TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

Kolejny odcinek „The Star Wars Show"

2019-05-29 21:32:57

W dzisiejszym odcinku m. in. wywiad z Mattem Dentonem, twórcą m. in. BB-8, pracującym też przy „Jurassic World" czy filmach o Harrym Potterze.


KOMENTARZE (1)

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - Chewbacca

2019-05-25 08:29:28 YouTube

Przez długie lata swojego życia Chewbacca przeżył wiele przygód i dowiódł, że świetnie sprawuje się w boju. W dzisiejszym odcinku „Galaktyki przygód” mamy co prawda tylko retrospekcję z okresu wojen klonów, ale kto wie, może kiedyś dowiemy się co takiego porabiał Wookiee jeszcze wcześniej.Ciekawostki tym razem przedstawiają nam uproszczoną wersję galaktycznej historii.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (1)

Star Wars TV

Nowy odcinek „The Star Wars Show"

2019-05-23 08:51:11

W dzisiejszym odcinku m. in. wywiad z Colinem MacKie i Jose Perezem z ILMxLAB o „Vader Immortal", jak zwykle wieści ze świata (w tym wczorajszych zdjęciach z Epizodu IX. ) i inne ciekawostki.


KOMENTARZE (2)

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - Vader na Hoth

2019-05-18 17:07:21 YouTube

Bitwa o Hoth to batalia, w której siły Imperium naprawdę miały okazję zabłysnąć. Ataku naziemnego dokonał sam Vader i choć w „Imperium kontratakuje” nie widać aż tyle z jego walki, to nowy odcinek „Galaktyki przygód” ukazuje mrocznego lorda z nowej perspektywy.W ciekawostkach dowiemy się nieco o okrętach dowodzenia.W sieci pojawiła się również nowa partia odcinków w języku polskim.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (3)

Star Wars TV

Nowy odcinek „The Star Wars Show"

2019-05-16 13:00:59

W dzisiejszym odcinku m. in. wywiad ze scenarzystą komiksowym Cavanem Scottem oraz wieści ze świata z ostatnich dni i tygodni.


KOMENTARZE (1)

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - ucieczka z barki Jabby

2019-05-11 16:09:44 YouTube

Tydzień temu mogliśmy oglądać pierwszą część animacji o Jabbie, dzisiaj druga. Konkretnie rzecz ujmując, ten odcinek „Galaktyki przygód” prezentuje sławetny koniec gangstera z rąk Lei oraz ucieczkę z barki żaglowej.W ciekawostkach możemy posłuchać o różnorakich gadżetach, którymi posługiwali się bohaterowie odległej galaktyki.Z okazji Dnia Star Wars umieszczono też krótką reklamę serii. Można w niej dostrzec sporo ujęć z prequeli, sequeli i spin-offów, co zapewne oznacza, że wkrótce zobaczymy epizody z innym er.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (4)

Star Wars TV

Nowy odcinek „The Star Wars Show"

2019-05-08 21:45:09

W dzisiejszym odcinku m. in. wywiad z pisarką Zoraidą Córdovą i przegląd wieści z ostatnich dni, w tym o książkach związanych z Epizodem IX.


KOMENTARZE (1)

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - Jabba

2019-05-04 10:20:37 YouTube

Jabba - gangster, galaktyczny mafioso, miłośnik dobrej muzyki i tortur. Biada tym, którzy go rozgniewali, bo ci zazwyczaj kończyli w paszczy jego rankora. To właśnie Hutt jest głównym bohaterem dzisiejszego odcinka „Galaxy of Adventures”, choć epizod nie jest dokładnym odwzorowaniem „Powrotu Jedi”, a przedstawia wyobrażenia Threepio na temat gangstera. Całkiem zresztą słuszne.Ciekawostki przedstawiają nam za to świat przestępców, łowców nagród i innych niezwiązanych bezpośrednio z głównymi stronami konfliktu.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (3)

Star Wars TV

Nowy odcinek „The Star Wars Show"

2019-05-01 21:16:42

W nowym odcinku m. in. wywiad z pisarzem Charlesem Soule, wieści ze świata, a także kilka propozycji promocji z okazji 4. maja.


KOMENTARZE (1)
Loading..