Star Wars TV

"The Star Wars Show" #12

YouTube
2

TSWS z tego tygodnia jest dość nietypowy, bo brak w nim narratora (oraz statuy Yody, która de facto owym narratorem jest). Prowadzący przypominają, że zakończyły się zdjęcia do Epizodu VIII, Jaina Solo wygrała w plebiscycie Hasbro i że pokazano nową postać z "Łotra Jeden". Potem możemy pooglądać relację z SDCC oraz wywiad z Danielem Hashimotem, autorem filmików z serii "Action Movie Kid", w których główną rolę odgrywa jego syn, James. I który odnajduje posąg Yody na koniec. Możecie też zobaczyć jakie wspomnienia z Celebration wysyłali uczestnicy konwentu. W tym tygodniu ekipa prosi, by wysyłać swoje najlepsze kostiumy z hasztagiem #SWSCosplay.

"LEGO: The Freemaker Adventures" #8 w USA

Program TV
1Dziś rano czasu amerykańskiego na stacji Disney XD zostanie wyemitowany kolejny odcinek serialu "LEGO Star Wars: The Freemaker Adventures", zatytułowany "The Test". Po raz kolejny Disney XD udostępnił dwa opisy.

Opis pierwszy: Podczas próby odkrycia kryształu kyber Rowan, Roger i Kordi wpadają w śmiertelną pułapkę zastawioną przez Imperatora.

Opis drugi: Freemakerowie spotykają Honda, który daje im z pozoru prostą pracę. Okazuje się ona o wiele trudniejsza, niż przypuszczali.

Zapraszamy do dyskusji na forum.

"The Star Wars Show" #11

YouTube
1

Jedenaste wydanie "The Star Wars Show" jest krótsze niż zwykle, ale to z powodu ogromu prac, jakie ekipa miała na Celebration. W filmiku zza kulis "Łotra Jeden" pojawił się bohater określany mianem "kosmicznej małpy", a teraz Pablo Hidalgo oficjalnie wyjawił jego imię: Bistan. Właściwie nie jest to nowość, bo były już przecieki, ale przynajmniej mamy oficjalne potwierdzenie. Pablo zdradził też, że jego rasa nazywa się Iakaru, a sam bohater jest kanonierem U-winga. Później możecie obejrzeć podsumowanie najważniejszych newsów z Celebration.

Następnie ekipa prezentuje wywiad z Aldenem Ehrenreichem, który, jak wiemy, ma się wcielić w Hana w filmie o tymże bohaterze. Dla aktora najważniejszym przeżyciem było w końcu ujawnienie się światu oraz pozytywna reakcja fanów. Współpraca z twórcami "Gwiezdnych Wojen" jest bardzo ekscytująca, bo wszyscy tworzą jedną, wielką rodzinę. Na koniec ekipa chce, byście podzielili się swoim najlepszym wspomnieniem z imprezy, hasztagując je jako #SWSMemories.

"LEGO: The Freemaker Adventures" #7 w USA

Program TV
5Dziś rano czasu amerykańskiego na stacji Disney XD zostanie wyemitowany kolejny odcinek serialu "LEGO Star Wars: The Freemaker Adventures", zatytułowany "Race on Tatooine". I tym razem program Disney XD zaserwował nam aż dwa opisy.

Opis pierwszy: Zander zakłada się podczas wyścigu na Tatooine.

Opis drugi: Garballa zwabia Freemakerów w pułapkę.

Zapraszamy do dyskusji na forum.

"The Star Wars Show" #10

YouTube
17

Najnowszy "The Star Wars Show" przypomina, że w ten piątek zaczyna się najważniejsza starwarsowa impreza w roku, czyli Celebration. Konwent będzie transmitowany na żywo przez Oficjalną. Wśród paneli znajdzie się między innymi ten z "Łotra Jeden" i gier EA, a do tego ekipa będzie przeprowadzać mnóstwo wywiadów z twórcami. Potem do studia wpada Filoni i pokazuje pierwszy klip z trzeciego sezonu "Rebeliantów" - możemy zobaczyć, że plotki o nowym wyglądzie Ezry okazały się prawdziwe. Następnie Gareth Edwards, reżyser "Łotra", opowiada o początkach swojego fanostwa, jak za jego sprawą w domu Luke'a jest teraz plama po niebieskim mleku oraz jak jego mama zareagowała na wieści o nowej pracy syna. Poproszony o powiedzenie czegoś dobrego o Imperatorze, odparł, że Palpatine zatrudnia wielu Brytyjczyków.

W tym tygodniu możemy wysyłać pytania do pracowników Lucasfilmu, które zostaną im przeczytane na Celebration. Można je zadawać w komentarzach pod filmikiem lub wysyłać z hasztagiem #LucasfilmLife.

"LEGO: The Freemaker Adventures" #6 w USA

Program TV
2Dziś rano czasu amerykańskiego, po tygodniowej przerwie, na stacji Disney XD zostanie wyemitowany kolejny odcinek serialu "LEGO Star Wars: The Freemaker Adventures", zatytułowany "Crossing Paths". Tym razem opisy są aż dwa i w sumie nie wiadomo który jest właściwszy (czy też oba są), tym bardziej, że oba pochodzą z tego samego źródła, czyli programu Disney XD. Przekonamy się po emisji.

Opis pierwszy: Naare stara się przeciągnąć Rowana na ciemną stronę Mocy przy pomocy Dartha Vadera.

Opis drugi: Luke i Leia ukazują Freemakerom bezinteresowną naturę Mocy.

Zapraszamy do dyskusji na forum.

"The Star Wars Show" #9

YouTube
8

W dzisiejszym "The Star Wars Show" możemy się dowiedzieć, że Celebration London - które już całkiem niedługo - będzie transmitowane na żywo na Oficjalnej i YouTubie, podobnie jak to było w Anaheim. Filmik ujawnia też okładkę "Empire's End" - trzeci tom cyklu "Aftermath" Chucka Wendiga. W zeszłym tygodniu ekipa pytała się jaką postać chcielibyście zobaczyć jako figurkę - a tak się składa, że Hasbro ogłosiło kolejny konkurs, w którym fani głosują jaka postać pojawi się w Black Series. Więcej szczegółów tutaj. W tym tygodniu Andi rozmawia z Lizzie Armanto, profesjonalną skateboarderką, która występowała w koszulce z Artoo. Na koniec załoga prosi, by powiedzieć czego najbardziej nie możemy się doczekać na Celebration, używając hasztagu #StarWarsShowLive.

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.