TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

Lista tytułów dostępnych na Disney+

2019-07-29 20:36:32Platforma streamingowa Disney+ zadebiutuje 12 listopada bieżącego roku. Największą zapowiedzianą do tej pory atrakcją, która miałaby przyciągnąć do niej fanów Gwiezdnych Wojen jest pierwszy aktorski serial telewizyjny z tego uniwersum - „The Mandalorian”. Będzie on dostępny na platformie już w dniu jej otwarcia. Teraz poznaliśmy również listę innych tytułów, które na niej będzie można znaleźć. Poniżej wymieniliśmy wszystkie pozycje ze świata Star Wars.

Filmy:
 • Epizod I: Mroczne widmo
 • Epizod II: Atak klonów
 • Epizod III: Zemsta Sithów
 • Epizod IV: Nowa nadzieja
 • Epizod V: Imperium kontratakuje
 • Epizod VI: Powrót Jedi
 • Epizod VII: Przebudzenie Mocy
 • Łotr 1

Seriale:
 • Mandalorianin
 • Rebelianci
 • Wojny klonów

Jak można zauważyć na platformie nie będą na razie dostępne dwie najnowsze produkcje filmowe: Epizod VIII i „Han Solo”. Wynika to z faktu, że prawa do ich dystrybucji w formie streamingu posiada obecnie Netflix. Po ich wygaśnięciu filmy zostaną również udostępnione na Disney+.
KOMENTARZE (10)

Star Wars TV

Kolejny odcinek „The Star Wars Show"

2019-07-25 05:22:03

W nowym odcinku głównie wspomnienia z Comic Conu, w tym zapowiedzi wydawnicze oraz zabawki itp.


KOMENTARZE (0)

Star Wars TV

Nowy odcinek „The Star Wars Show"

2019-07-18 12:06:39

W dzisiejszym odcinku m. in. plakaty z postaciami z gry VR „Vader Immortal" oraz informacje o rozpoczynającym się Comic Conie w San Diego, a także o D23 Expo.


KOMENTARZE (0)

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - Han i Chewie

2019-07-13 13:00:41 YouTube

Chyba nie ma w Sadze większych przyjaciół od Hana i Chewbaccy. Od kiedy (wtedy już chyba były) imperialny żołnierz uratował Wookiego z celi, ci dwaj stali się nierozłączni przez kolejne dziesięciolecia. Opowieść o nich w animowanej formie możemy dziś obejrzeć w „Galaktyce przygód”.W tym tygodniu nie było ciekawostek, za to pojawiła się nowa partia epizodów po polsku.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (5)

Star Wars TV

Kolejny odcinek „The Star Wars Show"

2019-07-10 21:48:36

W najnowszym odcinku spojrzenie na nowego szturmowca, tzw. Sith troopera ze „Skywalker Odrodzenie" a także wywiad z Justiną Ireland, autorką powieści młodzieżowych np. „Lando's Luck".


KOMENTARZE (6)

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - Ewoki vs Imperium

2019-07-06 15:33:21 YouTube

Większość fanów wie, że podczas tworzenia „Powrotu Jedi” Lucas inspirował się wojną w Wietnamie - tak jak Amerykanie musieli w końcu poddać się gorzej uzbrojonym Wietnamczykom, tak samo Imperium poniosło druzgoczącą klęską na Endorze, do czego bardzo przyczyniły się Ewoki. I właśnie dziś możemy obejrzeć to wydarzenie w wersji animowanej.Ciekawostki tym razem o stworkach i obcych, ale tych z kategorii przytulaśnych. Jest też kolejna dawka filmików po polsku.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (6)

Star Wars TV

Kolejny odcinek „The Star Wars Show"

2019-07-03 21:51:51

W nowym odcinku m. in. wywiad z Alexandrem Freedem, pisarzem, autorem najnowszej powieści pt. Alphabet Squadron".


KOMENTARZE (3)
Loading..