Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - Vader na Hoth

YouTube
3

Bitwa o Hoth to batalia, w której siły Imperium naprawdę miały okazję zabłysnąć. Ataku naziemnego dokonał sam Vader i choć w „Imperium kontratakuje” nie widać aż tyle z jego walki, to nowy odcinek „Galaktyki przygód” ukazuje mrocznego lorda z nowej perspektywy.W ciekawostkach dowiemy się nieco o okrętach dowodzenia.W sieci pojawiła się również nowa partia odcinków w języku polskim.Zapraszamy do dyskusji na forum.

„Galaxy of Adventures” - ucieczka z barki Jabby

YouTube
4

Tydzień temu mogliśmy oglądać pierwszą część animacji o Jabbie, dzisiaj druga. Konkretnie rzecz ujmując, ten odcinek „Galaktyki przygód” prezentuje sławetny koniec gangstera z rąk Lei oraz ucieczkę z barki żaglowej.W ciekawostkach możemy posłuchać o różnorakich gadżetach, którymi posługiwali się bohaterowie odległej galaktyki.Z okazji Dnia Star Wars umieszczono też krótką reklamę serii. Można w niej dostrzec sporo ujęć z prequeli, sequeli i spin-offów, co zapewne oznacza, że wkrótce zobaczymy epizody z innym er.Zapraszamy do dyskusji na forum.

„Galaxy of Adventures” - Jabba

YouTube
3

Jabba - gangster, galaktyczny mafioso, miłośnik dobrej muzyki i tortur. Biada tym, którzy go rozgniewali, bo ci zazwyczaj kończyli w paszczy jego rankora. To właśnie Hutt jest głównym bohaterem dzisiejszego odcinka „Galaxy of Adventures”, choć epizod nie jest dokładnym odwzorowaniem „Powrotu Jedi”, a przedstawia wyobrażenia Threepio na temat gangstera. Całkiem zresztą słuszne.Ciekawostki przedstawiają nam za to świat przestępców, łowców nagród i innych niezwiązanych bezpośrednio z głównymi stronami konfliktu.Zapraszamy do dyskusji na forum.

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.