Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - Yoda

YouTube
1

Yoda jest bez wątpienia jedną z najważniejszych postaci w Sadze - pełen życiowej mądrości i humoru, potrafił świetnie walczyć, lecz po broń sięgał w ostateczności. Dzisiejszy odcinek „Galaxy of Adventures” przedstawia nam moment pierwszego spotkania z Lukiem na Dagobah, ale stary mistrz przypomina też sobie swoje czasy na polu bitwy.A ciekawostki tym razem pasują tematycznie i dotyczą rycerzy Jedi.Zapraszamy do dyskusji na forum.

Kolejny odcinek „The Star Wars Show"

11

W dzisiejszym odcinku m. in. kolejne wieści o Celebration, wieści ze świata oraz wywiad ze Scottem Lawrence'em, udzielającym głosu Jarekowi Yaegerowi w serialu „Ruch Oporu".

„Galaxy of Adventures” - ratunek ze zgniatarki

YouTube
3

W historii galaktyki znamy wielu bohaterów, którzy mieli wpływ na najważniejsze wydarzenia - ale czasem wszystko zależało od wiernych pomocników. Tak też było, gdy Artoo i Threepio uratowali Hana, Leię, Luke'a i Chewiego ze zgniatarki śmierci na Gwieździe Śmierci. I o tym też opowiada najnowszy odcinek „Galaxy of Adventures”.Zazwyczaj ciekawostki w taki czy inny sposób łączyły się z odcinkiem, nie jest tak jednak w tym tygodniu, bo opowiadają o najrozmaitszych obcych z Sagi. Może to jakiś rodzaj zapowiedzi następnego epizodu?Zapraszamy do dyskusji na forum.

Nowy odcinek „The Star Wars Show"

1

W dzisiejszym odcinku oprócz wieści ze świata, Celebration i innych, możemy posłuchać wywiadu z Emily Kate Johnston, autorką m. in. powieści „Ahsoka", z okazji premiery jej nowej książki pt. „Queen's Shadow".

„Robot Chicken: The Farce Awokens”

youtube.com
9

„Robot Chicken” to satyryczny animowany program stworzony przez Setha Greena i Matthew Senreicha zrealizowany techniką poklatkową, który cieszy się stałą popularnością od 2005 roku. Twórcy w odcinkach sprawnie wyśmiewają się z dzieł popkultury w tym z Gwiezdnych wojen. W latach 2007-2010 roku powstały nawet filmy parodiujące epizody: „Robot Chicken: Star Wars”, „Robot Chicken II: Star Wars” i „Robot Chicken III: Star Wars”. Parę dni temu kanał Adult Swim UK wypuścił nowy materiał, dotyczący filmu „Przebudzenie Mocy”.

„Galaxy of Adventures” - Han Solo

YouTube
4

Han Solo to z pewnością jeden z ulubieńców fanów - na pewno nie zły, ale też nie do końca dobry, odnajdujący się raczej w odcieniach moralnej szarości. Świetny pilot, do tego wygadany i czarujący. I właśnie jego dotyczą najnowsze materiały z „Galaxy of Adventures”. Pierwszy filmik to kluczowy w historii SW moment, w którym Solo zmienił zdanie i ruszył na pomoc Luke'owi podczas bitwy o Yavin. Drugi to głównie jego przygody na pokładzie „Sokoła”, choć zaplątała się też tam historia o Lei. Możemy również tam zobaczyć dwa filmiki z ciekawostkami.

Polski Disney XD nadrobił zaległości w kwestii filmików z faktami i wczoraj wgrał pokaźną ich część.

Zapraszamy do dyskusji na forum.

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.