Brytyjczyków.

W tym tygodniu możemy wysyłać pytania do pracowników Lucasfilmu, które zostaną im przeczytane na Celebration. Można je zadawać w komentarzach pod filmikiem lub wysyłać z hasztagiem #LucasfilmLife.


KOMENTARZE (17)

Star Wars TV

"The Star Wars Show" #9

2016-07-07 10:04:55 YouTube

W dzisiejszym "The Star Wars Show" możemy się dowiedzieć, że Celebration London - które już całkiem niedługo - będzie transmitowane na żywo na Oficjalnej i YouTubie, podobnie jak to było w Anaheim. Filmik ujawnia też okładkę "Empire's End" - trzeci tom cyklu "Aftermath" Chucka Wendiga. W zeszłym tygodniu ekipa pytała się jaką postać chcielibyście zobaczyć jako figurkę - a tak się składa, że Hasbro ogłosiło kolejny konkurs, w którym fani głosują jaka postać pojawi się w Black Series. Więcej szczegółów tutaj. W tym tygodniu Andi rozmawia z Lizzie Armanto, profesjonalną skateboarderką, która występowała w koszulce z Artoo. Na koniec załoga prosi, by powiedzieć czego najbardziej nie możemy się doczekać na Celebration, używając hasztagu #StarWarsShowLive.


KOMENTARZE (8)
Loading..