Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - Chewbacca

YouTube
1

Przez długie lata swojego życia Chewbacca przeżył wiele przygód i dowiódł, że świetnie sprawuje się w boju. W dzisiejszym odcinku „Galaktyki przygód” mamy co prawda tylko retrospekcję z okresu wojen klonów, ale kto wie, może kiedyś dowiemy się co takiego porabiał Wookiee jeszcze wcześniej.Ciekawostki tym razem przedstawiają nam uproszczoną wersję galaktycznej historii.Zapraszamy do dyskusji na forum.

„Galaxy of Adventures” - Vader na Hoth

YouTube
3

Bitwa o Hoth to batalia, w której siły Imperium naprawdę miały okazję zabłysnąć. Ataku naziemnego dokonał sam Vader i choć w „Imperium kontratakuje” nie widać aż tyle z jego walki, to nowy odcinek „Galaktyki przygód” ukazuje mrocznego lorda z nowej perspektywy.W ciekawostkach dowiemy się nieco o okrętach dowodzenia.W sieci pojawiła się również nowa partia odcinków w języku polskim.Zapraszamy do dyskusji na forum.

„Galaxy of Adventures” - ucieczka z barki Jabby

YouTube
4

Tydzień temu mogliśmy oglądać pierwszą część animacji o Jabbie, dzisiaj druga. Konkretnie rzecz ujmując, ten odcinek „Galaktyki przygód” prezentuje sławetny koniec gangstera z rąk Lei oraz ucieczkę z barki żaglowej.W ciekawostkach możemy posłuchać o różnorakich gadżetach, którymi posługiwali się bohaterowie odległej galaktyki.Z okazji Dnia Star Wars umieszczono też krótką reklamę serii. Można w niej dostrzec sporo ujęć z prequeli, sequeli i spin-offów, co zapewne oznacza, że wkrótce zobaczymy epizody z innym er.Zapraszamy do dyskusji na forum.

„Galaxy of Adventures” - Jabba

YouTube
3

Jabba - gangster, galaktyczny mafioso, miłośnik dobrej muzyki i tortur. Biada tym, którzy go rozgniewali, bo ci zazwyczaj kończyli w paszczy jego rankora. To właśnie Hutt jest głównym bohaterem dzisiejszego odcinka „Galaxy of Adventures”, choć epizod nie jest dokładnym odwzorowaniem „Powrotu Jedi”, a przedstawia wyobrażenia Threepio na temat gangstera. Całkiem zresztą słuszne.Ciekawostki przedstawiają nam za to świat przestępców, łowców nagród i innych niezwiązanych bezpośrednio z głównymi stronami konfliktu.Zapraszamy do dyskusji na forum.

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.