Star Wars TV

"The Star Wars Show" #20

YouTube
2

W tym tygodniu TSWS przypomina o nowych plakatach z "Łotra" i zeszycie "Star Wars", w którym dowiemy się o przeszłości Yody. Potem mamy jeszcze jeden klip z "Rebeliantów", których premiera w najbliższą sobotę. Jordan White, redaktor Marvela, opowiada o swojej pracy i ulubionych momentach z "Vadera". Potem nadchodzi chwila od sponsora, Verizonu, który pozwolił Andi i Peterowi się pościgać. Haczyk: musieli jednocześnie odpowiadać na pytania o SW. Na koniec możemy pooglądać fanarty CH-33Z, myszodroida z programu. A ponieważ w weekend wracają "Rebelsi", to tym razem ekipa chce zobaczyć nasze reakcje na premierę... w formie haiku. Jest to japoński siedemnastosylabowy wiersz o układzie 5+7+5 sylab w trzech wersach. Jeśli czujecie się na siłach (i macie umiejętności translatorskie), opatrzcie swoje utwory hasztagiem #Haiku4Hera.Tym razem w After Show ekipa rozmawia o muzyce "Rebeliantów" oraz nowościach od Marvela.

"The Star Wars Show" #19

YouTube
2

TSWS zaczyna od newsa serialowo-muzycznego; już niedługo, to jest w piątek, będziemy mogli ściągnąć w dystrybucji cyfrowej soundrack z pierwszego sezonu "Rebeliantów". Na drugi trzeba będzie poczekać do trzydziestego. Posiadacze iPhone'ów mogą sobie teraz kupić starwarsowe naklejki do konwersacji za całe 1,99$ w AppStore. Później jest jeszcze zajawka trailera DLC "Death Star" do "Battlefronta"; pełna wersja zwiastuna ukaże się w piątek.

Andi rozmawia z Pablem - jeden z najsłynniejszych członków Grupy Opowieści opowiada jak RPG-i sprawiły, że został fanem na całe życie oraz pomogły mu dostać pracę w Lucasfilmie. Potem możemy zobaczyć dom fanów z zeszłotygodniowej reklamy sieci Target. A w tym tygodniu zadanie przekazuje nam myszodroid CH-33Z: mamy podzielić się swoimi starwarsowymi dziełami z... sera. Jak zwykle potrzebny jest odpowiedni hasztag, tym razem #CH33ZYArt.After Show w tym tygodniu poświęcono największej kolekcji gwiezdno-wojennych pamiątek, Ranczu Obi-Wana, oraz zabawkom i gadżetom w ogólności.

Zapowiedź "The Freemaker Adventures" na DVD i blu-ray

Starwars.com
8Choć przygody rodziny Freemakerów niedawno się zakończyły, to fani serialu mogą już zacierać ręce: na Oficjalnej ukazała się zapowiedź wydania DVD i blu-ray. Można je będzie kupić 6 grudnia w USA. Prócz dwóch dysków znajdzie się tam również zestaw sześciu magnesów. Na Amazonie ceny to na razie 39,99$ i 42,99$, ale bliżej premiery na pewno będzie je można kupić taniej. Poniżej informacja o dodatkach i specyfikacja techniczna.

Dodatki
  • The Freemaker Adventures: Meet the Freemaker Family - nie ma o tym za dużo na Oficjalnej, ale jak wskazuje tytuł, będzie to zapewne dokument przybliżający tytułową rodzinkę.

  • Freemaker Salvage and Repair - też nie jest do końca jasne co to będzie, filmik, czy interaktywna gra. Tak czy siak, Freemakerowie pokażą nam swój rodzinny interes.

  • Filmy zza kulis i wywiady z twórcami.

Specyfikacja techniczna
  • Liczba dysków: 2 (zarówno blu-ray, jak i DVD).

  • Czas trwania: około 286 minut.

  • Obraz: 1:78 szerokoekranowy.

  • Dźwięk: 5.1 Dolby Digital.

  • Dubbing/napisy: angielski, francuski, hiszpański.

A w Polsce premiera "Przygód Freemakerów" nastąpi już 11 października, czyli za miesiąc. Pozostaje nam czekać na jakąś reklamę w naszym języku.

Zapraszamy do dyskusji na forum.

"The Star Wars Show" #18

YouTube
0

Nowy odcinek "The Star Wars Show" pokazuje nam profile fanów, którzy uczestniczyli w reklamie Targetu oraz film o efektach specjalnych z "Przebudzenia Mocy". Później mamy wywiad z samym Stevenem Sansweetem i oczywiście przy okazji wizytę na Ranczu Obi-Wana. Ekipa bawi się tam również na automatach w wyścigi podracerów. Pod koniec mamy okazję zobaczyć zdjęcia zabawek, które nadesłali fani.

"After Show" tym razem ekipa poświęca najlepszym starwarsowym zabawkom oraz swoim ulubionym droidom z filmów i seriali."The Star Wars Show" #17

YouTube
4

W tym tygodniu Andi ma urlop, ale podobnie jak Jedi z Rady, przekazuje nam wieści dzięki hologramowi. Ekipa przypomina filmik "Go Rogue", promujący gadżety z "Łotra Jeden". Dalszy ciąg zobaczymy we wrześniu na oficjalnym kanale. Gra mobilna "Galaxy of Heroes" również otrzyma łotrową aktualizację jeszcze w tym miesiącu - zalogujcie się dzisiaj i zacznijcie zbierać znaczki, które pomogą odblokować kolejnych bohaterów.

Pete ujawnia również nowego bohatera nadchodzącego filmu - to C2-B5, imperialny astromech. Jak wiemy, Imperium często poddaje swoje droidy czyszczeniu pamięci. Czy będzie tak w przypadku C2? Będziemy musieli się o tym przekonać. Townley przypomina też o premierze drugiego sezonu "Rebeliantów" na płytach DVD i blu-ray.

Potem możemy zobaczyć jak pracownicy Lucasfilmu bawią się z psiakami, a Pete rozmawia z Rayne Roberts, członkinią Grupy Opowieści. Kobieta opowiada jak podczas produkcji "Przebudzenia" wpadli na to, by to Luke'a szukali wszyscy. W filmach najważniejsza jest dla niej Moc. Rayne zdradza, że Gareth Edwards jest bardzo zainteresowany procesem storyboardingu, co wykorzystuje w "Łotrze". Na koniec możecie zobaczyć jakie prace LEGO nadesłali fani, a w tym tygodniu naszym zadaniem jest wysyłanie zdjęć ulubionych zabawek - wystarczy użyć hasztagu #StarWarsToyStory.Z kolei w "After Show" ekipa rozmawia o historii "Gwiezdnych Wojen" i Disneylandu oraz o oddziale Scar z nowych komiksów Marvela. Matt Martin z Grupy Opowieści mówi, że od razu dostrzegli podobieństwo ze "Złą Partią" z niewyświetlonych odcinków "Wojen klonów".

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.