TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

Kolejny odcinek „The Star Wars Show"

2020-04-30 05:42:34

W najnowszym odcinku Dave Filoni i George Lucas opowiadają o serialu „The Clone Wars", a oprócz tego rozmowa z Anthonym Danielsem oraz jak zwykle różne wieści ze świata Star Wars.


KOMENTARZE (3)

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - Finn i Poe

2020-04-26 14:07:31 YouTube

Finn i Poe - jeden to były szturmowiec, drugi, jak się dowiedzieliśmy parę miesięcy temu w Epizodzie IX, były przemytnik. Obaj znaleźli swoją drogę do Ruchu Oporu, w którym walczyli ramię w ramię. I choć w filmach łączy ich silna, męska przyjaźń, to nie brakuje fanów shipujących tę dwójkę.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (1)

Star Wars TV

P&O 380: Czemu Ewoki zamilkły?

2020-04-19 10:05:52Dzisiejsze pytanie w bardzo podobnej formie już raz było. Jednak wówczas Lucasfilm odpowiedział dość krótko i jak widać nieprzekonywująco. Dziś musieli się trochę bardziej wysilić.

P: Jak to możliwe, że Ewoki w filmach o Ewokach mówią, a nie mówią w „Powrocie Jedi”? Myślałem, że te filmy to prequele, więc co uciszyło te małe, futrzaste stworzenia?O: Zrzućmy to na licencje kreatywną. To by Ewoki mówiły było bardzo ważne w opowiadaniu ich historii (a dobry narrator dodatkowo wyklarował pozostałe rzeczy). Być może Lucasfilm wyciągnął wnioski z całych scen mówionych w języku wookiech, jak to miało miejsce w „Star Wars Holiday Special”.

Zaś dla tych, których interesuje wyjaśnienie wewnątrz uniwersum, może Ewoki wcale nie mówiły w Basicu, a w innym, trudnym języku który został przetłumaczony dla widza na ekranie. To co my w Stanach znamy jako Basic to oczywiście angielski. Ale w innych krajach, gdzie angielski został zdubbingowany, widz będzie interpretował Basic jako swój rodzimy język. Wszyscy możemy zatem oglądać film, nie wiedząc nawet jak naprawdę brzmi Basic.
KOMENTARZE (12)

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - Kylo Ren kontra Ruch Oporu

2020-04-18 08:44:37 YouTube

Kylo Ren wzbudzał strach wśród wielu ze swoich wrogów z Ruchu Oporu. Niewielu zwykłych żołnierzy miało szansę w starciu z Najwyższym Wodzem, a dodatkowe niebezpieczeństwo stanowili Rycerze Ren. W najnowszym odcinku „Galaktyki przygód” możemy zobaczyć ich na Pasaanie znanej z IX epizodu.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (8)

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - droidy

2020-04-10 21:34:49 YouTube

Droidy stanowią istotną częścią gwiezdnowojennego klimatu - są one nie tylko pomocnikami, lecz także mają swoją osobowość i charakter. Najnowszy filmik z cyklu „Galaktyka przygód” prezentuje je w akcji, przede wszystkim Threepio i Artoo.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (1)

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - Rey i Finn kontra Kylo Ren

2020-04-04 09:48:28 YouTube

Punktem kulminacyjnym „Przebudzenia Mocy” jest walka pomiędzy Kylo Renem a połączonymi siłami Finna i Rey w śniegach Ilum/bazy Starkiller. Najnowszy odcinek „Galaktyki przygód” przygotował dla nas właśnie tę chwilę w animowanej formie.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (1)

Star Wars TV

„Star Wars Roll Out” #16: Ben Solo i łowcy owadów, część trzecia

2020-04-01 19:47:44 YouTube

Dzisiaj w najnowszym odcinku „Roll Out” będziemy mogli zobaczyć jak zakończyła się opowieść o przygodzie małego Bena z motylami. Czy jemu, jego ojcu i wujkowi Chewbacce uda się uwolnić owady, a przy okazji coś zarobić na całej tej wyprawie? Przekonajcie się poniżej.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (3)
Loading..